Kovová postel

Moderátor: Living

Kovová postel

Odeslatod Babs v Stř 08. Lis 2006 9:09:29

Chci se zeptat na Vaše zkušenosti s kovovými postelemi? Máme asi 3 týdny postel z IKEA a od té doby jsem se pořádně nevyspala. Nepříjemně vrže při sebemenším pohybu. Řeším jestli se tomu dá nějak zabránit nebo rovnou vyměnit za dřevěnou...
Babs

Re: Kovová postel

Odeslatod Cleopatra v Stř 08. Lis 2006 9:33:41

Nechci te jeste vic zklamat, ale to je o kovovych postelich docela znama vec.
Dalsi faktor pro ktery bych si opravdu nikdy neutulnou kovovou postel neporidila, je ten, ze jsem jako dite stravila hodne casu v nemocnici a vyvolava to ve me neprijemne asociace.

Mohu se tak plne podepsat pod pravidlo feng sui, ktere tvrdi, ze postel by opravdu kovova byt nemela, okrada te o energii....
Postel bych prodala a koupila drevo. To jednou za uherak utahnes srouby a mas klid...
Cleopatra

Odeslatod Šarlot v Stř 08. Lis 2006 9:40:19

Kovovou postel máme šest let a jsme moc spokojení. Spí se na ní bezvadně a vůbec nevrže. Když to srovnám s dřevěnou postelí rodičů, v té naší se mi spí o moc lépe. Asi záleží na kvalitě provedení. Nám by se teď do ložnice hodila víc dřevěná (k novému dřevěnému nábytku), přesto ponecháme tuhle právě pro to super vyspání. Asi jsme měli štěstí při výběru. Moc se nám líbila a nic jiného jsme tenkrát neřešili.
Šarlot

Odeslatod Babs v Stř 08. Lis 2006 9:45:58

Že postel IKEA nebude bůhvíjaká kvalita jsem tušila, ale třeba nějaká ruční kovářská práce by mohla být spolehlivější...

Dřevěné postele mi většinou připadají mohutné, plné, těžké, když chci vyšší čelo tak působí jako truhla. Naopak lehká tmavá kovová konstrukce je vzdušná a tudíž mi na spaní milejší (tedy až na to vrzání).
Babs

Odeslatod Babs v Stř 08. Lis 2006 9:48:13

Můžu se zeptat kde jste postel kupovali?
Další věc, kterou na kovu oceňuji je to, že se dá kombinovat s jakýmkoliv druhem a barvou dřeva ostatního nábytku.
Babs

Odeslatod pusa v Stř 08. Lis 2006 10:08:45

také bych si přála kovovou postel a také mám vyhlédnutou tu z ikei, opravdu je to lagric? už sem s ní docela počítala :( [bold] [/bold]
pusa

Odeslatod koblizek v Stř 08. Lis 2006 10:23:13

znama ma kovovou postel z ikei, tusim se jmenuje Hemdal s.140, ma jednu vadu, nejak neni doresen stredovy nosnik a 2 rosty, pokud se na ni moc vrti, rosty spadnou na zem. pokousela se to nejak vyresit v Ikee, bohuzel ji neporadili, takze rosty omotala lepici paskou a prilepila k ramu postele. Jinak si ji pochvaluje.Hlavne cena byla vyhodna.

Ja mam s pritelem ozkousenou taky ikeackou, starsi typ, podobny hemdalu, ale trubky jsou do oblouku- rosty dokupoval pozdeji a taky nalepil na kostru postele, nevrzala, drzela, spokojenost. On drevenou nechtel, protoze ma 90 kilo, pry by vrzala. kostra bytelne drevene postele stoji podstatne vic. (smile)

a jak to ma spravne byt s tim stredovym nosnikem a rosty nevime. :S
koblizek

Odeslatod pusa v Stř 08. Lis 2006 10:32:50

Děkuji, já mám vybranou Noresund... takže bych teda ty 3500 obětovala a zakoupila lepící pásku? :D , nevím nevidela sem ji rozmontovanou - respektive sem si ji neprohlížela, no kdyžtak tam manžel navaří nejaké to zpevnění :D :ugeek:
pusa

Další

Zpět na Bydlení a design