Zastřešení pergoly

Moderátor: Living

Re: Zastřešení pergoly

Odeslatod turojan v Čtv 17. Kvě 2018 19:49:29

Manžel chtěl pergolu postavit sám, ale nakonec jsem ho přemluvila a obrátili jsme se na profesionály :D Výsledek je perfektní. Mohu doporučit firmu https://www.domky-delta.cz/ :smile-02:
turojan

Odeslatod revol v Pon 21. Kvě 2018 6:36:19

Já se od ženy naštěstí ukecat nenechal a zatím stavím sám. Když jsem si nechal nacenit pergolu a krb, tak jsem se dostal na částku 140-150k. Teď si to dělám sám, materiál už mám koupený a krb roste. V červnu bych měl dodělat pergolu a nákladově se pohybuji kolem 50-60k.

Zatím jsem se rozhodl plnou střechou zaklopit půlku pergoly a druhou (cca 4x3m) bych stále rád udělal látkovou zatahovací přes pojezdy, ale nedaří se mi najít vhodné kolejničky a pojezdy.
revol

Odeslatod revol v Čtv 16. Srp 2018 15:26:52

Tak v polovině července jsem dokončil pergolu s krbem. Náklady se trochu vyšplhaly a venkovní krb mě vyšel na 30k vč. grilovacího kamene a věcí na grilování. Pergola nakonec na 39k, protože jsem pro jistotu zvolil tvrdé dřevo (modřín) a větší rozměr, aby se to neprohybalo. Ještě musím dodělat okapy a elektřinu. Strávil jsem na tom celkem dost času, ale ušetřených cca 70-80k za to stálo. Na jaře bych rád udělal na té druhé půlce posuvnou látkovou střechu, ale stále hledám vhodné pojezdy
revol

Odeslatod turojan v Čtv 16. Srp 2018 21:04:30

Byl jsem bláhový a myslel jsem si, že to nářadí v garáži udržím v pořádku. Ukázalo se to jako nemožné a neustále jsem o něco zakopával. Nedávno jsme koupili domek https://www.domky-delta.cz/zahradni-domky/ a hádejte co. Ano, konečně můžu po garáži bez problémů chodit.
turojan

Předchozí

Zpět na Bydlení a design