americká lednice

Moderátor: Living

Re: americká lednice

Odeslatod Simona 1 v Pát 24. Dub 2009 19:17:17

Koukam, ze jste tady asi vsichni spokojeni s vyrobnikem ledu u americke lednice- my ho nemame, protoze ho nevyuzijeme a chteli jsme mit vetsi prostor v mrazaku.. Nicmene jsem se na to ptala opravare (momentalne resime uz nekolikatou reklamaci lednice) a ten nam lednici s vyrobnikem ledu nedoporucil vubec- pry, kdyz se to rozbije po zarucni dobe, pak je to celkem palka na opravu...
Ja uz americkou lednici ani nechci, vypada to, ze pujdeme do oddelene lednice a mrazaku, uz proto, ze oboji bude sirsi... Tak snad to uz tentokrat vyjde ;) ...
Simona 1

Odeslatod Eva S. v Sob 25. Dub 2009 19:22:15

Zdeenča - mohla bys sem prosím dát fotku, jak vypadá obestavěná amerika? Taky máme momentálně navrženou ameriku s obestavbou (jakoby vestavnou mezi nábytek) a ráda bych věděla, jak to vypadá, nedokážeme si to s přítelem zatím moc představit.. Pořád přemýšlíme, jestli nebude lepší nechat ji na kraji linky samostatně. Předem děkuji..
Eva S.

Odeslatod Simona 1 v Stř 20. Kvě 2009 12:55:36

Ahoj, my jsme nakonec nasi americkou lednici vratili a uz zadnou ameriku nechci ani videt :D . Mame zvlast mrazak a zvlast lednici a oproti americe je neskutecna vyhoda v tom, ze se do ni "leze" v pohode, kdezto amerika je uzka :( ..
Přílohy
P1000170.JPG
P1000169.JPG
Simona 1

Odeslatod Domulka v Sob 31. Říj 2009 14:07:22

tak máme otestovanou ameriku Whirlpool s ledovačem a je super hlavně v létě jsme ji hodně využívali akorád teda na můj vkus hodně hlučná :roll: dneska bych vybírala podle hlučnosti, ale jinak doporučuju :2_hot: je to i pěkný doplňek v kuchyni
Domulka

Odeslatod H+A v Ned 01. Lis 2009 17:57:01

Domulka: A jaký typ nakonec máte? Nemáš fotku? My už máme kuchyň téměř kompletní, jen o té lednici se neustále dohadujeme. Přítel trvá na Samsungu s děsnou spotřebou, já jsem si vyhlédla Bosch, ale ta zase není nikde v obchodě k vidění. Ještě jsme teď objevili nějaký nový typ LG. A už jsem z toho fakt unavená... :roll:

http://www.sausfork.webnode.cz
H+A

Odeslatod ejvis v Ned 01. Lis 2009 22:25:58

To je teda pravda, ze se do te lednice blbe leze. A nezda se vam ta voda prilis studena? Nebo to jde nejak regulovat? Zvlast pro decka teda to neni moc vhodne, ledova voda na piti.
ejvis

Odeslatod srato v Pát 06. Lis 2009 12:41:58

Viděly jste některá americkou lednici kde by byla "mrazicí část" na pravé straně? Nám by se to totiž do domu hodilo přesně obráceně než to na všech lednicích vidím. Nerada bych se své představy (am. lednice) vzdala, ale přeplácet cenu za nějaký nadstandart nehodlám. Díky za rady, případně rovnou typy :D
srato

Odeslatod H+A v Pon 16. Lis 2009 8:19:07

Tak si to představte: Konečně jsme se po několika měsících shodli na americké lednici, která by se líbila oběma (LG). A ona se mi nevejde do mé obří kuchyně!!! :o Jako na šířku by se vešla, ale je hodně hluboká a měla bych dost omezený manévrovací prostor při průchodu do spižírny. Tak snad nakonec budeme mít klasiku. No a dle hesla, že člověk vždycky touží po tom, co nemůže mít, mě to strašně štve (i když jsem původně z americké lednice nebyla moc nadšená...). no, uvidíme...

http://www.sausfork.webnode.cz
H+A

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design