ABradio - poslouchej online!

Hrnce na indukci

Moderátor: Living

Re: Hrnce na indukci

Odeslatod Jana2 v Čtv 23. Srp 2007 15:01:56

Nejdřív vyhledávání vyhledávalo úplně všechno, teď zase nevyhledá nic, to je hrozný:X

My máme (přes 3 roky) Tescoma Prima a Tefal Ingenio nerez, oboje v pohodě, pánve Privilege od Tefalu, jednu malou Spiral od Tescomy a teď nově nějakou od Fissleru (byla lehčí než Tefal a cenově skoro stejná) a dostala jsem Silver od Fagoru (ale ještě nevyzkoušela).

Asi je lepší si ty hrnce omrknout v obchodě, jak mají udělaný uši, jestli do nich nepoteče v myčce a tak, taky podle tvaru, kterej vyhovuje, jestli chcete odendavací rukojeť,... Dneska už je výběr hodně velkej, tak šťastnou ruku.:-)
Jana2

Odeslatod andrea.pl v Čtv 23. Srp 2007 15:11:50

Taky mám hrnec od Tescomy - Prima. Dostala jsem ho od Ježíška (to jsem to dopracovala). Letos určitě dostanu žehličku, nebo tak něco :lol:. Ale jsem s ním moc spokojená a proto mě zklamaly některý názory tady na livingu, že tescoma je šunt atp. Tak nevim, asi v tý tescomě budu pokračovat, leda že by mě přesvědčil někdo o nějakých lepších (za srovnatelnou cenu).
andrea.pl

Odeslatod Jana2 v Čtv 23. Srp 2007 15:27:22

Andreo, taky jsem tu mockrát slyšela stížnosti na Tescomu, ale máme od nich dost věcí (asi nějakej zlínskej patriotismus, či co:-)) a nemáme na co si stěžovat. Zase máme naopak příbory od Fissleru, kterej tady všichni vychvalujou a já bych je s chutí hodila do koše nebo nože od Zepteru, který se ztupily dřív než od Tescomy (používáme oboje asi stejně intenzivně). Teď jsme se rozhodli pro tu novou pánvičku Fissler, tak doufám, že tentokrát nezklame:-).
No, já bych hrnce od Tescomy koupila klidně znovu:-)
Jana2

Odeslatod embe v Čtv 23. Srp 2007 15:47:36

Ja Vám nevim.. Myslim, ze at si kazdej vari v cem chce.. Tescoma je asi stejna parada jako Mountfield v zahradní technice. Perfektni marketing - klobouk dolů. To je vše. Chlapci ze Zlina odvedli kus skvělé práce v této oblasti. Pokud jste s výrobky /záměrně nepíši "jejich výrobky", protože jsou pouhými importéry čínské no name produkce/ spokojena a slouží tak, jak si představujete, tak je to v pořádku. Howgh (tu)
embe

Odeslatod Zvedava v Čtv 23. Srp 2007 16:29:47

Andreo, dneska blbne vyhledávání. Já tu měla diskuzi "Hrnečku vař".

Nakonec jsem-pod časovými a jinými vlivy- koupila 3 kastroly od Tefalu + 2 pánve. Dobrý, prostě normálka. Fissler to není, ale vaří se v tom v pohodě. Lepší hrnce si nechám nadělit pod stromek, pokud mě to bude ještě držet.:)
Zvedava

Odeslatod moochera v Čtv 23. Srp 2007 20:50:19

To Andrea.pl: ta rukojeť je dutá z obou stran - takže co tam v myčce nateče, to tam zase vyteče (ostatní hrnce ze sady jsou s klaickými uchy, akorat jsem chytla první co byl po ruce)
moochera

Odeslatod andrea.pl v Pát 24. Srp 2007 8:36:21

Děkuju všem za příspěvky. Nejradši bych si nechala ty svoje osvědčený hrnce, ale ta indukce mě fakt vzala. Podívám se ještě na ten Tefal a asi naběhnu někam do obchodu.

Jinak k tý tescomě. Jestli opravdu dováží z Číny, tak mě to docela mrzí. Už kvůli tomu nedávnýmu skandálu s hračkama od Mattela, ach jo. Máme od něj pár hraček a už ve mě hlodá semínko nejistoty. Ale asi máme doma mnohem víc výrobků z Číny...tak o tom ještě budu přemýšlet.
andrea.pl

Odeslatod embe v Pon 27. Srp 2007 19:46:28

to Andrea.pl: dneska jsem našel stránky dovozce Risoli do CR.. mají tam e-shop rosler.cz .. Mrkněte na to. Ty ceny jsou myslím hodně v pořádku. Už mám objednanou grilovací pánev (to nevadí, že budu mít dvě :lol: )
embe

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design