Kuchyňské studio Alnus - máte s ním zkušenost?

Moderátor: Living

Re: Kuchyňské studio Alnus - máte s ním zkušenost?

Odeslatod binina v Čtv 30. Bře 2017 23:47:34

Dobrý den, přestože se jedná o staré vaše zkušenosti s firmou Alnus, musím se přidat. Jen velmi lituju, že jsem odkaz na vaše recenze mi máma poslala až nedávno, když jsem začala mít problémy se svou zakázkou u Alnusu... Smlouvu jsem s nimi podepsala bez konzultace s právníkem (už nikdy víc!), stejně bych se obávala, zda-li by ji vůbec p. jednatel Múčka hodlal vydat z rukou, uměl se zákazníkem dobře jednat... ve prospěch sebe. Objednávka neprůhledná, nejvyšší položka kuchyně v jednom řádku!, do standardních pojezdů nepočítá pojezd odpadkového koše - další navýšení, neupřesnění pracovní desky - neprůhledná vysoká cena. Ve smlouvě neuvedení délky výroby kuchyně, které je ve finále 4-5 měsíců, opírá se pouze o termín k zaměření, pokud nemáte k danému datu stavební připravenost a nezaplatíte dalších 40% kuchyně, odstupuje od smlouvy a požaduje 30% penále!!!! V technickém výkresu udělali 2 zásadní chyby, které vůbec neuznal! Stavební firma mi zastavila přípravné práce na kuchyni, než se vyřeší jiná délka kuchyně. Alnus mi smetl ze stolu, že by to opravil, až prý ve výrobní dokumentaci. Nakonec vizualizaci opravil a kuchyně se tak změnila, že jsme museli odstoupit od designu 4 spotřebičů a ponechat tam jen dva - tedy zásadní změna vizualizace!
binina

Odeslatod Jara125 v Úte 04. Dub 2017 8:07:48

Nejsem zastáncem cokoliv řešit přes média, ale tentokrát na lživé a zkreslené informace uveřejněné paní Terezou Vítovou, (nyní pod anonymem, jinde se podepisuje celým tímto jménem, pouze lehce upravuje text)
Ano paní Vítová sice zaplatila 10% zálohu na kuchyni po podepsání smlouvy o dílo 19.10.2016, ale již neuvedla, že 15.1.2017 měla zaplatit další 40% zálohu, kterou nezaplatila ani po 2,5 měsíčním urgování z naší strany, které se vyhrotilo odstoupením od této smlouvy. Také neuvedla, že naše firma jí vycházela vstříc a po podpisu smlouvy o dílo požadovala mnohokrát provádět zásadní změny v projektu, které neustále znovu a znovu měnila, i když v této smlouvě je to vysloveně zakázáno. Škoda, že si tuto skutečnost vůbec neuvědomuje, že naši lidi pracovali na jejich častokrát nesmyslných požadavcích 5,5 měsíce po objednání řádné smlouvy a vše bere jako samozřejmost. ( podstatu problému neuvedla,ale snaží se pozornost odvrátit jinam na lživé popř. zkreslené informace)
Také já si dovoluji ostatní varovat před touto vypočítavou a neplatící paní.

Jaroslav Múčka, jednatel firmy ALNUS
Jara125

Odeslatod binina v Stř 05. Dub 2017 14:11:21

Dobry den pane Mucka, podcenil jste mě jako já podcenila vas. Mate chování a praktiky tzv. šmejdů, zneužil jste mě jako mladou ženu, která se na vás obrátila s důvěrou, odmítal jste mi vydat vizualizace, ktere měly byt zdarma, pokud nepodepíšu objednávku - smlouvu na celou dodávku kuchyně.. odmítám platit komukoliv za nic!!! Jenom na základě šmejdské smlouvy. Doted jste nic ani nezaměřil, žádné naklady nemate! Ano, byla jsem hloupá, ze jsem se nechala natlačit do takovéhle smlouvy. Ale spletl jste se ve mně. Moje jméno se často dohledává kvuli nadaci Truck HELP, odteď kdokoliv bude hledat mě, najde si i recenze na vás. Jsem ve znamení Vodnáře, které "chce změnit svět k lepšímu". Nedá mi to, abych do vašich praktik nechala zatáhnout další důvěřivé lidi. Ano, rozumíte interiérům, ale ten, kdo lže, jste pouze vy. Viz váš nátlak na odebrání spotřebičů pres vás, protože se musí dodat do výroby... standardní pojezdy v ceně.. do toho nepatří pojezd na odpadkové koše- šup příplatek.. na vsechno jsem kývla.. abych nedělala problémy. Vrcholem pro mě byl špatně provedený výkres a nepředlozeni délky termínu výroby při posunutí termínu zaměření! Nemužu si dovolit nechat vyrábět kuchyn 4,5 mesice. To si uveďte do smlouvy, uvidíte, kolik zákazníků bude mit nyní zájem s vámi spolupracovat.
binina

Předchozí

Zpět na Bydlení a design