FENG SHUI

Moderátor: Living

Re: FENG SHUI

Odeslatod rybička v Ned 15. Črc 2007 17:25:02

norea - ty zaluzky jsme taky zacali stahovat pote, co nam vymenili poulicni lampy a sviti to hrozne moc. Zmenu k lepsimu jsme zaznamenali, navrhnul to muj muz a doted by mne nenapadlo, ze to souvisi i s ucenim FS... V tomto smeru zkusenost dobra az na to, ze jsme se podle FS neridili.
rybička

Odeslatod norea v Ned 15. Črc 2007 17:27:48

:-)))) rybicka, tak to ja som musela cakat na FS, lebo mne poulicne lampy nevadili a nevadia, vidis to - skusenost je nezdelitelna :-)))
norea

Odeslatod rybička v Ned 15. Črc 2007 17:36:13

norea, mne taky nevadily nikdy. Ale memu muzi ano. Ze zacatku spolecneho souziti jsme se nemohli dohodnout, vyhral to az nam vymenili v ulici ty lampy :-D

Ten pracovni stul jsem si v praci prestavila podle FS a vyslo to, postel si v kazdem byte stavim podle intuice a vetsinou to sedlo, jen v tomto byte to prostorove moc neslo a nohy nam krizuji linii dvere-okno. Kdyz jsme v minulem byte byli mimo, bylo to lepsi.

U rodicu jsme mela dve verze umisteni postele, menila podle nalady, kazda mela neco do sebe, v akcnich obdobich jsem mela nohy taky do krize s okno-dvere, burcuje to ve mne vetsi aktivitu - treba zkouskove, nebo svaty tyden... Jinak mam rada taky klidne spani :-D

Atd atd...
rybička

Odeslatod asalvo v Ned 15. Črc 2007 19:01:31

Norea, doporučuji přečíst tyto stránky včetně diskuze: http://www.vasedeti.cz/poradny.php?poradna=4. Po pravé straně v rámečku INFO jsou dva odkazy, až budeš mít chvilku mrkni na ně, hlavně ta poradna je perfektní, a pod tím je kontakt na Zuzku i s telefonem. Mohu ji doporučit, moc mi pomohla, má na to cit, nic neláme přes koleno, pracuje s tím, co má, nesnaží se Ti radit, co máš všechno vyházet a co pořídit, ale jak co s min. náklady dosáhnout cíle. (tu)
asalvo

Odeslatod vanda v Ned 15. Črc 2007 22:35:38

Zajímavé, dvakrát jsem tady tuto diskuzi zaváděla, a vždy se tak nějak vytratila. Tak jsem zvědavá, jak dopadne tato.
vanda

Odeslatod evados v Ned 15. Črc 2007 23:41:00

asalvo,

je to Zuzka M., uz jsem ji psala, at na tuhle diskusi mrkne a bude-li chtit, da na sebe nejak kontakt, jak vidim, uz je dohledatelna i tak, super.

Jinak - jasne, ze mnoho FS rad se proste kryje s praktickym resenim, ale nekdy je potreba nakopnout i tak.

Mejte se, mizim z Prahy, abych se tu s malou dcerou neupekla. (redface)
evados

Odeslatod norea v Pon 16. Črc 2007 10:08:32

asalvo, dakujem za tip - doteraz som sa nestretla s konfrontaciou FS v reale od poradcu, preto sa tesiiiiiiiiiiiim :-). Stranka je uzasna, teda Zuzka sa mi pozdava

Vanda, ake su Tvoje skusenosti? Tiez som sa pokusila zalozit FS diskusisie na viacerych forach a presne ako hovoris - nemali dlhu zivotnost, mas link na tu Tvoju?

Doteraz som sa nikde nedocitala o cisteni solou :roll:. Az u Zuzky M., mozem to takto familiarne pisat?

Evados, presne ako hovoris, u vaciny veci si neuvedomis, ze staci malinkata zmena. Preto sa men FS paci, urcite je to obrovska inspiracia.

Mate viaceri skusenosti s poradcami?

Prajem krasny den, norea
norea

Odeslatod Šlojmo v Pon 16. Črc 2007 13:38:43

Asi mě ukamenujete, ale podle mě je FS docela kravina. Co jsem o tom tak slyšela, tak plno věcí, které jsou špatně, bych taky neudělala, protože to prostě každý vycítí, že to není ono. Na to nemusím číst "moudré" knihy, ještě navíc povětšinou od Američanů a podobných samouků. Naopak jsou věci, které FS zavrhuje a ve skutečnosti to je dobrý a nikomu to nevadí. My bychom náš domek asi museli podpálit, všechno je tu podle FS špatně, včetně ložnice v podkroví, kde jsou trámy, komín, absolutně narušené toky energie a my se tu přitom cítíme neskutečně dobře. Ale to je asi daný tím, že si svůj život ráda určuju sama a různý berličky v podobě astrologie, náboženství a posmrtných životů jdou mimo mě. Omlouvám se, pokud jsem se někoho dotkla, každý jsme jiný.
Šlojmo

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design