Kuchyňské studio Alnus - máte s ním zkušenost?

Moderátor: Living

Re: Kuchyňské studio Alnus - máte s ním zkušenost?

Odeslatod nene v Pon 06. Kvě 2013 17:07:13

Tak s Prahou nemám zkušenosti, ale ve Strážnici jsem se pokusila zadat jim projekt třikrát, poprvé jsme přijeli moc brzo ráno, o pět minut před otevřením, vevnitř byli lidi co se tvářili, že neexistujeme, na zvonění nikdo nereagoval, čekali jsme do otvíračky, situace se nezměnila, lehce jsem se vytočila a odjeli jsme. Podruhé jsme přijeli ve správnou dobu, zvonili jsme, asi to bylo kolem oběda - nedostali jsme se dovnitř, kolem nás procházeli bránou zaměstnanci a tvářili se, že neexistujeme - lehce jsem se vytočila a odjeli jsme. Potřetí jsme to zkusili už jen z hecu, když jsme projížděli kolem, situace totožná - odepsala jsem je, reklama velká, interiér pěkný - ať si trhnou.
P.S. Máme to do Strážnice 120km. Nepište, že jsme měli zatelefonovat nebo se lehce vytočím :D .
nene

Odeslatod evaka2 v Úte 07. Kvě 2013 2:07:36

ThomasD napsal:Zdravím,

rád bych se zeptal, zda máte nějakou zkušenost se studiem Alnus v Praze, které navrhuje, vyrábí a realizuje kompletní interiéry?

Není to myšlena jako reklama, ale spíše podmět pro zpětnou vazbu.

Ocenil bych pozitivní, ale klidně i kritické komentáře ohledně kvality, služeb, ochoty, splnění požadavků, zpracování, atd.

Jaká je vaše obecná zkušenost se studii, které tvoří kompletní interiéry na míru?

Předem díky za komentáře ;)

A bum ! :smiley12: Říkal sis o to ! :smiley12: A už bych sem nelezla být tebou ! ;) Ještě žes to nemyslel jako reklamu :smiley14: To jsem se teda dneska opravdu pobavila.. :lol:
evaka2

Odeslatod Tornado Lou v Čtv 09. Kvě 2013 13:09:43

ThomasD napsal:
nene napsal:Tak s Prahou nemám zkušenosti, ale ve Strážnici jsem se pokusila zadat jim projekt třikrát, poprvé jsme přijeli moc brzo ráno, o pět minut před otevřením, vevnitř byli lidi co se tvářili, že neexistujeme, na zvonění nikdo nereagoval, čekali jsme do otvíračky, situace se nezměnila, lehce jsem se vytočila a odjeli jsme. Podruhé jsme přijeli ve správnou dobu, zvonili jsme, asi to bylo kolem oběda - nedostali jsme se dovnitř, kolem nás procházeli bránou zaměstnanci a tvářili se, že neexistujeme - lehce jsem se vytočila a odjeli jsme. Potřetí jsme to zkusili už jen z hecu, když jsme projížděli kolem, situace totožná - odepsala jsem je, reklama velká, interiér pěkný - ať si trhnou.
P.S. Máme to do Strážnice 120km. Nepište, že jsme měli zatelefonovat nebo se lehce vytočím :D .

Díky za reakci. Nezlobte se na mně, ale přijde mi naprosto normální, že když jedete někam 120km, tak si nejprve domluvíte schůzku, ať už telefonicky nebo jiným způsobem. To že na vás architekti nereagovali, tak to neznamená, že vás záměrně ignorovali, ale zřejmě měli jednání nebo ostatní byli někde v terénu. Pokud to myslíte vážně a chcete poradit s interiérem nebo něco dalšího, není nic jednoduššího než si domluvit schůzku, obvzlášť když jedete takovou dálku.

No tímhle jsi to teda vylepšil. Už vidím, jak se tam všichni hrnou. Jasně píše, že vevnitř byli lidi, kteří je ignorovali, tak jakýpak v terénu, jakýpak že měli jednání s někým jiným, když tam byli ráno jako první a nikdo se jim ani neuráčil otevřít? Místo abys zjebal pobočku ve Strážnici a naučil je, jak se mají chovat k zákazníkovi, tak poučuješ zákazníka, že se má objednat, když to má 120 km, a na obranu neschopných zaměstnanců, kteří svým přístupem odehnali firmě potenaciálního zákazníka a zařídili jí tuhle negativní reklamu, tady blafeš něco o terénu? Už z toho je vidět, jaký má ta firma ke svým klientům přístup - objednej se, doprošuj se, zaplať a drž hubu.
Tornado Lou

Odeslatod robijn v Čtv 09. Kvě 2013 14:55:04

Ale ona zadneho architekta nevyzadovala. Stacil by kdokoliv, aby ji pozdravil, zeptal se co chce, pripadne rekl, ze nejvhodnejsi osoba prijde za hodinu a jestli chcou pockat tak jim udelat kafe a dat jim neco na koukani.
robijn

Bydliště: Na sever od Kolina. Ne, tam ne, to uz je daleko. Kousek zpatky.

Odeslatod Tornado Lou v Čtv 09. Kvě 2013 14:59:24

ThomasD napsal:Na tohle snad ani nemá smysl reagovat. Ono je dost snadné schovávat se za anonymitu internetu a bezhlavě kritizovat. Nevím, jaká byla ta konkrétní situace, to že to tady dotyčná napsala, ještě neznamená, že to tak skutečně muselo být.

Nevidím nic špatného na tom, že se objednáte na schůzku s architektem, tyto schůzky se objednávají dopředu právě z toho důvodu, aby se vám mohl konkrétní architekt věnovat.

Tohle je čím dál lepší a jen to potvrzuje přístup téhle firmy ke svým klientům. Teď dokonce ještě začneš zpochybňovat pravdivost toho, co tady potenciální zákaznice napsala, místo abyste si udělali pořádek ve vaší firmě.
Nezapomínej, že sis o to řekl sám, a když jsi zpětnou vazbu dostal, tak se ti nelíbí, co? :mrgreen:
ThomasD napsal:Není to myšlena jako reklama, ale spíše podmět pro zpětnou vazbu.

Ocenil bych pozitivní, ale klidně i kritické komentáře ohledně kvality, služeb, ochoty, splnění požadavků, zpracování, atd.

Zdá se, že teď už ty kritické komentáře ohledně ochoty personálu tolik neoceňuješ.
Tornado Lou

Odeslatod robijn v Čtv 09. Kvě 2013 15:41:39

Pro me je nekam volat a domlovat si s nekym schuzku prilis zavazna. Pokud neco potrebuju, tak si situaci radej obhlidnu na miste a podle dojmu teprve rozhoupu, jestli s nekym chci mluvit nebo ne. Nevim jak nene, ale ja tento zpusob prvniho otukavaciho kontaktu nenavidim. Me staci, kdyz se na me v obchode nekdo hned u dveri vrhne s dotazem co si preju. V tom okamziku se otacim a mizim.
robijn

Bydliště: Na sever od Kolina. Ne, tam ne, to uz je daleko. Kousek zpatky.

Odeslatod Tornado Lou v Čtv 09. Kvě 2013 15:51:41

No, a nene zase mizí, pokud jí ani po zazvonění neotevřou dveře. To se tedy nedivím, chtěla bych vidět, kdo by tam stál a čekal, jestli se dveře náhodou neotevřou samy. To ty zaměstnance ani nezajímalo, jestli si náhodou třeba nechce s někým domluvit termín schůzky? Vždyť tady pán radí, že si měla domluvit schůzku "ať už telefonicky nebo jiným způsobem". Případně jestli nejde přímo na domluvenou schůzku.
Teď už se pán sice zlepšil, zdá se, že pochopil, že takhle té své firmě moc neprospěje, ale pořád si nedá pokoj s tím zpochybňováním pravdomluvnosti klientů, zase prý
ThomasD napsal: pokud skutečně byl nějaký takový problém

Tímhle přístupem až vám místo kuchyně dodají nějaký zmetek, tak vám budou tvrdit buď že jste si to vymysleli, nebo že jste si to poničili sami (to už se mi jeden umělec řemeslník taky snažil vnutit, že ty dvířka od skříně neodpadly proto, že vyrobil šmejd, ale že prej jsem si je urvala schválně sama, jen abych to mohla reklamovat).
Tornado Lou

Odeslatod fůrie v Čtv 09. Kvě 2013 16:29:33

No já nevim, byla jsem asi v šesti kuchyňských studích (v Praze) a ani v jednom jsem si schůzku předem domlouvat nemusela :smile-66:
Tvá Máňa Obrázek
fůrie

Další

Zpět na Bydlení a design