FENG SHUI

Moderátor: Living

Re: FENG SHUI

Odeslatod aprill1 v Sob 12. Bře 2016 6:08:26

Beky napsal:Přeju krásný pátek a víkend...u nás hnusně i nálada je špatná...

Hezké ráno, Beky. U nás je to stejné jako u vás. Počasí na houno, nálada taky, v práci to stojí za starou belu. Jenom není pátek, ale už sobota.
Náladu mi včera spravilo posezení a pokecání s kámoškou. Musíme to podnikat častěji, ale ona má malého prcka, tak může vypadnout tehdy, když má hlídání.
A představ si Beky, že ten můj bobkáč si má v květináči něco jako dírku, ale ta je zaslepená, není proražená, takže se musím vypravit pro květináč a bobíka přesadit ;) .
aprill1

Odeslatod aprill1 v Ned 13. Bře 2016 13:45:04

Beky, tak jsem už bobkáč přesadila a představ si, že v ta terakota sloužila jako obal. Byl do ní vsazený s umělým květináčkem. Teď už si hoví v novém domečku.
aprill1

Odeslatod Beky v Pon 14. Bře 2016 15:03:49

fakt jo...tak ho budu muset taky přesadit...co si dala za hlínu?

To máš dobrý,já žádnou kámošku nemám,všechny se odstěhovaly daleko...byly chytré, co tady v Brně špína a mrad...
Až se oteplí tak přijedu za tebou na kafíno co ?
Beky

Odeslatod aprill1 v Úte 15. Bře 2016 17:03:12

Beky napsal:fakt jo...tak ho budu muset taky přesadit...co si dala za hlínu?

To máš dobrý,já žádnou kámošku nemám,všechny se odstěhovaly daleko...byly chytré, co tady v Brně špína a mrad...

Přesadila jsem bobkáč do obyč. hlíny co jsem měla doma.
Beky, jsi vítána a klidně cestou někoho přiber :palec_up: .
aprill1

Odeslatod Beky v Stř 16. Bře 2016 7:44:23

aprill1 napsal:
Beky napsal:fakt jo...tak ho budu muset taky přesadit...co si dala za hlínu?

Přesadila jsem bobkáč do obyč. hlíny co jsem měla doma.
Beky, jsi vítána a klidně cestou někoho přiber :palec_up: .

mám tady taky obyčejnou hlínu, tak ho taky přesadím.Začíná obrůstat.Trochu jsem ho osprchovala zdál se mi trochu zaprášený ;)
Určitě někoho přiberu,Katka by jela taky.V květnu bych ale chtěla jet do Prahy na výstavu Titaniku.Pak má problémy s prací. Co jsem opustila školu po ní jede správce a to dost nechutně .Má z toho nervy tak si hledá novou práci.Snad se něco najde...musím obnovit energii nějak se na nás řítí pohroma.Ach jo,tento rok se nějak nedaří,je to bída :palec_down:
Beky

Odeslatod aprill1 v Čtv 17. Bře 2016 19:38:12

Beky, už se těším :-) .

Včera jsem si udělala radost a koupila si náramek z Pandory ;) .
aprill1

Odeslatod Beky v Čtv 07. Dub 2016 16:15:13

zdravím ....málem jsem na tuto diskuzi zapomněla uff..

Musím nahlásit, jak jsem dělala průvan ve skříni a botárně a vůbec jak jsem začala něco pro FS dělat,začíná pracovat...vypadalo to od začátku roku velice bledě,říkám si,že tento rok bude asi ten nejhorší,ale asi né :) už nám svítí sluníčko nad hlavou...ještě jednu věc vyřídit a budu spokojená :palec_up:

Přeju pěkný jarní dny :smile-03:

Aprill,nejdříve jedeme v květnu do Prahy a na červen by jsme se mohli domluvit co ?nebo červenec to bude více volna..nechám to na tobě.. :smiley25:
Beky

Odeslatod turojan v Pon 21. Kvě 2018 19:46:29

Četl jsem, že není vhodné mít v ložnici zrcadla. Držíte se toho? Našel jsem to na https://www.super-bydleni.cz/nechte-vstoupit-feng-shui-do-sveho-zivota/
turojan

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design