Kde koupit kvalitní nábytek? A sedačku? Prosím!!

Moderátor: Living

Re: Kde koupit kvalitní nábytek? A sedačku? Prosím!!

Odeslatod monti89 v Stř 26. Úno 2020 12:31:12

Co se týče nábytku, tak ten si raději vždy vybírám osobně na prodejně. Musím ten nábytek, který sháním si v obchodě osahat, případně si na něho sednout, pokud se bavíme o sedačce :) Párkrát jsem se totiž již s nákupem nábytku přes internet zklamala a neplánuji to udělat zase znovu :| Je pravda, že se dá přes internet sehnat levněji ale kvalita za to nestojí :!:
monti89

Odeslatod turojan v Pát 27. Bře 2020 15:48:24

Obchod s nábytkem ti doporučím https://www.nabytek-interior.cz/
turojan

Odeslatod majdus93 v Ned 29. Bře 2020 16:39:41

Ahoj, když hledám nějaký nábytek, tak obvykle jdu po velkých obchodech. Když si prolistuješ JYSK leták, Sconto leták, Asko leták a Mobelix leták, tak na 1000% narazíš na kvalitní nábytek za super cenu. Důležitý je to prostě nevzdávat a fakt tomu věnovat ten čas. Sledováním letáku se mi už podařilo ušetřit fakt spoustu peněz ;)
majdus93

Odeslatod Radimvlcek v Čtv 02. Dub 2020 14:26:40

Vyplatí se výroba nábytku na míru? Nebo je lepší si koupit hotový nábytek? jaké máte zkušenosti?
Radimvlcek

Odeslatod Roman007 v Čtv 02. Dub 2020 17:45:52

Radimvlcek napsal:Vyplatí se výroba nábytku na míru? Nebo je lepší si koupit hotový nábytek? jaké máte zkušenosti?

Řekl bych jak, který nábytek a také jak který stolař. Dnes je tendence vyrábět skříně ze 16 mm desek a to je mi proti srsti. Také obývací stěny se dnes dělají v lakovaných designech a to mi nesedí. Navíc ne každá stěna lze nakonfigurovat podle mé představy. Jiné kafe je to u sedaček. Tu se vyplatí koupit na e-shopu. Někdo tu navrhoval Sconto, ale když se podívám na http://www.expedo.cz tak mají ty stejné sedačky za lepší cenu.
Roman007

Odeslatod Halouzka v Pon 06. Dub 2020 9:36:09

Já jsem si nechal udělat kompletní nábytek na míru od firmy, která řeší kompletní realizace interiérů. Musel jsem část bytu i přestavět, takže jsem byl rád, že jsem narazil na firmu, která má i svoje řemeslníky. Takhle mám záruku u jednoho dodavatele, a to je vždy lepší.
Halouzka

Odeslatod Radimvlcek v Stř 08. Dub 2020 9:53:09

Také se chystáme takhle na kompletní rekonstrukci, kde chceme rovnou i přestavět místnosti, máme už dvě děti, a tak chceme velký pokoj přepažit příčkou. S tím potom kompletně nový nábytek. Která firma Vám řešila toto kompletní vybavení?
Radimvlcek

Odeslatod Halouzka v Ned 12. Dub 2020 19:51:24

Měl jsem na to firmu z Brna, která ale dělá realizace po celé republice https://www.szabo-interier.cz/kontakt/ , prvně jsem si domluvil schůzku, kde se ujasnilo, co všechno se bude muset udělat. Potom k nám přijel architekt, který to celé namaloval. Opravdu musím říct, že dokázal využít každý prostor na maximum. Jsem s rekonstrukcí opravdu spokojený.
Halouzka

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design