Navrh krbu ....s piskovcem?

Moderátor: Living

Navrh krbu ....s piskovcem?

Odeslatod mandlova v Ned 25. Lis 2007 0:01:40

prosim zkusene o rady. prikladam muj navrh reseni krbu, foto soucasne situace a take foto, ktere mne inspirovalo(a taky jeste pohled z kuchyne v navrhu z alna - barevne provedeni je zatim provizorni) obklad by mely byt takove ty stipane, nerovnomerne pasky piskovce. na te prilozene titul. strance je ten obklad podle mne umely (steny jako je na nakupnim centru Chodov v Praze), v prirodnim to vypada hezci. jinak vlozka bude rohova Spartherm, vyska 57cm, sirka 51 do obou stran

zajima mne jak, se vam me reseni libi a take jestli nekdo nemate s piskovcem zkusenosti, pry se spatne cisti :(. druha varianta je, odlisit krb jen barevne...
Přílohy
krb_foto_zadni.jpg
image/jpeg
krb_foto_zadni.jpg (38.11 KB) Zobrazeno 1055 krát
krb_navrh_predni.png
image/jpeg
krb_navrh_predni.png (22.66 KB) Zobrazeno 1054 krát
krb_navrh_zadni.png
image/jpeg
krb_navrh_zadni.png (26.02 KB) Zobrazeno 1056 krát
krb_foto_predni.jpg
image/jpeg
krb_foto_predni.jpg (35.32 KB) Zobrazeno 1053 krát
mandlova

Re: Navrh krbu ....s piskovcem?

Odeslatod mandlova v Ned 25. Lis 2007 0:05:19

a jeste dalsi slibene obrazky
Přílohy
krb_pohled_z_jidelny.jpg
image/jpeg
krb_pohled_z_jidelny.jpg (27.97 KB) Zobrazeno 1056 krát

[Rozšíření pdf bylo deaktivováno a dále nemůže být zobrazováno]

krb_zed_pohled_z_kuchyne.jpg
image/jpeg
krb_zed_pohled_z_kuchyne.jpg (27.99 KB) Zobrazeno 1055 krát
mandlova

Odeslatod Zaza v Ned 25. Lis 2007 10:12:31

mandlova- mně by se to líbilo víc s pískovcem :), i když nemám zkušenost s údržbou

A jinak- skvostný dům, moc se vám povedl (tu)
Zaza

Odeslatod loro v Ned 25. Lis 2007 11:27:41

Mandlova, krásny dom, návrh kuchyne i krbu.Tiež riešime krb, pieskovec je nádherný,tiež som si ho navrhla,muž ma od toho odhovára, lebo je porézny a bude sa ťažko udržovať.Je stavbár a sa vyzná, tak mu verím, navrhuje mi štiepanú bridlicu, ale je tmavšia a mne sa až tak veľmi nepáči.Pár krbov sa mi páči v Mojdom, ak to nepoznáš, je toho niekoľko stán:

http://mojdom.zoznam.sk/?where=p&query=kozub
loro

Odeslatod mandlova v Ned 25. Lis 2007 12:18:20

Dekuji moc za pochvaly, moc si to uzivam :lol:. Ted uz vim, ze to za vsechny ty nervy stalo.

Taky se mi ten piskovec proste libi, tak na nej asi dojde. Presto bych ocenila, jestli s nim mate nekdo osobni zkusenost, prosim.

Loro: diky za odkaz na webovky, mne hodne inspiroval katalog firmy spartherm, jejich stranky: www.spartherm.de. Maji velice zajimave zpracovani krbu. My jsme byli dost limitovani danymi podminkami, jinak bych se asi rozsoupla jinak.

Jsem presvedcena o kvalite jejich vyrobku. My, protoze je dům hodne zatepleny, shaneli vlozku s co nejmensim vykonem, pokud mozno rohovou, dobre regulovatelnou. Kdyz jsem narazila na spartherm, me srdce zaplesalo. Maji variantu vlozky otviraci i vysuvnou. Tu vysuvnou jsem zkousela vlastorucne otevrit, je to proste parada :D. Nejsou sice nejlevnejsi, ale mam na jejich produkty ty nejlepsi reference... Taky se mi libi, ze vlozky maji moderni design, kovova konstrukce je pohledove uplne schovana za sklem.
mandlova

Odeslatod loro v Ned 25. Lis 2007 15:19:59

Ďakujem za inširáciu, my sme sa rozhodli pre Supra,ešte som nebola vyskúšať otváranie, chystám sa.
To, že si sa rozhodla pre pieskovec je fajn. Pekný dom si zaslúži aj pekný krb. :D. Osobné skúsenosti nemám, určite ich budem pýtať ja od teba. Ten pieskovec si daj naimpregnovať, údržba bude ľahšia.
loro

Odeslatod loro v Ned 25. Lis 2007 15:49:50

inširáciu :D :D má to byť inšpiráciu
loro

Odeslatod belkulca v Ned 25. Lis 2007 16:29:54

mandlova, prosím, môžeš dať na living obrázok vložky, ktorú ste si vybrali, chceme tiež otváravu s výsuvom, ide iba o teplovzdušnú, alebo teplovodnú?
belkulca

Další

Zpět na Bydlení a design