talíře z Ikea

Moderátor: Living

Re: talíře z Ikea

Odeslatod Majka v Čtv 17. Lis 2011 13:17:11

U nás dinery pořád naprostor beze změny, nerozbilo, neokleplo a neodředlo se nic, což mě samotnou udivuje.
Majka

Odeslatod Zabak v Čtv 17. Lis 2011 15:14:33

Taky máme pořád Dinera a také jsou stále ok. Uštíplý se jen 1 - ovšem mojí vinou, bouchla jsem s ním já :-(

Jinak mi ale přijde že teď mají ty dinera talíře v ikee nějaké jiné - přijdou mi víc lesklé. Kolegyně je má a říkala že jí hrozně kloužou v ruce a několik jí jich spatlo, tak nevím jestli ej dělají nějak jinak? My je máme 3,5 roku.

Pak máme z ikei ještě jedny talíře - kupované myslím vloni nebo předloni z letní kolekce - jsou bílé se zelenou kytičkou - všichni je milujeme, ty jsou ale otlučené, přijde mi že z myčky - když jsme je vyndávali ještě korké a o něco zavadili tak se na nich udělal žďubanec - speciálně na hlubokých. Malé a velké jsou vpohodě. Ničemu to ale nevadí. Jen lituji, že jsem jich tenkrát ve slevě nekoupila více.
Zabak

Odeslatod judy flash v Čtv 17. Lis 2011 18:54:59

Ty kvetovane talire jsou z te serie, co mam. Mam kvetovane, zelene a bile. Rekla bych, ze ted po trech letech je nejake kriticke obdobi, kdy se zcista jasna ty odstipnute kousky zacaly objevovat.
Taky se mi moc libi, jen mi ty odstipnute kousky strasne vadi :)
judy flash

Odeslatod Zabak v Sob 19. Lis 2011 17:43:45

judy flash napsal:Ty kvetovane talire jsou z te serie, co mam. Mam kvetovane, zelene a bile. Rekla bych, ze ted po trech letech je nejake kriticke obdobi, kdy se zcista jasna ty odstipnute kousky zacaly objevovat.
Taky se mi moc libi, jen mi ty odstipnute kousky strasne vadi :)

Stejné určitě nebudou - já měla letní serii, která se prodávala jen v létě 2009, bílá základ a na tom velká zelená kytka přes celý talíř. Zajímmavý ale je že otlučené jsou jen ty hluboké - teď jsem vyndávala nádobí z myčky a velký ani dezertní nic. Polde mě to bude tím že hluboké mají takový blbý tvar že se mi v myčce dotýkají mezi sebou - takže to je možná ten důvod proč se pak uloupnou, nevím. Mám je ale orpavdu moc ráda.

Já si chci letos pořídit bílé na vánoce - koupím asi ikea 365+ a bude, jsou sice porcelánové, ale chci to jen na slavností věci tak mi to tak vadit nebude
Zabak

Odeslatod KarolinaSt v Pon 21. Lis 2011 3:15:59

Ahoj, já mám na chatě nějaké obyčejné z Ikei a jsou uplně v pohodě i po mytí v myčce. Mám v plánu kupovat nové zase v Ikei. :palec_up:
KarolinaSt

Odeslatod judy flash v Pát 25. Lis 2011 19:35:23

Zabaku, mam tyto, koukala jsem se na datum, kdy jsme je poridili a jsou kupovane v listopadu roku 2009, takze presne dva roky. Hluboke jsou bile se zelenou, jidelni jsou zelene s bilou kytkou :)

Ano, spatne se davaji do mycky, souhlasim. Koupila jsem ted porcelan od Kahla, zkusila jsem serii Update, tak uvidim, jak vydrzi.
judy flash

Odeslatod verca.fontanka v Pon 10. Dub 2017 9:57:38

Ahoj, manželovi se podařilo docela dost talířů rozbít, tak jsem musel zase obnovit. Koupila jsem si před nedávnem sadu talířů https://www.kuchyne-domacnost.cz/adena-desertni-talir-19-cm. Moc se mi líbil vzor a pak taky cena byla ucházející. Kde jste případně udělali nákup Vy?
verca.fontanka

Odeslatod honzaj. v Pát 12. Kvě 2017 5:30:43

Nám se talíře i sklenice z Ikey vždycky v myčce poškrábaly. Sklenice zmatní a jsou na nich takové mléčné pruhy a na talířích praskliny a postupně je to horší. Takže tohle zboží v Ikey už nekupuji. Většinu talířů, misek, sklenic atd. máme odtud a ty se tolik neničí. ;)
honzaj.

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design