Majitelky těchto těchto kuchyní, prosím, ozvěte se

Moderátor: Living

Majitelky těchto těchto kuchyní, prosím, ozvěte se

Odeslatod Esa v Stř 21. Kvě 2008 13:32:40

Tak jsem se vrátila k diskuzi "fotky vašich kuchyní" a zaměřila jsem se tentokrát na úchytky. Ale prošla jsem to jen na str.238. Sháním nerezové úchytky, event. s nerezovou úpravu a tvarem spíše hranaté se šířlou asi 1,5cm a délky 20 až 22cm. Neozvou se mi majitelky těchto kuchyní?
Přílohy
kuchyn_-_rodice_2007_-_1.jpg
flavia.jpg
simoona.jpg
pcef.jpg
Esa

Re: Majitelky těchto těchto kuchyní, prosím, ozvěte se

Odeslatod martttina v Stř 21. Kvě 2008 15:31:26

Zdravim, sice nejsem majitelka teto kuchyne( viz 1.obrazek), ale mam obdobne uchytky, ne-li stejne...Jsou z Kili, s.r.o, http://www.kili.cz. Jejich presny nazev je HF 4026.0210. Sice maji v nazvu "uchytka kov nikl mat", ale upozornili me na ne i v kuchynskym studiu, ze vypadaji jak nerez, zajela jsem tam a vazne...Mame nerezovy ramecek kolem varne desky, volne stojici nerezovou lednici, nerez mikrovlnku a vse nadherne ladi...Pozor, vse je ale matnej nerez, kterej vrele doporucuju, neni absolutne narocnej jak lesklej nerez....zadny fleky, lesteni atd...Cena jedne uchytky 160 s DPH
martttina

Odeslatod modra1 v Stř 21. Kvě 2008 22:31:00

AHoj, prvý obrázok - mattiO7 (tu neviem presný nick a je to kuchyňa jej rodičov), druhý obrázok - flavia, tretí obrázok - simona. Skús im napísať SZ ;) .
modra1

Odeslatod Lenis v Čtv 22. Kvě 2008 7:33:38

Zkus si na Killi stáhnout jejich katalog a prolistuj. Úchytek tam mají moře. Zrovna před týdnem jsme tam úchytky vybírali (jedná se o úchytky Porta - měli je v našem kuch. studiu, ale jen krátké 16 cm, já si dala práci a našla jsem je na netu, ze studia jsme si vzali vzorek a bum - jedná se o naprosto stejné úchytky. Koupili jsme dvě dlouhé na výsuvy a dvě dlouhé na výklopy - teď konečně jsem se svou kuchyní spokojená :))

Obrázek
Lenis

Odeslatod Zdislava v Čtv 22. Kvě 2008 16:05:35

V Ikea mají v novinkách taky hranatou úchytku. Ale je delší, přes 23cm:

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/40138835
Zdislava

Odeslatod Lenis v Čtv 22. Kvě 2008 16:24:21

Jéj, není to nepohodlný do ruky? V kuchyni bych se bála, že budu mít ruku celou otlačenou :D

Ne že bych tak chtěla lobbovat za ty naše úchytky, ale v Killi jsme to všechno ošmatali a ozkoušeli, když už jsme tam byli - a konstatovali jsme, že některé jsou víc než nepohodlné - narozdíl od té naší vybrané :)
Lenis

Odeslatod Esa v Čtv 22. Kvě 2008 19:25:02

Lenis napsal:Zkus si na Killi stáhnout jejich katalog a prolistuj. Úchytek tam mají moře. Zrovna před týdnem jsme tam úchytky vybírali (jedná se o úchytky Porta - měli je v našem kuch. studiu, ale jen krátké 16 cm, já si dala práci a našla jsem je na netu, ze studia jsme si vzali vzorek a bum - jedná se o naprosto stejné úchytky. Koupili jsme dvě dlouhé na výsuvy a dvě dlouhé na výklopy - teď konečně jsem se svou kuchyní spokojená :))

Lenis a martino, díky, tento katalog Pro Dekor od Hettich mám projetý už mnohokrát. A tak jsem si ho dnes znovu otevřela a zjistila, že mi tam jedna hranatá úchytka unikla. Je to Aosta 9 069 806. Mám už domluveno v jedné prodejně, že mi 1ks objednají, takže se na ní pojedu příští týden podívat.

Lenis, doma mám úchytky téměř stejné jako Porta, ale od od Hafele. Al na bílé kuchyni se mi moc líbí, ale k dubu ferrara ladí víc kartáčovaný nerez. V Maxx kuchyni jsem si hranaté odzkoušela. :)

Modra, jsi hodná, ale jména majitelek jsem věděla, jen jsem potřebovala od nich zjistit, zda jsou ty úchytky hranaté a nerezové.
Nějak to z jejich fotek nepoznám.:x-winking:

Zdislavo, viděla jsem, ale zdály se mi už moc dlouhé, chci jen 20cm.
Esa

Zpět na Bydlení a design