majitelky sedačky Natuzzi

Moderátor: Living

majitelky sedačky Natuzzi

Odeslatod zimmerhi v Pon 18. Kvě 2009 9:02:49

Prosím všechny majitelky sedaček od f. Natuzzi o jejich zhodnocení, pro a proti. Vaše zkušenosti. Vytahování kůže.... Musím si koupit sedačku, nejdříve jsem byla rozhodnutá pro Gaju od Nadopu, ale zašla jsem si do Natuzzi, která je v Praze skoro naproti a byla jsem unešená. Teď mají akci do 7.6., fakt nevím, stojí ta sedačka za to, tedy ty peníze? Vím jen o jedné majitelce tady a to Luci. Díky
zimmerhi

Re: majitelky sedačky Natuzzi

Odeslatod luci v Pon 18. Kvě 2009 14:51:54

zimmerhi:
jaka sedacka se ti libi? :-))

vis ono je to tezke ... hlavne hodne subjektivni ... nadop neni spatny .. resa polstrin ... urcite s nadopem neudelas chybu ... je zde spousta spokojenych lidi s gajou kirou ...
natuzzi je trochu jina trida sedacek ... nas presvedcila prostornost a pohodli :-) a samozrejme se nam sedacka libila i designove :-) ochechuli bych doma nechtela byt by byla sebepohodlnejsi :-)
nektere sedacky jsou i cenove prijatelne a srovnatelne s vyse zminenymi ...

pokud nezvolite tu nejlevnejsi kuzi tusim kategorie 10 .. tak by se vam ani moc vytahovat nemela ... zalezi take na tvrdosti vyplne ...
nejdrive jsme meli sedacku s vyplni "hard" a lehaci cast na ktere vzdy lezime oba trochu povolila ... neni divu shao neni somalec a ja uz take nejsem potazena kostricka :-)
pak nam dali vypln na miru "extra hard" a ta se ani nehne :-) kuze se mi zda stale jako nova ...
s ochotou vstricnosti a sluzbami personalu jsme maximalne spokojeni :-) zrovna zitra nam privezou z italie dalsi prekvapko :-)
luci

Odeslatod sněhulák v Pon 18. Kvě 2009 21:12:45

zítra bude už za 2 hodiny :2_hot:
sněhulák

Odeslatod sluchatko v Pon 18. Kvě 2009 21:31:33

Taky jsem měla vybranou sedačku od Natuzzi. Našim potřebám vyhovovaly jen dva typy sedaček a zrovna ty dva typy mívají málokdy slevy a jsou hodně drahé. Takže jsme museli zvolit kompromis a jít ke konkurenci. Ale mít ty peníze,tak do ní určitě jdu a neváhám. :smiley15:
Třebas si ji ještě v budoucnu někdy pořídím. :smilie8:
Gaju jsem měla taky v merku,ale nevzala jsem si ji-zdá se mi předražená-co se týče komfortu,který skýtá-s porovnáním s Natuzzi a jinými firmami.
sluchatko

Odeslatod zimmerhi v Úte 19. Kvě 2009 18:47:10

Díky za příspěvky.
Luci: když jsem viděla v reálu od nich ty sedačky, byla jsem unešená, jejich zpracování je bezkonkurenční. To víš, hezky jsem se na nich v obchodě "vyválela" a podívala pod. Jsou pohodlné. Byla jsem na obou jejich prodejnách, ale na Praze 8 jsou strašně milí a ochotní, vstřícní. Taky neprodávají nic levného. Uvažujeme o kůži 15 a chtěla bych dřevěné nožky. U kůže se bojím jenom toho vytahování, jinak vím, že kůže je jinak nezničitelná.....
Sluchátko: máš pravdu, Gaja (carabu) je předražená, proto jsem začla uvažovat o sedačce z Nat.., když jsou teď ty slevy.
Ale stejně se to ve mě pere, ta cena....Musím se rozhodnout, na zemi sedět nechceme. Sedačku, kterou jsme měli 3 roky, jsem dala našim. Měla jsem od Nadopu,je stále jak nová , netknutý potah. Moje
zkušenost s Nadopem je výborná. Proto rozhodování padlo na Nadop...
zimmerhi

Odeslatod luci v Úte 19. Kvě 2009 21:08:10

zimmerhi:
dobre rada bys novou sedacku ...
na jak dlouho ji planujes?? opet na 3 roky?? a nebo na 10??
u nadopu bys rada take kuzi??
jaky je cenovy rozdil??
jaky je rozdil v pohodli a prostoru??

pred casem kdyz sjem uvazovala o sedacce od polstrinu nebo jine firmy ... on ten financni rozdil v samotne sedacce nebyl az tak velky ... a v porovnani komfortu a prostornosti se nebylo o cem bavit ... k tomu jeste spetka elegantniho designu :-)
do polohovaciho kresla se shao zamiloval ... me se lehce podlomila kolena s cenou ale shao ani nemrknul :-) proste pohodli a prosadil si ho :-) ... dnes sjem rada ze ho mame neb se ziska dalsi separe lezici misto u tv :-)

jinak v natuzzi se daji uplatnovat jeste dalsi slevy ... pokud mas sphere kartu ... nebo znameho architekta ziskas dalsich 5-10% slevy ...
luci

Odeslatod PEBEN v Stř 24. Kvě 2017 17:39:12

Koupila jsem si sedačku v NATUZZI u pana Veselého (v Jámě, Praha 1) za několik desítek tisíc. Po dvou měsících čekání a složené záloze chtěl za dopravu (8 km) skoro 1 500 Kč. To jsem dát nechtěla, takže jsem si zajistila stěhováky. Ve smluvený čas ale ve skladě pan Veselý nebyl. Až po telefonické urgenci mi řekl, že přijede za čtvrt hodiny. Nepřijel. Přijel až za hodinu (stěhováci tam čekali) a ještě byl drzý. Prý mohu být ráda, že vůbec přijel. Má důležitější klienty. Naprosto žádná omluva, žádná kompenzace. Prostě neuvěřitelný hulvát. Rozhodně nedoporučuji cokoliv v Natuzzi kupovat. Nikdy.
PEBEN

Odeslatod PacAPusu v Stř 07. Lis 2018 11:10:03

Ahoj, máme doma sedačku z Natuzzi už asi 5 let a je pořád jako nová. Kůže se krásně udržuje, nijak za tu dobu není ošoupaná, prosezená, za ty peníze opravdu kvalitní práce. Budeme teď kupovat ještě jednu menší, do pracovny.
PacAPusu

Další

Zpět na Bydlení a design