Laguna Fortuna

Moderátor: Living

Re: Laguna Fortuna

Odeslatod kacabacka v Pát 23. Kvě 2008 8:34:52

my jsme do ní zkoušeli ve studiu vlést, abysme věděli jestli nám bude vyhovovat. Zkoušela jsem si sednout i na to sedátko a musim říct, že to trošku vrzalo, ale nevim jestli je to tim, že je to prostě plastová vana a dělá to každá nebo tim, že je ten plast tenkej a nekvalitní....
kacabacka

Odeslatod wipaja v Pát 23. Kvě 2008 8:37:27

No nám teda nic nevrže :) ...asi to bude tím, že ve studiu ji asi nebudou mít dobře zazděnou a může vrzat každá.
wipaja

Odeslatod DaisyLin v Pát 18. Črc 2008 11:40:27

Vážně uvažuji o koupi této vany. Jaké jsou zkušenosti těch, kteří ji už užívají ???
DaisyLin

Odeslatod kadla v Pát 18. Črc 2008 12:40:56

Máme Fortunu 160/100. Už ji máme skoro rok a půl a zatím stále spokojenost. Vodák sice při montáži trošku nadával, že vana není od výrobce tak perfektně připravena k montáži jako třeba Ravak, ale i tak to zvládl dát dokupy ;) Vanu jsme pořídili s čelním panelem a to si nemohu vynachválit. Kdyby jsme ji obezdili, tak se mi u ní blbě stojí a jelikož jsem malá, tak bych nikam nedošáhla. Panel má v dolní části jakoby vlis, takže naprosto skvěle se u ní stojí, výborně se do ní leze. Taky oceňuji, že má odtok uprostřed ....takže když na nás s manželem vleze romantická chvilka, tak se tam klidně posadíme oba a ani jednoho netlačí špunt do zadku :D :D :D Taky mi báječně vyhovuje sedátko, které je oproti některým vanám výše posazené, takže se z něho člověku dobře vstává :palec_up:
kadla

Odeslatod camile v Pát 18. Črc 2008 12:47:26

kvůli tomu odtoku uprostřed jí právě chceme také...
camile

Odeslatod Frankye v Pon 11. Srp 2008 12:52:14

Ahoj, nam se ze vsech van v Siku libila nejvic Laguna Victoria (oproti Fortune je predevsim asi o 10cm melci). Cena nas taky dost zarazila, prodavac tvrdil, ze Laguna je snad primo znacka vyrabena pro Siko, takze proto to maji tak levne.

Chodil jsem po siku a nehtem jsem rypal do levnych i drahych van a do vsech jsem udelal stejnou matnou caru.

Nas instalater tvrdi, ze tam je rozdil v povrchove vrstve, ze driv ztraci lesk atd., ale pry to neni az tak markantni, urcite pry draha vana nevydrzi napr. dvakrat tolik co levna... F
Frankye

Odeslatod Mirush v Pon 11. Srp 2008 16:41:27

my jsme chteli taky lagunu, ale znamy co prodava vany rikal ze fakt neni kvalitni (neslo o cenu ale o radu), jednak ten lak je hodne tenky, takze se rychleji opotrebuje, ztraci lesk a taky ze se prohyba kdyz se do ni vstupuje,neni tak pevna. Ale kazdy at si udela jak chce......
Mirush

Odeslatod LaS v Pon 11. Srp 2008 17:09:20

Taky jsme chtěli Viktorii od laguny, no nemáme ji, instalatér nám ji rozmluvil. Prý si jedna jeho zákaznice vybrala vanu od laguny - vlezla do ní v siku a byla prý opravdu pohodlná. No tak ji koupil (dřív tu značku neznal) a při montáži sifonu se jim kus akrylátu odloupl... tak reklamovali - prý jim to zdarma opraví... to nechtěli - chtěli novou vanu a ne opravovanou... takže mu vana leží v garáži pokud ji neprodal se slevou...
LaS

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design