Kde v zimě sušíte prádlo

Moderátor: Living

Re: Kde v zimě sušíte prádlo

Odeslatod spetulka v Čtv 04. Úno 2010 12:04:39

naprosto souhlasím s bambikem v tom, že v zimě bych prádlo ven nedala ani omylem, stačí mi, když vidím, co nám lítá po dvoře v okamžiku, kdy sousedi zatápějí...a díky, ale černý prádlo fakt nepovažuju za vypraný :palec_down: Takže sušíme doma na rozkládacím sušáku a chystáme se pořídit sušičku
spetulka

Odeslatod vena105 v Čtv 04. Úno 2010 17:36:37

Na sušáku v koupelně. Ale kdybych ji neměla tak velkou, tak bez obav dám ten sušák do ložnice nebo obýváku.
vena105

Odeslatod Eva_13 v Čtv 04. Úno 2010 17:53:11

Mně se vleze prádlo pouze do obýváku (panelák), takže jsem hledala vhodný sušák, který nezabere půl pokoje.
Peru najednou i 4 pračky a tím pádem jsem musela mít roztažené dva klasické sušáky a ještě něco dávat do koupelny.
Teď mám od prosince tento http://www.mall.cz/susaky-pradlo/venbos-stendimeglio a už bych neměnila.
Eva_13

Odeslatod kamoska v Pát 05. Úno 2010 7:05:58

Evo jak ten sušák vypadá v obyváku s prádlem?Dá se i přemistovat?
kamoska

Odeslatod Zvedava v Pát 05. Úno 2010 9:47:20

Suším v prádelně a v sušičce. Díky vysokým ot. v pračce mám prádlo mnohdy vyprané ráno a suché odpoledne, a to v prádelně netopím.

Evo, prosím tě- zatím mám v prádelně klas. šňůry- těch se vzdát nechci, je to nejpraktičtější, ale krom toho používám i ten klasický rozkl. sušák, co všichni známe.
Ten tvůj vidím poprvé- mohla bys prosím tě porovnat výhody/nevýhody toho tvého vůči obvyklému rozkl. sušáku? Díky.
Zvedava

Odeslatod Eva_13 v Pát 05. Úno 2010 19:50:10

Já nevýhody vůbec nevidím. Když neperu tolik praček najednou, tak rozložím jenom jednu stranu a je to. Jenom pocitově jsem si musela zvyknout, že je veliký.
Jak je vysoký, tak se v obýváku docela tyčí, ale pro mě bylo mnohem důležitější, že nemusím mít ty dva klasický roztažený vedle sebe.
Výhodou je, že jde použít jakékoliv patro. Tím, že má dole nohy, které se roztáhnou trochu do stran, tak je stabilní.
Fotky co jsou u odkazu jsou přesný.
Měla jsem strach, že když bude opravdu plný, tak bude špatně schnout prádlo, ale zatím to tak není.
Ba ne, jednu věc nemají úplně dotaženou. To vrchní patro je vysouvací a já ho radši nezasunuju zpátky, protože se bojím, že ho rozbiju, ale když ho skládá manžel, tak s tím problém nemá. :)

Výhody a nevýhody proti sobě nemůžu dávat. Já jsem z něho zatím nadšená. Je to pro moji situaci ideální sušák. Je ale možný, že někomu by víc vyhovovalo mít dva klasický sušáky, protože má dost místa a složený se dají dát skoro kamkoliv.

Přemisťovat se dá. Dole jsou malý kolečka. Když není koberec jde to líp. Koberec se zachytává na těch nožičkách, ale i na něm to jde.
Eva_13

Odeslatod Zvedava v Sob 06. Úno 2010 17:58:57

Evo, moc díky.
Zvedava

Odeslatod kamila02 v Pon 08. Úno 2010 12:29:07

Suším normálně venku na terase, schne to bez problémů. A narozdíl od prádla, které suším v bytě (občas to jinak nejde, když chumelí) to zvenku pěkně voní, doma je trochu zatouchlé.
Máme meteostanici, takže vím, že jeden sušák s prádlem nám zvedne v pokoji vlhkost cca o 8%. Což mi ani nevadí, to se dá vyvětrat, spíš mě rozčiluje pohled na sušák a místo, které zabere.
kamila02

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design