Kde sehnat zajímavý koupelnový nábytek a zrcadlo

Moderátor: Living

Re: Kde sehnat zajímavý koupelnový nábytek a zrcadlo

Odeslatod Honzina v Čtv 12. Čer 2008 20:00:32

s tou montáží mě to taky zajímalo, ale z jinýho důvodu ... takže klidně můžu koupit umyvadlo a pak časem třeba i skříňku, to je bezva :palec_up:

bambik - o různých sifonech vím, naposledy jsme kupovali takovou harmoniku za cca 20,- tak ten by mohl prozatím stačit a pak nějaký designový, když nebude skříňka

ten spešl povrch co máte je standard nebo to je to na co se ptá máša?

a nakonec mistička :x-winking:
vzhledem k tomu, že už jsou obklady vybranný na 100%, tak jsem si k nim do barvy koupila rovnou 2 mističky, jednu na umyvadlo a druhou na vanu, byla to celkem náhoda, šla jsem koupit něco úplně jinýho a tohle mi padlo do oka, je to z Tesca za 250,-/1ks... na fotce je světlý obklad, ale bude tam i trošku toho třešňového, kdybych čekala až bude koupelna, tak pak bych zrovna nic vhodnýho nesehnala, to znám :x-winking:

DSC02488.JPG

DSC02489.JPG
Honzina

Odeslatod bambik v Pát 13. Čer 2008 14:12:08

Honzino,
tak ta mistička je NAPROSTO suprovní!! a ta cena taky!!!
ovšem škoda je, že mě se tam nehodí to tmavé dřevo.. hm, ale za tu cenu by se mi vyplatilo ho natřít na světlejší :-))

no já nevím s tím povrchem.
My tam máme prostě povrch WonderGliss, zrovna jsem sundávala ty nálepky, tak si to pamatuju. Ale připláceli jsme za to, nevím už kolik. Standard to teda není. O tom povrchu co píše Máša nevím, třeba je to novinka, my ty zařizovací předměty vybírali a kupovali už vloni v říjnu.
bambik

Odeslatod Honzina v Pát 13. Čer 2008 20:32:57

bambik - tak už jsem si našla, jak je to s povrchovou úpravou, máte něco jinýho než myslí máša, ale kdo ví, v čem je rozdíl
http://www.laufen.com/cz/servlet/portal ... 8146815150

bambik napsal: odpovídám místo LukaseX .. ta koupelna je totiž i moje

a včera jsem si to blbě přečetla a až dnes pochopila, že ...
bambik + lukas = VSL :x-winking:
jsem si nejdřív myslela, že to máša popletla :mrgreen:

... jakou barvu mističky si představuješ? koupelku máte zelenou a nábytek bílý a další doplňky jaké?
Honzina

Odeslatod bambik v Pát 13. Čer 2008 20:46:58

Honzino,
jo, přesně tak, VSL ;)

aha, tak teď už jsem taky chytrá, cože to vlastně máme za povrch... píšou že ten WonderGliss je spíš do soukromých koupelen a CleanCoat do veřejných a často navštěvovaných. Tak hlavně že nám to LukasX vybral správně :palec_up:

no k těm mističkám - představovala bych si asi bílé, nebo světlounce zelené, nebo zeleno-bílé :D :D
něco takového:
http://www.mandarinka.cz/detail.php?idp=573&odkud=vyber
chci hranaté, protože tam máme tak nějak všecko čtvercové, umyvadla, vanu i sprcháč.
myslím že v těch různých obchodech s cerepetičkama toho bude spousta... taky mě napadlo, že bych koupila bílé a domalovala si na ně zelené obrázky, stěny totiž malujeme omyvatelnou barvou od Duluxu, tak by se to asi dalo dát i na ty doplňky :idea:

posílám ještě foto z jiného pohledu... na té šikmině je ta zelená, je to jemňounký, skoro to tu není vidět.. vana hranatá, doplňky budou hranaté! :)
Přílohy
08_06_07_3_v.jpg
bambik

Odeslatod Honzina v Pát 13. Čer 2008 21:44:19

tak ta vaše mi hodně připomíná moji původní představu o bílo-zelené koupelně s hnědým dřevěným nábytkem a to máme bílá okna... takže já bych klidně dala mističku ve stejném odstínu, jako máte okno, alespoň to nebude splývat

... kelímky na tom odkazu jsou hooodně podobné těm mým :x-winking: a když koukám na cenu, tak mám místo jednoho celou sadu, to jsem ale dobře koupila :mrgreen:
Honzina

Odeslatod sněhulák v Sob 14. Čer 2008 17:34:53

to jo :mrgreen:
sněhulák

Odeslatod bambik v Ned 15. Čer 2008 20:41:45

Honzino,
no to je fakt s tou cenou .. ASA je děsně drahá. třeba něco bude v Ikea nebo tak.. do Tesca se bohužel nedostanu :cry:

víš že mě ani nenapadlo, že máme tmavé okno? tak nějak to nevnímám... ale máš pravdu, to okno by mi mohlo zdůvodnit dřevěné doplňky v tmavším odstínu.
bambik

Odeslatod Esox v Úte 12. Srp 2008 18:56:11

Ahoj, zkus kouknout na http://www.zrcadla.cz - tam najdeš zrcadla i koupelnové doplňky. A jestli to nemáš moc daleko do Horních Počernic, tak tam najdeš prodejnu, kde ti i poradí.
Esox

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design