Jakou šatní skříň?

Moderátor: Living

Re: Jakou šatní skříň?

Odeslatod llllucka v Ned 02. Pro 2012 16:15:29

Já mám posuvy i klasiku (ta je u syna).Posuvy mi maximálně vyhovují.Mám skříně po metru na šířku,takže křídlo má 1 metr a vyhovuje mi to víc než tam mít 2x50 na otevírání (metrové otevírací dveře si představím těžko).Ten mětr mi na to,abych čučela do skříně rozhodně stačí.Hlučné nejsou.Jediné chyba je,že manžel je věčně nechává otevřené nebo nedovřené.Pravda je,že to ale nechává i u otevíracích.Mě posuvy vyhovují,protože jsem chtěla mít otevřenou skříň a přitom mohl kolem mne kdokoli projít.I šatní tyč mám metr,nikde se mi nic neprověšuje a to to mám pěkně napěchované.
Šuplíky zákeží na tobě.V šatní skříni mám jeden úplně dole na kabelky a v druhé skříni mám 3,V jednom jsou osušky,v druhém povlečení a ve třetím ubrusy,... To mi vyhobuje,protože se nemusím ve všem přehrabovat,když potřebuju a přitom krásně vidím,co kde mám.Pokud zvažuješ každý cm,jak jsi psala ohledně těch posuvů,tak si šuplíky nedávej,taky ti uberou místo.Navíc u otevíracích dveří je problém šuplíky a panty.
llllucka

Odeslatod jiřin v Ned 02. Pro 2012 18:21:06

llllucka napsal:Navíc u otevíracích dveří je problém šuplíky a panty.

Taková věc se už léta řeší panty co se dají otevřít o 160stupňů, když potřebuji vysunout zásuvku.
jiřin

Odeslatod janapro v Ned 02. Pro 2012 18:23:52

jiřin napsal:

Taková věc se už léta řeší panty co se dají otevřít o 160stupňů, když potřebuji vysunout zásuvku.

zrovna jsem to chtěla napsat, že to tak mám vyřešené :palec_up:
janapro

Odeslatod LoremIpsum v Pon 03. Pro 2012 8:48:43

janapro napsal:
jiřin napsal:

zrovna jsem to chtěla napsat, že to tak mám vyřešené :palec_up:

Já taky - ty moje umožňují otočení i o víc nez 160°. A to mám ty svoje šatníky ze začátku osmdesátých let :mrgreen: minulého století! Pantíky jsou to malé nábytkové, ale na stejném principu jako u pokojových dveří. Ale jak už jsem psala dřív, skříň je z masivu a ten umožňuje i jiná řešení než dřevotříska.
Pozn.: Tento příspěvek zcela určitě neměl vyznít negativně.
LoremIpsum

Odeslatod turojan v Pát 29. Kvě 2020 10:14:34

Jakou hloubku šatní skříně doporučujete? Moc se v tom nevyznám a podle https://bydletsnadno.cz/jak-vybrat-satni-skrin/ by to mělo být aspoň 56 cm.
turojan

Odeslatod tedmosby v Sob 30. Kvě 2020 10:17:43

Mělo by to stačit. Zde https://www.kodino.com/cz/obchod/nabytek-za-kackumají super slevy na takové skříně. Jednu jsem kupoval dva týdny dozadu.
tedmosby

Předchozí

Zpět na Bydlení a design