Kde sehnat zajímavý koupelnový nábytek a zrcadlo

Moderátor: Living

Re: Kde sehnat zajímavý koupelnový nábytek a zrcadlo

Odeslatod Diro v Sob 03. Led 2009 14:39:49

ivabaj: tak zrovna tenhle hnědý lebon mají vystavený v Hornachu na černém mostě v Praze.
Diro

Odeslatod ivabaj v Sob 03. Led 2009 15:41:56

Tumka: díky za foto - i ten bílý vypadá dobře, ale naše koupelna potřebuje trošku oživit - tak proto volím hnědou...
Můžu se ještě zeptat, jak ho máš dlouho? A co údržba? Neodlepují se hrany? Taky koukám, že ho máte zavěšený - manžel se toho strašně bojí - je to v pohodě?

diro: tak to jsem fakt netušila, že bude v Hornbachu - až bude trochu času, hned se na něj pojedu podívat... díky...
ivabaj

Odeslatod Tumka v Sob 03. Led 2009 20:33:11

Máme ho rok a je pořád krásný.
Jsem se šla i podívat :D . Hrany jsou tak jak mají být a povrch je lesklý a i když ho dost zanedbávám, tak pořád vypadá fajn.
Ti chlapi jsou děsní, já si ten zavěšený nábytek taky musela doma prosadit. A jsem naprosto spokojená, krásně koupelnu vytřu, v podstatě jakýmkoliv mopem, což jsem vždycky chtěla.
Zavešenou toaletu jsem ale neprosadila :x , na té by se asi milostpán bál vysedávat :D .
Ještě se teď chystám dokoupit jednu skříňku vedle toalety až zmizí provizorní stůl na "serepetičky" pro mimčo ;) .
Tumka

Odeslatod ivabaj v Ned 04. Led 2009 17:52:37

Tumka:
tak to jsi na tom stejně jako já, když něco chci, musím si to prosadit - manžel by všechno nechával při starém. ;)
Půjdu se na něho podívat do Hornbachu a uvidím - jsem už na 99% rozhodnutá, že ho objednám - je zajímavé, že u samotného výrobce vyjde dráž než v inter. obchodě :?: My potřebujeme skříňku pod umyvadlo max. 55 cm a tak je výběr dost omezen. :cry:
Taky se těším na to zavěšení - jak říkáš ty, krásně to pod ním vytřu :palec_up:
Ještě jednou díky za info a postřehy 8-)
ivabaj

Odeslatod goman v Čtv 19. Úno 2009 15:35:31

goman

Odeslatod Garpi v Čtv 19. Úno 2009 18:56:52

Ada napsal:My máme umývadlo a skříňky ze série Nordic z Intedooru. Bohužel nemohu nafotit, nemám foťák. Ale slouží už skoro rok v obou koupelnách. Umývadla mám 105cm a jsou naprosto super, ale ty oni berou od Laufenu. Skříňky jsou krásné na pohled a já ještě nechala dodělávat na míru postranní závěsné skříňky o menší hloubce. To si nechali pěkně zaplatit, ale já to potřebovala, tak jsem souhlasila. Zpracování by mohlo být lepší, pojezdy také existují lepší. Dnes už bych koupila jen umývadla a skříňky nechala vyrobit v kuchyních. Vyšlo by to levněji a ještě bych měla lepší pojezdy, třeba blum. Tak Jestli to někomu pomůže.

S tímto přízpěvkem se dnes naprosto ztotožňuji. Prošla jsem všechno.. Laufen, Intedoor, Eden, Jika, Besteco, ... a další.. a došla jsem k závěru, že se musí dát skříňky vyrobit. Truhlář je udělá na míru za přijatelnější cenu.. :smiley14:
Garpi

Odeslatod Ada v Čtv 19. Úno 2009 19:46:34

Právě dnes jsem skříňky ze serie Nordic nechala nacenit kuchyňskému studiu. Chtějí je děcka, tak chci vyzkoušet rozdíl. Rozhodně ve výrobě nevidí problém a navíc v ceně i namontují. No a je daleko víc možností výběru materiálu , včetně výběru pojezdů a úchytek.
Ada

Odeslatod vv v Sob 26. Lis 2011 18:34:34

Náš nábytek vyrobený na zakázku
Přílohy
2010 Červen 020.jpg
2009 Doma 043.jpg
vv

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design