uchytky do kuchyne

Moderátor: Living

Re: uchytky do kuchyne

Odeslatod loro v Pon 03. Bře 2014 21:38:38

metyl napsal:Jake proti napriklad?
Nejen ze to vypada hezky, je to mnohem lepsi na udrzbu i hygienu. Napr. do supliku s kosem staci jen kopnout a hned vyjede. Za hranu to moc pohodlne otevrit nejde, je tam dojezdova brzda ktera suplik celkem silne pritahuje. O hornich skrinkach nemluve, na ty mam v otevrenem stavu problem vubec dosahnout. Ty se spousti spinacem zafrezovanym v boku skrinky.

Ja z duše neznášam keď niekto do nábytku"kope" , to je u mňa z jeden dôvodov proti.
Druhý je upackaná linka. Úchytky sú na uchytenie, pár krát som dala deťom leštiť linku, naučili sa to.
Raz som varila v kuchyni s takými výsuvmi-pre niekoho kľudnejšieho Ok, mne liezlo na nervy čakať, kým sa šulík otvorí. Doma za ten čas mám už vybratú varechu a pomiešané.
Ale súhlasím vyzerá to pekne.
loro

Odeslatod Majka v Úte 04. Bře 2014 7:02:49

Beru zpět, ještě je to dobré na dvířka s odpadkovým košem.
Ale například to, že díky tomuto otvírání dvířka nemůžou doléhat natěsno, vždycky musí zůstat vůle pro iniciaci otevírání.
A viděla jsem tento systém na zrcadlové skříňce, no to je potom fakt na vraždu. Pro chlapa technického zaměření to je úžasná věc, pro ženskou, která doma uklízí po pár týdnech peklo na zami.
Majka

Odeslatod metyl v Úte 04. Bře 2014 7:27:41

Ta vule je tam cca 1-2mm, nenapada mne cemu by to melo vadit. Rychlost vysouvani mi prijde podobna jako u uchytek, muzes si nastavit prepinacem jestli chces vysunout suplik cely nebo jen do pulky. Tech par desitek milisekund co pripadne usetris ti nepomuze k nicemu.
Leskla kuchyn muze byt pro tohle opravdu problem, ovsem davat kuchyn v lesku neni obecne prilis dobry napad, tedy pokud se v ni ma varit :-) Ja jsem to u hornich skrinek ktere mam ze skla bez jakehokoliv ramecku resil nalepenim kousku samolepici folie a dotykem na nej otviram skrinky
metyl

Odeslatod LoremIpsum v Úte 04. Bře 2014 8:09:21

Já měla cca 2 roky šatníky bez úchytů, protože žádné madlo ani knopka se mi nezdálo to pravé ořechové. Nebo jsem se spíš nedokázala rozhodnout. Tak jsem zkusila, v podstatě jako z nouze ctnost, jestli mě bezúchyty nevezmou za srdce. Nevzaly. Po těch zhruba dvou letech jsem namontovala úchyty a vyhovují mi líp (asi spíš esteticky než funkčně) než řešení bez úchytů.
V kuchyni mám věčně upatlané nebo mokré ruce, dovedu si představit, že spodní skříňky otevírám kolenem (dokud teda kolena slouží), teď je kolenem nebo :oops: stehýnkem (teda spíše :mrgreen: hýždí) dost často zavírám, ale horní skříňky radši intuitivně občas beru za hranu - ať si neupatlám úchyt, neb hrana se "objede" hadrem snadněji.
Pozn.: Tento příspěvek zcela určitě neměl vyznít negativně.
LoremIpsum

Předchozí

Zpět na Bydlení a design