Ložnice v úzké "nudli"

Moderátor: Living

Re: Ložnice v úzké "nudli"

Odeslatod Majka v Stř 12. Bře 2008 21:47:33

Týnka napsal:
Majka napsal:Koukám, že se k tomu nikdo nemá, tak já jednu připomínku, třeba se to rozjede. Proč si, proboha, do takové nudle, pořizujete takový monstrum. Postel 160 na šířku rozhodně stačí a zbyde vám tam ulička kolem. Chtělo by to plánek, neměla jsem sílu se soustředit a představovat si, kde jsou dveře. Osobně bych v části bez okna udělala asi šatnu a buď k té přepážce postavila čelo postele nebo čelo postele dala pod okno.

Jen by mě zajímalo, s jakou jistotou můžeš napsat, že někomu ROZHODNĚ stačí tak a tak velká postel?? Mě osobně by 80tka matrace nestačila... ráda se rozvaluju a nevím, proč bych se kvůli nějaké Majce musela mačkat na úzké posteli....

Jinak zakladatelko, takový prostor fakt nezávidím, chtělo by to plánek, pak se líp uvažuje....

No osmdesátka je málo, ale 160 vyhovující. A rozhodně ne kvůli mně, ale kvůli tomu omezenému rozměru pokoje. Zejména, pokud si pořizuju novou postel do daného prostoru a nestěhuju ji odjinud.
Majka

Odeslatod Anoli v Stř 12. Bře 2008 22:23:27

My máme také jednu takovou komunistickou ještě více pidi ložnici. 8m2, na šířku 2.25m. Postel 180x200 pod oknem, vedle ulička akorát tak na projití. Za dveřmi šicí stroj a to je vše, co se tam vejde. Nechtěla jsem dvojpostel, ale bohužel ji mám.
Anoli

Odeslatod danaj v Stř 12. Bře 2008 23:24:45

Moc děkuju za všechny rady a nápady.
Postel zkrátit nemůžeme, protože manželovi by koukaly nohy, takže i když dobrý nápad, pro nás nerealizovatelný.
Situace s tou ložničkou je vlastně následující....řešíme, jestli tenhle pokoj přenechat nejstaršímu dítěti, téměř dospělé dceři, a my bychom zůstali v místnosti, kde jsme teď. Ta je sice kratší, cca 4,30, ale širší, 2,80, takže se tam ta postel vejde. Ale protože jsme se sem přestěhovali na konci roku a čeká nás rekonstrukce, tak se snažíme o "ideální " rozvržení bytu pro nás dva rodiče a 3 děti. Ten nejužší pokoj je na východ a pro ložnici by byl dobrý, když se tam chodí vlastně jenom spát. Ten větší pokoj je na západ a je hezky prosluněný, tak by se nám pro dceru zdál vhodnější. Tu postel jsme si pořizovali až sem a je pravda, že tu šířku jsme mohli mít menší, ale už je to tak.
Jinak nápad se šatnou do "nudle" se mi zdá perfektní, nějak podobně jsme to měli v minulém bytě a postel jsme měli přiraženou delší stranou ke stěně, takže manžel lezl do postele od nohou, a taky to šlo. Tady je nevýhoda , že to je opravdu místnost nudle, takže se to snažíme nějak vymyslet.
Pokusím se to nějak nakreslit. Okno je na kratší straně místnosti a zabírá prakticky celou šířku místnosti. :roll:
danaj

Odeslatod Bada v Pát 14. Bře 2008 15:46:06

Danaj-si uvědomuji,že jsme spolu taky řešily celý byt :D
Takže si chcete vzít ten pokojík vedle nynějšího OP?
Bada

Odeslatod danaj v Pát 14. Bře 2008 17:22:10

Bada...pravda, pravda. Mě už se o tom našem bytě skoro zdá. Nakonec to zřejmě bude tak, že ten pokoj se zašupovací stěnou bude spojený s kuchyní a bude to menší obývák, no a současný OP s dvoukřídlými dveřmi přenecháme klukům, ale asi posuneme stěnu s těmi dveřmi, aby se zvětšila hala. Úzký pokojík má taky něco do sebe, rada s tou šatnou se mi moc zamlouvá, alespoň bych měla svoje zákoutí. Ten větší pokojíček je zase víc prosluněný, tak by se hodil spíš pro nejstarší dítko, dceru. / no a taky je z něj vidět na ulici, tak by viděla na to kdo zvoní.... :D /.
danaj

Odeslatod turojan v Pát 29. Kvě 2020 10:09:50

Jaké by bylo barevné sladění vaší ložnice snů? Mě se líbí moderní vzhled jako v http://www.suprbydleni.cz/loznice-snu-jak-ji-zaridit/ To by se mi líbilo :)
turojan

Předchozí

Zpět na Bydlení a design