Zkušenosti Bemett - Popůvky byty a domy se zahradami

Moderátor: Living

Re: Zkušenosti Bemett - Popůvky byty a domy se zahradami

Odeslatod Pert v Pát 08. Čer 2012 12:25:54

Já na internetové diskuse až tak moc nedám, protože spousta dobrých, ale i špatných komentářů může být na objednávku, třeba od konkurence.
Na tuto diskusi jsme ale narazili při hledání nejlevnějších bytů v Brně - a zatím jsme nidke neobjevili levnější byty , než jsou tyto ve Slatině. Pokud někdo víte o něčem levnějším v Brně a okolí, pak to sem mprosím napište. Díky.
Pert

Odeslatod metyl v Úte 12. Čer 2012 15:38:30

No, proto to asi bude takovy shit. Pokud ojebou co muzou, da se dozajista dostat na nejnizsi cenu, ale pak se nemuzes divit ze ti za dva roky zacne zatekat strechou, vyskoci plisen, prohniji krovy, prestane fungovat elektroinstalace apod...

Proste Cina v Ceskem provedeni. S tim rozdilem ze cinsky kram vyhodis a zanadavas jaky ses vul zes to koupil, u domku to ale nebude tak jednoduche.
metyl

Odeslatod kača35 v Čtv 25. Říj 2012 22:44:40

Na netu se píše kde co, ale stejně se tam všichni díváme. Zajímá mne trh s byty a i když zrovna nesháním prodej nebo nákup bytu. Tak si taky dovolím přidat tip na byty v Praze. Soudím podle sebe, že bych nechtěla bydlet v paneláku ale spíš v hezké lokalitě a kvalitním bytovém domě. Tak se mi líbí projekt firmy http://www.modranskyhaj.cz/, jsou to dražší, luxusní byty, ale stojí za to. Soukromí i velký komfort bydlení přece stojí za ty peníze.
kača35

Odeslatod richardsonec v Pát 24. Bře 2017 14:03:53

Když se tu řeší to bydlení. Co sí myslíte je lepší si byt 2+kk a nebo menší? A pak časem přejít do většího/dražšího. přemýšlím, co je lepší varianta. Jestli mít o kus větší hypo a nebo později se motat s prodejem toho starého a řešit zase RK, atd. Moc nevím no... Někdo radí jít hned do většího, já s tím mám trošku obavy, kdybych náhodou třeba onemocněl nebo něco, bylo by to se mnou dost na knop.
richardsonec

Předchozí

Zpět na Bydlení a design