Nová kuchyně - firmy z Brna

Moderátor: Living

Nová kuchyně - firmy z Brna

Odeslatod blanches v Ned 06. Bře 2011 21:31:34

Dobrý den,
potřebovala bych poradit. Nemá někdo zkušenosti s firmou z Brna, případně blízkého okolí, od které si nechal udělat novou kuchyni? A myslím kompletně, od návrhu, po vybourání staré a smontování nové včetně třeba drobného zdění a obkládání. Větší kuchyňská studia znám, myslím, že jsou i vesměs kvalitní. Ale co ti menší výrobci? Dala bych jim přednost, mohli by být levnější.
A měla bych ještě jednu podotázku: nechali jste si také od nich renovovat vestavěnou potravinovou skříň (malou špajsku)?
Děkuji předem
blanches

Re: Nová kuchyně - firmy z Brna

Odeslatod Aaneri v Pon 07. Bře 2011 22:01:02

Nevím, jestli patří mězi větší známá studia nebo spíš k těm menším, ale já jsem byla moc spokojená s firmou GABON - návrh, realizace od elektřiny, vody, podlah přes výrobu a montáž linky s následným zapojením spotřebičů. Nabízí i demontáž a odvoz staré linky. Byli spolehliví z hlediska termínů i prací. Už jsem je tu jednou chválila a ráda to kdykoliv udělám znovu. Kuchyň máme něco přes rok a velká spokojenost. (Spíž jsme měli klasickou panelákovou, kterou jsme vyhodili a nahradili potravinovou skříní - tam nebylo co řešit, takže v tomhle zkušenost nemám).
Aaneri

Odeslatod meduna v Ned 13. Bře 2011 15:31:00

Tak my jsme obešli v Brně 5 studií.
Infini - moc pěkný návrh, propracovaný, dokonce i s večerním osvětlením,včetně plánku na instalace - cena 3.000,-
Schmidt- návrh nás moc neoslovil, přístup pracovníků byl ale velmi vstřícný, pokud bychom pokračovali, asi bychom z toho dostali pěknou kuchyň - 2.000,-
Gabon - no, tam jsem byla docela na rozpacích. Určitě umí skvělé kuchyně, ale odradil mne přístup - jak to jen popsat, vlezlý, úmorný, přitom jsem měla pocit že neposlouchá a mele si jen to svoje. Nerada bych pánovi křivdila, byl pátek večer, asi toho měl stejně dost jako já....ale šla jsem od nich unavená, rozmrzelá a umlácená prodejními dovednostmi, které mě iritují. Za návrh jsme neplatili, ale také jako od jediných jsme nedostali cenovou kalkulaci.
Karásek - jen jsme zkusili menší studio, spíš větší truhlářství. Návrh nám asi 20. letá slečna spíchla na počkání, pak ještě zaslala jeden mailem. Nic moc. Návrh zdarma, kalkulace s nejnižší cenou.
Nadop - tam jsme šli s pocitem, že snad budou mít nějaký wow nápad, za návrh zaplatíme a pak to necháme udělat někde levněji, neb na Nadop nemáme.Včera jsme si přinesli návrh. Byl i s wow nápadem a wow cenou. Takže máme rozhodnuto. Jen se ještě musíme rozmyslet jestli půjdeme do folie nebo laku, rozdíl v ceně cca 40 tis.

Manžela tak nadchli, že se rozhodl, že je nechá udělat návrh interiéru celé novostavby a jak ho znám, tak si u nich nakonec nechá udělat i tu sedačku :lol:

Šťastný výběr i Vám :palec_up:
meduna

Odeslatod kalygula v Úte 11. Pro 2012 10:52:17

Tak přímo s nimi ne, ale je fakt, že stránky vypadají dobře. Líbí se mi jejich nábytek. Ale moje vysněná kuchyň, na niž se sice teprve chystám, je http://www.google.cz/imgres?hl=cs&sa=X& ... ,s:0,i:177, ale barvu bych volila jinou, to rozhodně.
Stavební pouzdra? My máma od http://www.eclisse-jap.cz/
kalygula

Odeslatod PetraZam v Čtv 04. Čer 2015 17:17:13

Oresi šlo s kvalitou hodně nahoru, my od nich máme německou značku Bauformat a je perfektní, já jsem především řešila vzhled a manžel kvalitu, ale říkal, že kvalita je výborná, používají rakouské kování Blum (snad se to tak píše) prej asi nejlepší co je. Montují je v německé továrně a domů vám přivezou už smontované bloky, které jen spojí dohromady. Návrh nám připravili zdarma a variant měli snad nekonečně, byla jsem ráda, že mi s tím pomohli, ale stálo to za to. Jestli chcete něco extra, tak se na ně mrkněte.
PetraZam

Re: Nová kuchyně

Odeslatod AlMatulka v Čtv 01. Úno 2018 14:16:13

Zdravím, já mám zkušenost s touto firmou - http://www.kuchyne-pavlik.cz/sluzba/mod ... ne-na-miru . Nechávali jsme si dělat na míru moderní kuchyni a byli jsme nadšení z celého průběhu procesu a z přístupu firmy. Jedině doporučuji. :)
AlMatulka

Odeslatod ladalustig v Stř 05. Zář 2018 20:05:21

Já jsem si kuchyň kupovala na http://www.bestnabytek.cz a mají na vše dopravu zdarma. Kuchyně stála necelé 4 tisíce a kuchyni by do týdne přivezli domu. Nečekala jsem od kuchyně nic extra, ale musím říct, že je kvalitní :palec_up:
ladalustig

Zpět na Bydlení a design