Negativní zkušenosti s firmami

Moderátor: Living

Negativní zkušenosti s firmami

Odeslatod gpx v Stř 07. Led 2009 11:33:25

Zde bych chtěl uvést mé negativní zkušenosti s firmami a pomoci ostatním vyhnout se nepříjemnostem, které jsem zažil já.

V oblasti Prahy 3 - Jarov rozhazuje do schránek letáčky jakýsi pan Veselý provozující zednickou živnost. Jeho telefonní číslo je 777 557 504 a na letáčku slibuje poctivou, kvalitní a levnou práci provedenou "zedníky z Moravy". Po jednání s ním jsem zjistil, že jeho práce levná rozhodně není (jeho kalkulace prací po prohlídce místa práce činila 120 000, jiná firma udělala totéž za 50 000). Navíc jsem byl po odmítnutí jeho nabídky nazván bláznem a vylízaným ko***em.
Tímto bych chtěl všechny před tímto pánem varovat. Nevěřte tomu co je na letáčku uvedeno.

Koupelny Cascada - Praha
Tato prodejna se mi jevila celkem sympaticky až do té doby než jsem učinil objednávku zboží a začal jednat s paní ing. Libuší Bučkovou. Opakovaně se mi stalo, že jsem se s ní na něčem dohodl a ona na vše jaksi "zapomněla". Předevčírem zapomněla připravit zboží, včera mi zapomněla zavolat a následně zapomněla předat informace kolegyni. Pokud existuje nemoc "chronická nespolehlivost", pak ji tato paní rozhodně má.
gpx

Re: Negativní zkušenosti s firmami

Odeslatod martttina v Stř 07. Led 2009 11:52:30

Pridavam dalsi negativni zkusenost s remeslnikem!!! Jde o obkladace Edy (z okoli Brna) ukrajinske narodnosti...Z pocatku se jevil jako velmi vstricny, cena byla vyborna...Ale.....V celem dome , kde je podlahove topeni pozapomnel udelat diletacni spary(nevim jak se to pise :( ), coz jak rikam jsme si meli pohlidat, budiz..Pak doslo na koupelnu, do ktere jsme investovali 1500m2 za obklad, pan Eda nejen, ze neumel s takovyma obkladam pracovat a mnoho dekoru popraskal, provrtal atd..ale take zapomnel ve vystavenem sprchovem koute dat pod obklady pasku, ktera zabranuje vlhnuti atd ( coz zjistil az novy obkladac, ktery musel cely sprchovy kout rozborit a udelat znovu), dlazba v koupelne na WC neni v rovine s dlazbou v chodbe...Ihned jsme a toto upozornili, ale pan obkladac se uz nikdy neukazal, pobral material, zalohu a zdarec!!!! Ano, hlavni je, si vse hlidat, ale dnes jsme se dozvedeli, ze pan Eda takhle podnika na vice mistech, vybere zalohy, obkladani odflinkne, nivelaci atd nakoupi s vami kvalitni, ale pokud tam nejste, pekne si ji zabali domu a pouzije sve nekvalitni materialy.., coz nemate sanci zjistit, bud az po letech nebo jak mi, ze nam vlhl po mesici kout!!!
martttina

Odeslatod kvetinka272 v Stř 07. Led 2009 16:14:43

Já mám hodně špatnou zkušenost z Kuchyně ORESI Zlín. Montáž a zprovoznění linky v malé panelákové kuchyňce jim trvala 3 měsíce. :x Některé věci si musel manžel dodělávat sám! :!: Počáteční kontakt: velmi příjemný, při prvních problémech: arogantní jednání vedoucího prodejny :x . Do dnešního dne nemáme a zřejmě nikdy nebudeme mít vystavenou fakturu dle skutečné dodávky!
Dobrá nálada nevyřeší všechny Tvé problémy, ale naštve tolik lidí, že stojí za to si jí udržet Obrázek
Prosím, pomozte nám získat víc misek pro opuštěné pejsky: http://www.pesweb.cz/cz/naplnte-misky#misky-history Stačí denně kliknout na odkaz a je hotovo :)
kvetinka272

Odeslatod LaCoccinelle v Stř 07. Led 2009 21:12:12

Naší noční můrou je plzeňská stavební firma RVS-HAUS s. r. o.!!!
LaCoccinelle

Odeslatod Týnka v Stř 07. Led 2009 22:36:48

Aktuální zkušenost - Libovický - pobočka Liberec!!! :palec_down: :palec_down: :palec_down: :2_angry:
a jen pro ilustraci opravdu zlomeček jejich "čisté práce" .. myslím, že není třeba dalšího komentáře
Přílohy
P1043078.JPG
P1043081.JPG
P1043077.JPG
P1043076.JPG
P1043075.JPG
P1043074.JPG
P1043069.JPG
Týnka

Odeslatod stepan v Stř 07. Led 2009 22:43:06

stepan

Odeslatod @máca v Čtv 08. Led 2009 17:08:21

ja se jen divim, ze tu ani nefiguruji Ekonomicke stavby ze Zrzce u Plzne :shock: , tak je to asi na mne, uz se to tu psalo namnoha strankach, ty pak zmizely, pak tu opet byly,a ni nevim, jak je to ted, kazdopadne pro nas banda hajzlu, a to jsem velmi slusna, priznavam, ze za spoustu neprijemnosti si muzeme sami podepsanim spatne smlouvy, jsou to lumpi, kteri vedi, jak na vas, po tydnu staveni jsme stavbu zastavili (krive zdeni u velmi presneho Ytongu, jedna vrstva lepenky misto dvou, spatny strop, ktery popraskal apod.). Pak jsem dlouhe mesice s pravniky resili nasledky. Nerada na to vzpominam.
Jen je do nebe volajici, ze jsou uvadeni jako hlavni sponzor poradu Splnte si svuj sen (nebo tak nejak se jmenuje, ze?). :smilie9: :smilie9: :smilie9:
@máca

Odeslatod @máca v Čtv 08. Led 2009 17:10:24

pardon, ze Zruce u Plzne, preklep :|
@máca

Další

Zpět na Bydlení a design