ABradio - poslouchej online!

Sedací vaky Kampet

Moderátor: Living

Sedací vaky Kampet

Odeslatod zdenik v Pon 13. Říj 2008 7:36:11

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti se sedacími vaky KamPet? Chtěla bych je koupit dětem do obýváku, aby se tam na nich mohli válet u televize, ale nevím, jestli zvolit jako povrchový materiál 100% polyester nebo ekokůži, nevím, který je praktičtější a hlavně příjemnější na sezení :smilie11: . Váhám mezi tvarem Hruška a Ring, škoda, že si je nemůžu prohlídnout a osahat v obchodě, ale je bohužel v Žermanicích okr. Frýdek - Místek, což mám docela z ruky ;) . Pokud někdo některý z nich máte, budu ráda za váš názor, se kterým jste spokojení a taky jakou velikost jste zvolili. Díky.
Hruška.jpg
Ring.jpg
Ring.jpg (10.05 KB) Zobrazeno 4667 krát
Ring postaven na bok.jpg
zdenik

Re: Sedací vaky Kampet

Odeslatod shyla v Pon 13. Říj 2008 8:48:34

Mám Kampet Sport, obyč kulatý pro dítě, 90 cm. V ekokůži. Ta je dobrá, dobře se udržuje- jen otře. Velikost těch 90 cm mi přijde až moc velká. Taky byl vak na můj vkus už při doručení dost málo naplněný kuličkami, ještě se to časem sesedlo, takže tohle nic moc. Samo se to dá doplnit, ale zatím jsem byla líná......takže spokojenost nic extra- spíš se to válí v pokoji. Ty na fotce vypadají dobře, já se i ptala paní, jestli je to normální, takhle málo naplněné, že si sedám skoro na zem, a ona říkala že jo, tak nevím. Jinak provedení je v pohodě...
shyla

Odeslatod Babulka v Pon 13. Říj 2008 9:23:10

To nemám, ale tady je třeba sedací koskta v libovolném designu...taky dobrý: http://www.dointerieru.cz/kostka.asp?menu=874
:lol:
Babulka

Odeslatod zdenik v Pon 13. Říj 2008 19:12:10

Docela mě překvapilo, že jsou vaky málo naplněné, za tu cenu..... :shock: . No, aspoň jsem se rozhodla, že koupím hrušku, do 15.10. mají akci k hrušce 50l kuliček zdarma, tak aby byly vaky aspoň pohodlné ;) . Jen pořád váhám nad velikostí 60 nebo 90 cm, určitě se po nich nebudou válet jen kluci, ale i my :D .
zdenik

Odeslatod Ada v Pát 30. Zář 2011 6:56:49

zdenik napsal:Jen pořád váhám nad velikostí 60 nebo 90 cm, určitě se po nich nebudou válet jen kluci, ale i my .

60 je strašně málo, 90 je zase strašnej krám do bytu /ten totiž máme, tak vím o čem mluvím/. Tak jako tak se sedí dost nízko nad zemí, blbě se vstává a brzo to přestává bavit. U nás vak skončil jako pelech pro psa a to ještě jen občas, protože dost šustí při pohybu a ruší to vlastně všechny včetně toho psa. Dneska už vím, že to byly hodně blbě vyhozené peníze, ještě že to štěně to trochu užije.
Ada

Odeslatod neovo v Pát 30. Zář 2011 9:03:04

Dobrý den, tak my máme doma už asi 4 roky. Firmu stoprocentně nevím, musela bych se doma podívat, možná sakypaky, ale jsme s ním velice spokojeni. Pravda je, že se z pytle blbě vstává...ale nám to ani nějak nevadí. Máme ten klasickej obdélník. Děti zatím nemáme, ale děti návštěv na tom vydrží skoro celou návštěvu, šustění kuliček ani nějak nevnímám i když na tom skáčou. Určitě by bylo potřeba doplnit kuličky, ale nějak jsem na to líná a ještě to není taková katastrofa. Materiál...máme tento:
http://www.sakypaky.cz/cs/sedaci-pytle-pro-dospele

zelený.

Je to takové hrubší, ale pěkně čistitelné (i čokoláda).

Co jsem viděla u známých "neznačkové" tak to i po roce byla docela katastrofa. Já bych neměnila a vím, že děti ho užijí moc. Pravda ale je, že to není do malých prostor.
Mým snem byl fatboy, ale ty peníze bych za něj nedala.
neovo

Odeslatod Alenka83 v Pát 30. Zář 2011 10:52:01

Terka123 napsal:Nezná náhodou někdo tyhle sedací vaky http://www.vaky-pytle.cz/?38,sedaci-vak-big-bronze-exclusive ? Nejvíce se mě líbí ten v odkazu, ale vůbec nevím jaké jsou a do Prahy, kde prý mají obchod se nedostanu abych se podívala. Takže jakékoliv informace uvítám.

Ten bronzový je asi nový, my máme tenhle sedací vak Obrázek a je teda rozhodně úžasný, hlavně nám přišel opravdu hodně naplněný, takže ani po skoro druhým roce neuvažuji, že bych musela dokupovat EPS kuličky .... nevím, z čeho je ten bronzový sedací pytel, protože to vypadá úplně jinak, ale myslím, že bude taky fajn
Alenka83

Odeslatod Alenka83 v Pát 30. Zář 2011 10:55:57

Terka123 napsal:Nezná náhodou někdo tyhle sedací vaky http://www.vaky-pytle.cz/?38,sedaci-vak-big-bronze-exclusive ? Nejvíce se mě líbí ten v odkazu, ale vůbec nevím jaké jsou a do Prahy, kde prý mají obchod se nedostanu abych se podívala. Takže jakékoliv informace uvítám.

Jo a podívej se na stránku s pelíškama pro psy http://www.vaky-pytle.cz/?dog-dream,23, dole mají odkaz na video, kde jim pes trhá sedací vak. Podle toho co vím, tak to je ze stejné látky jako ten můj, takže si myslím, že to vydrží snad všechno .... :2_hot:
Alenka83

Další

Zpět na Bydlení a design