Zkušenosti se sušičkou prádla?

Moderátor: Living

Re: Zkušenosti se sušičkou prádla?

Odeslatod EvaBl v Úte 19. Zář 2006 12:27:00

Ed, fakt to chce cvik. Pokus prádlo v sušce přesušíš, tak je naprosto nevyžehlitelné :).Ale pokud vyndáš v pravou chvíli a ještě horké uhladíš a složíš, tak je to o něčem jiném. Nebo pokud máš nějakou chytrou sušku, která si to reguluje sama.
Coronela má pravdu, když vidím, co je na filtru sušky po jedné várce, fujtajbl. Pro majitele domácího zvířectva základní pomůcka, běžně "odchlupuji" narychlo na 10 minut věci sice čisté, ale zachlupacené od lísajících se mazlíčků.
Našla jsem to, tohle je obsah filtru po vysušení prádla praného 150 minut.

Přílohy
suska.jpg
image/jpeg
suska.jpg (15.11 KB) Zobrazeno 1036 krát
EvaBl

Odeslatod ed v Úte 19. Zář 2006 12:37:12

Evo, Tvoje odpověď mě naprosto nadchla, to je přesně to co potřebuju, včetně odchlupování :D Asi o ní vážně začnu uvažovat ;) Dík
ed

Odeslatod coronela v Úte 19. Zář 2006 12:44:57

To nebude smetí, vypadá to jako kus utrhnutého trička. :D :D Opravdu ji chceš. Vsadíš na to svůj život :D :D

coronela

Odeslatod ed v Úte 19. Zář 2006 13:01:30

coronela: nevím jestli ta poslení věta patřila mě, jstli jo i jestli ne, tak jsem natvrdlá a nechápu, ale to se mi stává často :ugeek: :D
O sušičce uvažuju dlouho, ale nebyla jsem si jistá s tím žehlením. Jsem totiž líná běhat ze sklepa z prádelny věšet až na půdu :ugeek:
ed

Odeslatod renna v Úte 19. Zář 2006 14:20:51

Myslím, že to co čistíme ve filtru po každém sušení opravdu není všechno smetí, jsou to především vlákna z prádla, která se foukáním horkého vzduchu uvolňují, tím ale prádlo rychleji řídne, než když schne samo.
Ale souhlasím s vámi, taky na ni nedám dopustit.
renna

Odeslatod nikola v Úte 19. Zář 2006 14:52:33

Já mám 2 roky AEG Lavatherm a naprostá spokojenost,prádlo je pořád jako nový,nikdy se mi nic nesrazilo a to tam dávám úplně všechno,žehlení je o mnoho jednodušší spousta věcí se nemusí žehlit vůbec.Venku už taky vůbec nesuším.Hodně lidí mě taky zrazovalo tím,že to prádlo bude tak zmačkaný,že nepůjde žehlit,ale to bylo asi u těch starších modelů,nebo těch kombinovaných praček a sušiček.Pračku mám taky AEG Lavamat a kupovala jsem to v setu na www.obchodnidum.cz.
nikola

Odeslatod Helass v Úte 19. Zář 2006 16:06:28

Můj manžel navíc bytostně nesnáší sušák prádla. Ale kde sušit v zimě v paneláku? Z naší sušárny, která tedy není nic moc, mi jednou prádlo ukradli, tak už ne. A teď je konec brblání ;).
Já zase nerada žehlím :). Opravdu to chce ale vychytat dobu, kdy se prádlo vyndá ze sušičky. Jednou jsem nechala ložní prádlo v sušičce a i s dodatečným protáčením bubnu, aby nedošlo k pomačkání, bylo prostě nevyžehlitelné. Musela jsem ho prostě znovu namočit. Hrůza.
A ten filtr - když jsme sušku poprvé vyzkoušeli, myslela jsem, že to je filcová vložka ve filtru! A když přijdou dcery z nějaké oslavy ;), tak stačí prádlo vyfoukat v sušičce a nemusí na balkon kvůli kuřákům jako dříve.
Helass

Odeslatod Jana2 v Úte 19. Zář 2006 16:43:59

Nikdy jsem sušičku nechtěla, přítel si ji prosadil, že odmítá vystavovat svoje spodní prádlo na balkoně a doma nebude obcházet sušák. Zvykla jsem si rychle a teď už bych ji nedala ani za nic. Na etikety se moc nedívám, myslím, že nesuším akorát svoje krajkový prádlo. :lol:

Coronello, prodávají se voňavý ubrousky do sušičky, přihodí se k prádlu a ono pak moc hezky voní, můžeš si i vybrat vůni:-). Má to ale trochu háček - nedají se sehnat u nás. Třeba je sem jednou začnou vozit pro všechny, my si je zatím soukromě vozíme z cest do zahraničí.
Jana2

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design