Jak se staví sen

Moderátor: Living

Re: Jak se staví sen

Odeslatod market.ka v Ned 25. Lis 2007 13:04:02

jinak co se tyce promen - kluci maji radi tapety, tak je cpou vzdy a vsude. bohuzel pri svych promenach maji v ocich jen kratkodobe hledisko, to by mi asi vadilo. proste by me jejich styl zacal po nekolika mesicich nudit a vadit.
market.ka

Odeslatod Barca v Ned 25. Lis 2007 13:13:49

nemam pocit, ze byli architekti arogantni, jeden se neprojevuje skoro vubec a druhy ma osobity styl projevu a image, je trochu cynik,ale mne se to libi, nahodou byl schopny se s tim mladym hochem domluvit na tom, ktery nabytek chce zachovat, co se mu libi atd. promena se mi libila, nejlepsi byla kuchyn, obyvak se mi tez libil moc, loznice byla uchazejici, spalky mohou vymenit, treby uz jim dosly penize :) tak si designeri vypomohli timto zpusobem :)
je pravda, ze mi tam chybely nejake satni skrine,ale treba nekde byly, jen se neukazovali...tezko rict.
Barca

Odeslatod vsl68 v Ned 25. Lis 2007 14:02:21

Konecne promena, ktera me zaujala a libila se mi. Vsimli jste si? V minule promene designeri zlikvidovali kuchyni Varde z Ikea a v poslednim dile ji nainstalovali. Minule o ni mluvili jako o naprosto nevhodne, nudne atd. Proste jde o to, vnimat ducha interieru. Takze pouceni - nebudeme nikoho slepe poslouchat a budeme se ridit vlastnim citem. (Pravdou je, ze do minuleho interieru Varde nepasovala, ale ten komentar...)

V poslednim dile se mi libilo, ze se ptali majitele bytu na jeho nazor, snazili se zachovat nektere zarizeni. Bohuzel, nicemi veci patri k tomuto poradu, tak uz to nema smysl komentovat. Libi se mi kontrasty a tady jsou. Jedine, co by mi vadilo, byla nizka stabilita moderniho cerveneho sedaciho nabytku, ale pro oko super. Spalky jako kontast k posteli taky dobry. Malba na strope bezvadna - i kdyz to urcite nebyl zamer, barvy a "vzory" mi pripominaly secesi. Knihovna/botnik se satenovymi zaclonkami a fialovym pozadim - aaach!

Pokud to takhle bude pokracovat, budu se na dalsi dily tesit. Mozna to chce do poradu zainteresovat "designerske ucne", nez sebevedome profesionaly - vysledek pak bude stat za to. Prosim, nepamatujete si nekdo jmena designeru? Rekla bych, ze o nich jeste uslysime.
vsl68

Odeslatod hacina v Ned 25. Lis 2007 14:35:39

osobne se musim přidat ke kladným reakcím na pořad. je to po dlouhé době konečně něco jiného, moderního, designového. Myslím, že i navrhované interiéry jsou řešeny vždy i po stránce praktické. pořad se mi líbí mooooooooc. jen tak dál
hacina

Odeslatod vsl68 v Ned 25. Lis 2007 14:47:05

... vlastne ne minule, ale predminule. minule predelavali byt starsi pani. To se mi taky libilo. Sice se mi moc nelibil modry potah na kresilkach, ale to je v tomto pripade drobny a nepodstatny detail.

No jo, ten porad se pres pocatecni prusvihy zlepsuje. Tak jo, budeme se na nej tesit, ze uvidime neco pekneho.
vsl68

Odeslatod Kikča v Ned 25. Lis 2007 16:00:36

mne se to libilo, celkove to vypadalo dost dobre, i kdyz na me to pusobilo trosku neutulne, ta cervena sedacka me nelakala k posezeni. Postel a loznice fajn, kuchyn moc cervena,ale jinak dobry..

jinak vnuk se ma, ten druhej byt meli taky nekde na Starym meste,ne?
Kikča

Odeslatod koderax v Ned 25. Lis 2007 20:35:35

Zatím zde hodnotíte jen obsah pořadu,ale co říkáte
na ty obrázky,na kameru...???
koderax

Odeslatod market.ka v Pon 26. Lis 2007 14:21:36

obrazky?
market.ka

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design