ABradio - poslouchej online!

Bílá mozaika - bílá nebo šedá spárovačka??? Poraďte ...

Moderátor: Living

Re: Bílá mozaika - bílá nebo šedá spárovačka??? Poraďte ...

Odeslatod Majka v Pon 23. Lis 2009 19:13:40

Luci, já to tedy brala tak trochu v letu, ale fakt se to fotí hodně blbě, není se jak s objektivem vytočit. Přece jen to je koupelna v paneláku :x-winking: Proto taky ty diagonální záběry, přece jen do nich dostaneš víc. Jaký detaily máš na mysli? Třeba bude stačit vysvětlení.
Moochera, ta mozaika je chromová. Měla jsem lufta, aby to nebylo jako zrcadlo, ale reálně to působí jako hodně lesklá šedá. Je to asi tím rastrem a tmavou spárovačkou, a taky nejsou ty kostky dokonale plochý, tak se ten odraz deformuje, což tedy není vůbec na škodu věci. Nevím, kolik stojí Hi-masco, ale to Pandomo mi taky nepřijde moc levný, na to, jaký to má mouchy.
Majka

Odeslatod varouch v Pon 23. Lis 2009 21:03:27

Majka: My koupili jen Dama Senso a je perfektni, dobre se udrzuje, zatím nebyl jedinej problém, az pozde jsme si vsimli, ze vyrabeji jeste mene hlubsi Compacto, chvili me mrzelo, ze jsem ho nevzala, ale zas tak na stiru jsme s mistem nebyli, tak to nevadi. Ted mam objednane do horni koupelny druhe. :) Tvoje koupelna se mi libi, i mozaika, ja mam na ne taky slabost, i kdyz v horni koupelne nebude zadna. Zatim. :)
varouch

Odeslatod Tornado Lou v Úte 24. Lis 2009 12:09:50

Majko, na ten marockej taky nesmí přijít žádný chemikálie. Už jsem to tady psala, že manžel na to jednou postavil omatlanou flašku se šampónem a udělalo to tam flek, kterej zmizel asi až za rok. Prostřě to jsou strašně choulostivý povrchy a s tím do toho člověk musí jít. Nedá se to nijak drhnout a musí se mydlit tím marselleským mýdlem. Já jsem právě přemýšlela o pandomu za kuchyňskou linku, protože se mi strašně líbí ta bezespárovost, ale když jsem viděla ty fleky od šampónu na maročáku, tak jsem se bála, že s pandomem to bude stejný a v kuchyni potřebuju pořádně drhnout nějakým realem a ne šmrdolit měkkým hadříčkem, takže jsem tam nakonec dala normální dlaždičky.
Tornado Lou

Odeslatod renna v Úte 24. Lis 2009 12:43:50

Tornado Lou - pandomo je myslím mnohem odolnější materiál, proto je tak drahé, marocký štuk je asi vzhledová záležitost, ale pandomo může přijít za za linku, na schody apod.
Zvědavka ho má myslím kolem krbu, ale jistá si nejsem, hlavně vím, že to není to samé, ale ta cena ...
renna

Odeslatod luci v Úte 24. Lis 2009 13:00:09

Majka:
libi se mi jak sis pohrala s detaily ... zrcadlo nad umyvadlem presne v rozmeru zrcadlove skrinky :-)
nahore je police lack?? predpokladam ze dvirka k pracce nesly kvuli otevirani??
pandomo vypada hodne dobre :-) slintam a zavidim ti ho :-)
u tebe bych tento styl promeny vubec necekala .. po pravde me sokuji fotky pred a po :-) k tobe mi sedel utulny domacky styl .. vsak vis ze jsem vzdy zadonila o fotky obyvaku vanocnich stromecku a vyzdoby :-)

jedine co me malicko rusi je plastova lista na vane :-)
vedle sprchace jsou dvere? nebo je to utajena skrinka?? :-)
vypinace jsou stylove a wc nema chybu :-)) byt navstevou tak se tam zavru a uz nevylezu :-))

mne se libi i tva dekorace .. mix noveho a predchoziho stylu :-)
luci

Odeslatod Majka v Úte 24. Lis 2009 13:20:00

Luci, ta moje bývalá koupelna je skoro 20 let stará, tak se není co divit změně stylu.
Je to Lack, mám tyhle police ráda, dají se použít na tisíc způsobů. Lišta na vaně není zatím přidělaná, koupila jsem ji na zkoušku, jestli ji tam použiju. Taky se mi moc nezdá, ale přestože je vana Ravak, tak ta hrana u zdi není rovná, je prohnutá. Tím pádem ta škvíra není úplně ok, dala jsem do ní šedý silikon, ale pořád mi to přišlo divné. Pokud je nějaký nápad, co s tím, budu vděčná. Když se dávají obklady nad vanu, tohle se schová, jenže pandomo neschová nic. Hledala jsem nějaké sympatické lišty a nic jsem nenašla.
Vedle sprcháče jsou dveře do koupelny, tedy zatím jen otvor, dveře jsou teprve v plánu. Potřebuju koupit nějaké cenově přijatelné posuvné kování na sklo. V této zemi mají pocit, že takováhle věc má hodnotu zlata :mrgreen:

Jo ještě s dvířkama u pračky... nejsem si jistá, že bych je vůbec chtěla. Chtěla jsem hezkou pračku, jenže ta, co se mi skutečně líbila, není zřejmě výkvět technologie. Pravda je, že by se tam ani žádná dvířka nevešla, všechno je vypočítané téměř na milimetr a pračka se otvírá tak na 100°, i když reálně by se mohla otevřít mnohem víc. Nejsem zastáncem schovávání kdečeho na úkor jednoduchosti obsluhy. Obtěžuje mě i to, že musím otevřít šuplík na to, abych do něj nasypala prášek :mrgreen:
Naposledy upravil Majka dne Úte 24. Lis 2009 13:59:08, celkově upraveno 1
Majka

Odeslatod Tornado Lou v Úte 24. Lis 2009 13:55:53

renna napsal:Tornado Lou - pandomo je myslím mnohem odolnější materiál, proto je tak drahé, marocký štuk je asi vzhledová záležitost, ale pandomo může přijít za za linku, na schody apod.
Zvědavka ho má myslím kolem krbu, ale jistá si nejsem, hlavně vím, že to není to samé, ale ta cena ...

Renno, Majka má pandomo a sama tady psala, že není odolné vůči chemikáliím. Pokud jde o cenu, tak mám pocit, že tadelakt je ještě dražší než pandomo.
Přemýšlela jsem o pandomu i na podlahu do přízemí, kde chodíme v botách a předtím jsme si kamínky v podrážkách poškrábali glazované dlaždice. Člověk, který dělá pandomo, mi řekl, že dlažba je rozhodně odolnější než pandomo a pokud mám poškrábanou dlažbu, tak pandomo taky poškrábu.
Tornado Lou

Odeslatod Tornado Lou v Úte 24. Lis 2009 13:58:49

Majka napsal:Taky se mi moc nezdá, ale přestože je vana Ravak, tak ta hrana u zdi není rovná, je prohnutá. Tím pádem ta škvíra není úplně ok, dala jsem do ní šedý silikon, ale pořád mi to přišlo divné. Pokud je nějaký nápad, co s tím, budu vděčná.

Majko, nám ten tadelaktář dal okolo vany takovou malinkou nerezovou lištu a k ní dojel tadelakt, takže mazi vanou a tadelaktem zůstala miniaturní škvírka a do ní nacpal bezbarvý silikon.
Tornado Lou

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design