Navrh krbu ....s piskovcem?

Moderátor: Living

Re: Navrh krbu ....s piskovcem?

Odeslatod nora v Čtv 29. Lis 2007 9:43:59

ja uz si tu firmu bohuzel nepamatuji, byla to brnenska firma
nora

Odeslatod grycovak v Pát 30. Lis 2007 11:04:03

Já bych poradila, že ty ceny se moc porovnávat nemohou. Pokud máte třeba dvakrát dražší vložku, bude o mnoho kvalitnější. Rozhodně bych na ni nešetřila. Krb Vám bude sloužit dlouho. Taky záleží, zda se dělá obyčejný krb nebo zda tam máte nějaký akumulační systém, kterých je taky fůra v různých cenových kategoriích. Mám pocit, že pokud do krbu investuji cca 100 tis, už bych asi ňáký způsob akumulace chtěla. Tak asi tak
grycovak

Odeslatod mandlova v Pát 30. Lis 2007 17:29:07

Grycovak, co se tyce te vlozky, penez rozhodne nelituji. Krb bude z liaporove obestavby s tim piskovcovym obkladem jak pisi na zacatku. Co se tyce akumulace, liapor asi akumulacni hmotou je, ale krb ma fungovat klasickym zpusobem, dole 2 prisavaci mrizky nahore dve vyfukove....jinak piskovec mi nacenily na cca17tis a pak je tam 24,5tis za praci. Zda se mi to dost, ale mela jsem jeste vyssi nabidky. Krb je do drevostavby, tak chci mit jistotu, ze bude vse dobre odizolovane. A na tuhle firmu mam reference, ze maji s drevostavbami zkusenost.
mandlova

Odeslatod tvoj v Pát 30. Lis 2007 20:37:45

mandlova - mohla bys mi prosim poslat na mail kontakt na firmy, co ti budou delat krb? Moc se mi to libi, ja mela predstavu viz nize, ale piskovec jsem ted videla na baraku z venku, tak jsem myslela ho dat na garaz a i dovnitr na krb a na jednu stenu v obyvaku, ale nevim, kdyz je dobezova, jestli se k tomu bude hodit bila kuchyne (mam ji spojenou s obyvakem) s cernou deskou? Poradte, nebude to tvrdy kontrast?
tvoj

Odeslatod tvoj v Pát 30. Lis 2007 20:38:39

mandlova - mohla bys mi prosim poslat na mail (tvojka@seznam.cz) kontakt na firmy, co ti budou delat krb? Diky predem. Moc se mi to libi, ja mela predstavu viz nize, ale piskovec jsem ted videla na baraku z venku, tak jsem myslela ho dat na garaz a i dovnitr na krb a na jednu stenu v obyvaku, ale nevim, kdyz je dobezova, jestli se k tomu bude hodit bila kuchyne (mam ji spojenou s obyvakem) s cernou deskou? Poradte, nebude to tvrdy kontrast?
Přílohy
t25_24_1.jpg
image/jpeg
t25_24_1.jpg (100.67 KB) Zobrazeno 424 krát
tvoj

Odeslatod mandlova v Sob 01. Pro 2007 22:19:59

Tvoj, kontakt poslu na mail. Taky bych ten piskovec dala na vic mist, ale financne to uz nevyjde, aspon zatim. Ja budu mit sice kuchyn az za krbem, nicmene z jidelny bude viditelne obe. Kuchyn planuji svetlou folii (odstin mocca nebo neco podobneho) prave s tmavou pracovni deskou (bohuzel zatim lamino v dekoru cerne zuly), takze mame celkem podobne vize ;)

Jinak mne tvuj obrazek celkem pobavil, prikladam jeden z mych puvodni navrhu krbu v kombinaci s nikou, ta modra barva byl takovy experiment :D
Přílohy
krbrohovynika.png
image/jpeg
krbrohovynika.png (23.21 KB) Zobrazeno 424 krát
mandlova

Odeslatod varouch v Ned 02. Pro 2007 16:43:24

Ohebny piskovec jsem videla a nijak me to nenadchlo.. je to neco jako silna gaza, na ktere je nalepeny pisek z rozemleteho piskovce. Asi se s tim dobre pracuje, kdyz chce clovek olepit papundeklovou sochu, aby vypadala kamenne, ale nejak to na me pusobilo stejne lacine jako vsechno, co si na neco hraje. proste takova divna tapeta. Cena vskutku nebyla lidova, metr se pohyboval nekde v radech tisicu. Na tvuj krb by se opravdu mnohem lip hodily stipane prouzky piskovce.
varouch

Odeslatod mandlova v Ned 02. Pro 2007 22:54:58

Varouch, ja mam presnou predstavu, jak by mel ten "nas piskovec" vypadat. Me se proste libi ty pasky. Moc se mi libi i ta povrchova uprava NC Chodov v Pze, ale je to umely, a ja radsi prirodni ;). Slibuji fotky vzorku, az ho budu mit.
mandlova

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design