Skleněný konferenční stolek

Moderátor: Living

Re: Skleněný konferenční stolek

Odeslatod Kopretinka01 v Stř 26. Zář 2012 11:12:16

U nás záleží na návštěvě - někdy sedíme u jídelního stolu, jindy na sedačce. A tam potom konferenční stolek potřebujeme :). Mně osobně by chyběl a přišlo by mi to bez něj takové prázdné, ale to je věc názoru - každému prostě vyhovuje něco jiného...
Kopretinka01

Odeslatod luci v Stř 26. Zář 2012 11:20:04

:-) kazdy ma i trochu jine moznosti a dispozici ...

osobne bych konferak mela ale v momente kdy neustale pouzivame taburetku na doplneni rohovky na velikost vetsi lozne plochy pak konferak pozbyva smysl a mame to resene jinak ...

napr. u nas kdyz se sejde cca 10 lidi tak se stejne zonujeme po mensich skupinkach :-) a kazdy ma obcerstveni u ruky kde se prave naleza ...

vetsi davy lidi neresim neb by se k nam ani nevesly :-)
luci

Odeslatod Betulkaa v Čtv 04. Dub 2013 14:01:48

Celý ze skla bych nekupovala, to fakt není moc praktické, ale kombinaci proč ne? ;) Mě se třeba moc líbí něco takového http://www.ketyban.cz/1630-konferencni-stolek-limpopo/, má zajímavý design. Nebo tento http://www.ketyban.cz/1636-konferencni-stolek-maringa/. Sice není skleněný, ale je úžasný! ;)
Betulkaa

Odeslatod Ladena v Čtv 04. Dub 2013 15:19:32

Skleněný konferenční stolek už nikdy. Vypadá sice efektně, když je vyleštěný a na spodní desce je vložena dekorace, třeba z efektního samorostu. Ale to vydrží tak hodinu. Pak je na něm znovu vrstva prachu. A to jsme doma jen dva. A pak , po dvou letech jsou na desce škrábance a vůbec si nedovedu vysvětlit, jak vznikly . Když vidím v časopisech o bydlení celé interiéry pokojů ze skla, tak si vždycky říkám, že bych chtěla slyšet výroky majitelů po nějaké době bydlení na adresu bytového architekta, který to vymyslel.
Ladena

Odeslatod Magdaa v Ned 12. Kvě 2013 18:48:44

Když jsem byla malá tak jsme taky jeden takový měli, byl krásný, ale bratr rozbil sklo a od té doby jsme měli dřevěnou desku. :) Akorát na údržbu si moc nevzpomínám je to už 15let.
Vyberte si nevšední samolepky na zeď
Magdaa

Odeslatod Radulinka v Ned 12. Kvě 2013 19:55:48

No, měli jsme v chodbě tento konferenční stolek http://www.cool-nabytek.cz/kovany-konfe ... -romantic/
A náš Ondra si hrál v chodbě florbal...vydrželo to 2 dny :)
U sklenáře jsme utratili 500 Kč a máme stolek zase jako nový :D
Radulinka

Předchozí

Zpět na Bydlení a design