Negativní zkušenosti s firmami

Moderátor: Living

Re: Negativní zkušenosti s firmami

Odeslatod Ita v Pát 09. Led 2009 10:10:45

Spitalsky, http://www.jpc.cz/spitalsky/. Kolega z prace se s nimi o "kvalite" jejich prace dohaduje uz pres rok - no, dohaduje, ted uz se dohaduji pravnici...
Ita

Odeslatod Aneris v Pát 09. Led 2009 11:12:08

Kuchyňské studio NORE v Brně - http://www.noretrade.cz/. Kromě dalších nedostatků nám jejich "montážníci" udělali díry do nové podlahy a probourali se do obýváku. Řešení závad a vůbec komunikace s firmou byla dost tristní. Takže rozhodně nedoporučuji.

Dále Figarostav Rosice - http://www.figarostav.cz/ - jako příklad z jejich "práce" u nás uvedu jenom jednu věc - tekoucí sprchový kout opravovali 4x.
Aneris

Odeslatod gpx v Pát 09. Led 2009 12:00:59

Zde je onen letáček:
Vesely zednik.GIF
gpx

Odeslatod Zden v Pát 04. Pro 2009 10:45:51

Připojím zkušenost s firmou Figarostav z Rosic (jednatel Filingr), dělali hrubou stavbu RD, dodávali jiný-levnější materiál, než byl nasmlouvaný, účtovali samozřejmě původní, vady a nedodělky nejsou ještě ani po 3 letech odstraněny. Silně tuto firmu nedoporučuji!!
Ostatně na webu naleznete, že je to celkem běžná praxe této firmy, dá se říct podvody.
Zden

Odeslatod RadekV v Sob 30. Led 2010 14:42:20

Přidávám bohužel další zápis.

Jedná se o firmu Podlahy Jaroslav Lipták, Praha 9 - Letňany.

Poprvé jsem řešil před rokem lino do předsíně v klasickém paneláku, úprava podkladu a položení dopadlo rozumně.
Teď jsem potřeboval do pokoje cca 20m2 upravit podklad pod plovoucí podlahu.
Co ale dotyčný "řemeslník" předvedl, to jsem vážně nečekal :evil: I mě jako laikovi po přečtení sešitku z OBI bylo jasné, že je všechno špatně. Na podklad nedal vůbec žádnou penetraci, stěrka se tak vůbec nerozlila ale okamžitě se vsákla všechna voda. Výsledek připomínal kráterový povrch měsíce. Prý že to pod laminátovou podlahu nevadí... Protože byly největší nerovnosti u dveří, začal pro jistotu tímto místem a pak mu skoro nezbylo na další místa. Něco jako provzdušňovací váleček byla taky asi zbytečnost... A to mi naúčtoval stěrku za 500,-/pytel!

Svůj subjektivní dojem z nekvalitní práce jsem si nechal potvrdit objektivně i jiným řemeslníkem, co dělá podlahy. Ten prohlásil, tohle musí dolů, nemá smysl dávat na tohle "dílo" Parador za 450 Kč/m2.

Když jsem se ozval s tím, že považuju celou práci za nekvalitní a nejsem vůbec spokojen, prohlásil dotyčný, že mi provede opravu a to i zdarma. Ale věřili byste někomu, že po tom, co se ozvete, se jakože "rozpomene", jak se to má dělat správně?? :smilie9:

Takže jsem strávil víkend tím, že jsem celou "stěrku" odsekal. Naštěstí to šlo celkem rychle, protože jak to bylo nekvalitní, tak se to loupalo jako perník...

Nechápu přístup některých řemeslníků. Jsou to sice malé zakázky, ale i tak by měl přístup takový, aby se za to nemusel stydět. :palec_down:
RadekV

Odeslatod moudry v Úte 23. Úno 2021 23:22:48

dobry vecer. reaguj na p. Veselého. nevi, co jste si provedli, ale opravil mi komplet bydlenina hrebenkach.zaplaz panbuh za jjeho letacky. K tomujsem mrl regerence od kamaradky, ktere zhotovil terasu, take hanspalka. naprosta spokojenost.dodbes je vsr v poradku
moudry

Odeslatod Nostomo v Stř 24. Úno 2021 0:23:25

no jo, presne tenhle letacek jsem volala na prestavbu koupelny. Vse dopadlo na vybornou, i jsme si s Milanem potykali. Priste kluky volam zas.Jsou precizni a rychly :D :D :D vyborny napad s reklamou na popelnici
Nostomo

Odeslatod Hrebenak v Stř 24. Úno 2021 1:02:06

gpx napsal:Moravaci? vesely? kde mas problem? nejdriv fasada a pak terasa na jednicku. ty musis byt ocas,,,

[img]terasa.gif[/img] nevim jestli se mi fotka povece vlozit
Hrebenak

Předchozí

Zpět na Bydlení a design