Elektroinstalace před montáží kuchyně - prosba o radu

Moderátor: Living

Re: Elektroinstalace před montáží kuchyně - prosba o radu

Odeslatod prue v Stř 08. Srp 2007 20:20:13

rybičko...ty už by sis mohla založit vlastní forum o vybavení a stavbě domu........vždycky čumim, co všechn o už ovládáš :D :D :)
prue

Odeslatod rybička v Stř 08. Srp 2007 21:26:00

(redface)

a furt mam malo! (new_silly)
rybička

Odeslatod sněhulák v Čtv 09. Srp 2007 9:04:50

No, já bych doporučovala, aby si to všechno psaní rybičky na Livingu přečetla každá mladá slečna, co chce založit vlastní domácnost :D
Načerpá plno info o všem možném, zkušenosti ze života k nezaplacení :D :D
Nebo prue, nechceš to vydat knižně? To by byl trhák!! Jistě tomu vymyslíš nějakej příhodnej název, co by zaujal a přitáhl pozornost (new_rotfl)

sněhulák

Odeslatod crazymary v Čtv 09. Srp 2007 9:57:22

rybičko - ta instalace spotřebičů je každej spotřebič za 1000 od montážníka z kuch. studia. Tak mají nastavený ceník, pokud si spotřebiče nevezmeš od nich. A pokud mi tam stejné spotřebiče vyšly o 30 tisic dráž, tak se mi to pořád pekelně vyplatí ;)

Achjo, nervy mám pocit už nemám na nic. Mě se sakra mozek plní mlíkem a plínama a už chci jen připravovat výbavičku a těšit se na mimčo :D

Ono to u nás tak horké nebude, je to novej barák a elektrina by už měla být tomu uzpůsobená. Přítel poptal nějakého jiného elektrikáře a ten mu řekl, že si berou za hodinu práce 200 + naúčtují materiál, a když jsme to počítali, tak to vyjde docela dost levněji než 7 - 8 tisíc. No ještě ho tam dotáhnu a pokud i po obhlídce urči cenu menší, rozhodně tamtoho zruším. On je to totiž elektrikář dohozený kuch. studiem, tak tady asi bude zakopanej pes.....
crazymary

Odeslatod rybička v Čtv 09. Srp 2007 13:08:57

crazymary - tak tam je ten pes zakopany... elektrikar pres studio a montaz spotrebicu taky...
Nevim, kolik nas stala elektrina v kuchyni, protoze to delali vramci celeho domu uz podle navrhu kuchyne. Jestli mate taky novy dum, nebo byt, tak by to mohlo byt jen o tom spupani krabicek, pak napis, kolik si rekl ten druhy.

A s tou montazi ti to chteji nechat dostatecne zacalovat, kdyz jsi byla tak drza a nevzala jejich spotrebice :-D Nas truhlar by mi je stejne nedodal, musela bych je stejne zavolat, tak jsem domluvila primo servismena, ktery by pak jezdil kvuli reklamacim...
rybička

Odeslatod prue v Čtv 09. Srp 2007 14:31:27

sněhulák....tak jo....seženem nějakýho vola vydavatele a o zisk se šábnem, ne.......samozřejmě i s rybičkou.....jen ten název mě nenapadá.... :) :) :) :) :) :)
prue

Odeslatod sněhulák v Čtv 09. Srp 2007 16:53:03

prue Napsal:
....seženem nějakýho vola vydavatele ...
co třeba tento?
http://www.alter.cz/
a mohlo by to být povinný učení v 9. třídě
a máme tak na deset let vystaráno :D :D

rybičko, my tě máme rádi (new_love)
sněhulák

Odeslatod crazymary v Sob 11. Srp 2007 11:15:39

Rybičko - v pondělí se ten elektrikář přijde podívat, tak dám urči vědět.
Jinak s tou montáží od KK. Taky jsme si říkala - ticku za jeden spotřebič, no ale už jsem lenivá shánět někoho nového, takže jsem nad tím mávla rukou ;)
crazymary

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design