FENG SHUI

Moderátor: Living

Re: FENG SHUI

Odeslatod kvetinka272 v Pon 10. Čer 2013 17:31:35

Ahoj :smile-03: Už nemám stehy :2_hot: Odpoledne jsem se vrátila ze Zlína splavená jako hrom. Bylo neskonale dusno. Kolem páté se zatáhlo, vypadalo to že budou padat trakaře a nic. Trochu zabouřilo, zablýskalo se a spadl zahradnický deštík. Pršelo snad 1/4 hodinky a už zase sluní. Jen se řádně ochladilo.
Jiťule, mám radost, že kocourek je zpátky ve své formě :2_hot: Myslela jsem na něj. Díky za zprávu :smile-03:
Jo a k těm fotkám, nemáš je velké? Možná proto to neodešlo. Takže máš 2 možnosti: 1. zmenšit, 2. poslat na vícekrát.
Dobrá nálada nevyřeší všechny Tvé problémy, ale naštve tolik lidí, že stojí za to si jí udržet Obrázek
Prosím, pomozte nám získat víc misek pro opuštěné pejsky: http://www.pesweb.cz/cz/naplnte-misky#misky-history Stačí denně kliknout na odkaz a je hotovo :)
kvetinka272

Odeslatod Beky v Pon 10. Čer 2013 18:34:42

tak to je dobře :2_hot: a copak ti řekl pan doktor,že ti jich pár popraskalo :) a né aby jsi hnedka ryla na zahrádce aspoň týden vydrž ;)
u nás teda pršelo a bouchalo taky chvilku,jak bylo teplo a dusno na chodníku nic nebylo znát...asi to po dešti zasyčelo a vypařilo se :D :D
Beky

Odeslatod kvetinka272 v Pon 10. Čer 2013 18:45:32

Pan doktor mě dnes pěkně nas..l! Nechtělo se mu tahat ty stehy, že ten jeho kolega to šije moc drobně :( Jeden steh byl asi zarostený, ten mu nešel a já jsem cítila, že mi snad trhá maso. Ostatní byly v pohodě. Když jsem mu ukázala tu pravou, tak mi řekl co prý chci, že je to teprve 5 týdnů a že se to léčí nejméně 3 měsíce. No a já na to, že neudržím tužku v ruce, s myší se mi taky špatně dělá (bolí to). Prý že my ženské jsme netrpělivé :palec_down: Nakonec jsem se ho zeptala na tu nohu. Že doktor na sále říkal že by to chtělo s tím něco udělat. Prý tam nic nevidí. Nakonec se milostivě k mé ladné nožce sklonil, zmáčkl jedno místo, já jsem málem vyskočila a tak mi řekl, že se mi znovu zhroutila klenba :palec_down: Na to jsem řekla, že já za to nemůžu, že mě donutili už druhý den chodit, když jsem měla obě operované a že se to dalo čekat. A on nic. Takže asi změním ortopéda ;) Připadá mi, že od té akce jak chtěli odcházet (nebo vyšší platy), že to má na háku. Ordinovat má od 7 ráno. Přišel v 7:20 a první pacient šel v 7:30. A to není vyjímka, to je u něj pravidlo. Objednávám se vždy mezi 7-8 ranní a nikdy nepřišel dřív než v 7.15 :palec_down: Takže tak jsem dopadla :palec_down:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Tvé problémy, ale naštve tolik lidí, že stojí za to si jí udržet Obrázek
Prosím, pomozte nám získat víc misek pro opuštěné pejsky: http://www.pesweb.cz/cz/naplnte-misky#misky-history Stačí denně kliknout na odkaz a je hotovo :)
kvetinka272

Odeslatod Beky v Pon 10. Čer 2013 19:00:01

brrr úplně mě bolí ruka za tebe...pokud máš problémy tak se objednej u jiného máš na to nárok...a jak to tak čtu tak z tebe udělá invalidu ještě on sám...sice k zahození by to nebylo,ale kdo má trpět pak celý život a ještě k tomu za pár kaček....ku.a co by furt chtěli ...já si tedy na své doktory nemůžu stěžovat akorát tedy na plicním to byla dáreček,ale nechodím k ní zas tak často a těch pět hodin v čekárně jednou za rok vydržím :D :D
Beky

Odeslatod kvetinka272 v Pon 10. Čer 2013 19:26:49

No, on byl dříve taky fajn. Ale fakt mi připadá, že od té doby, co stávkovali, se změnil - zahořkl :palec_down: A za to, že jsem po operaci musela hned chodit, za to on nemůže. Ležela jsem na ortopedii. Ráno po operaci jsem nesměla ani na záchod. Za hodinu mě volali naproti do ordinace na kontrolu. Po kontrole jsem si sedla s holkama ke stolu a dala nohy na druhou židli. Doktor mě seřval, že mám ležet. A za další hodinu, že jedu domů. Tam mě saniťák vysadil, musela jsem jít přez cestu, pár metrů po chodníku a vůbec ho nezajímalo, že do schodů u baráku, 24 hodin po operaci sama nevylezu. A tak jsem 2 hoďky seděla na lavičce než se podařilo vzbudit Petra po noční. Ale hlavní chyba bylo, že mi operovali obě nohy naráz. Podle mě měli udělat jednu a pak teprve druhou. Holt myslím, že skoro každý má nějaké špatné zkušenosti z našim slavným zdravotnictvím a špatně placenými lékaři.
kvetinka272

Odeslatod Beky v Pon 10. Čer 2013 19:42:38

s našim zdravotnictvím jsem si užila když byl můj otec v nemocnici,nebudu to tady rozepisovat bylo by to na dlouhé lokte :) prostě jsem je tam musela seřvat aby vše klapalo...u tebe to bylo tak,že když tě viděli sedět tak si řekli ,pošlem ju domů a basta,no a to že tě nechal sedět před barákem byla sprosťárna :o klidně sis mohla stěžovat, co kdyby se ti něco stalo...tys podepisovala revers nebo co, já to fakt nechápu ,proč se tak chovají :cry:
Beky

Odeslatod kvetinka272 v Pon 10. Čer 2013 19:51:29

Ne, nic jsem nepodepisovala. Domů jsem jít nechtěla. Jen oni potřebovali postel :palec_down:
kvetinka272

Odeslatod kvetinka272 v Pon 10. Čer 2013 19:53:14

A konečně můžu i já přispět něčím do naší diskuze o FS :2_hot: : http://sip.denik.cz/moda-a-sex/feng-shui.html
Tak studujte a ať se daří :palec_up:
kvetinka272

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design