susička

Moderátor: Living

Re: susička

Odeslatod IrishMist v Pon 19. Kvě 2008 13:27:47

Ahojky, já mám sušičku+ pračku v "malém WC", mám set Bosch (tuším to zde někdo zmiňoval), v používání cca 5 měsíců, zatím spokojenost - o zvýšené prašnosti nic nevím, prach a vlákénka z prádla se uzajují ve vnitřním filtru, který se jednou za čas vyčistí.
Pozor - sušička při sušení vydává velkou teplotu - nedoporučuji umístění někde, kde by to mohlo vadit.
Dům 085.jpg
IrishMist

Odeslatod IrishMist v Pon 19. Kvě 2008 13:29:58

oprava: mělo tam být samozřejmě "....se usazují.."
IrishMist

Odeslatod Jaana v Pon 19. Kvě 2008 13:48:33

Děkuji moc za odpověď s fotkou.
To tedy máte na WC teploučko.:-) Teplo v šatně by asi nevadilo, ale teď mě napadlo, že cca 1,5 m od uvažovaného místa pro sušičku je na zdi umístěn pokojový termostat... Takže když budeme sušit, nebude spínat kotel a bude topit sušička - to se mi líbí. :-)
Blog o bydlení a designu: http://www.jaksebydli.cz/
Jaana

Odeslatod IrishMist v Pon 19. Kvě 2008 17:24:49

No právě ten termostat by ta sušička mohla ovlivňovat, teplo z ní je dost intenzivní, já někdy při sušení otvírám okno, jinak je na wécku sauna (to se ale líbí mým chlapům, kteří rádi na WC čtou a netáhne jim ....na nic :lol: :mrgreen:
IrishMist

Odeslatod ejvis v Pon 19. Kvě 2008 17:55:49

Irish, já mám teďka taky Božku sušičku. A chci se zeptat. Když dám program "suché do skříně" , naskočí tam čas 2:11hod, jak je tam 2:00, tak to automaticky přeskočí na 00:28. Udělalo to tak pokaždé. Prádlo ale teda je suché. Je to proto, že tam dám málo prádla a ono si to samo zjistí zbytkovou vlhkost? Já tam přendávám celou pračku, ale mám 4-kilovou, takže buben sušičky je poloprázdný.
A pak by mě zajímalo, jestli můžu během sušení otevřít dvířka a pak zavřít, aniž by se program přerušil? Aniž bych to vypínala. Kdybych třeba něco chtěla vyndat. Pokud by se to vynulovalo, tak pak bych musela sušit zase od začátku.
Které programy používáš nejvíc?
díky.
ejvis

Odeslatod katkap v Pon 19. Kvě 2008 18:03:01

Ejvis, sice já mám aeg /ty víš/ :) ale běžně otevírám a pak rogram pokračuje a taky se mi na začátku napíše nějkaý čas, který se v průběhu sušení zkracuje.
katkap

Odeslatod IrishMist v Pon 19. Kvě 2008 18:23:53

Ejvis, na druhou otázku ti dám odpověď, že já mám s "Boškou" tu zkušenost, že jakmile sušku otevřu v průběhu sušení, program se jakoby vynuluje a jede znovu od začátku - proto nedoporučuji.
Co se týče první otázky, tak to nemám zkušenost a nevím, já nejvíc používám docela krátké programy, v podstatě ty "syntetické" i na bavlnu - zjistila jsem, že to stačí (mám pračku s vysokýma otáčkama a dobře ždímá), prádlo je mírně vlhé a doschne. Ale já málokdy suším i peru 7 kg najednou, spíše méně.
Naopak, pokud se to s délkou sušení přežene, prádlo je zmuchlané. Já mám zkušenost se sušičkou v zahraničí a ta byla perfektní - úplně jednoduchá, nastavila se teplota - nízká, střední nebo vysoká a čas a jelo se. Prádlo za chvíli usušené, jako vyžehlené, perfektně načechrané.
:palec_up:
IrishMist

Odeslatod ejvis v Pon 19. Kvě 2008 20:03:54

Irish díky! Jak myslíš, "mírně vlhké a doschne"? Ty to pak ještě věšíš nebo to skládáš mírně vlhké?
ejvis

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design