Kuchyňské studio Beáta Pardubice - máte někdo zkušenost?

Moderátor: Living

Kuchyňské studio Beáta Pardubice - máte někdo zkušenost?

Odeslatod mike1980 v Stř 10. Kvě 2006 9:22:25

Zdravím, máte někdo zkušenost s kuchyňským studiem Beáta v Pardubicích? Docela mě zaujala jejich nabídka na webu, docela se chlubí jak všechno zařídí a udělají, nabídka vypada celkem zajímavě, fotogalerie taky, ale zajímalo by mě jestli od nich někdo má kuchyň. Je to pro mě celkem z ruky, nicméně za ty peníze co to nabízejí.

Popř víte o nějakém levnějším kuchyňském studiu blíž, Kladno/Praha? Nehodlám platit za kuchyň 190x250cm 100tisíc bez spotřebičů. Díky za info.
mike1980

Re: Kuchyňské studio Beáta Pardubice - máte někdo zkušenost?

Odeslatod Návštěvník v Čtv 11. Kvě 2006 8:44:20

Já jsem slyšel taky dobré reference, tak jsem se tam byl podívat. Ovšem můj dojem byl rozpačitý.

V roce 2000 jsme pořídili kuchyň od H.V.H Nábytek Pardubice a byli jsme moc spokojení s celým průběhem zakázky - jak s ochotou prodejce, tak i s montáží. Proto i nyní máme vybranou kuchyň tam. Viz web www.nabytekhvh.cz.

Ale zpět k Beatě. Můj dojem byl rozpačitý z několika důvodů.

1) Příliš to působí dojmem "garážové firmy". Vedle rodinného domku je nějaká ne příliš velká budova. Mám rád, když je na místě k prohlédnutí několik kompletních kuchyní.

2) Byl tam takový mladý kluk. Ukázali jsme mu nákres, on to zadal do počítače a řekl nám cenu. Ta byla jen o málo nižší než u H.V.H. Ale poté to nějak uvázlo - postrádal jsem nějaký zájem o pokračování v jednání.

Prostě jsme odcházeli s pocitem, že to je nějaký divný. Jeli jsme pak rovnou do H.V.H. Pán se hned věnoval, vyptával se, co potřebujeme, ukázal nám hotová řešení na prodejně včetně funkčních spotřebičů. Např. u Beaty měli vystavený kus kuchyně s vestavnou myčkou. Vypadalo to hezky, ale mělo to nectnost - myčka nešla otevřít. Jen asi o 10 cm, pak se sokl dole o něco zarazil.

Mohli jsme mít samozřejmě jen smůlu a třeba se najdou jiní, kteří mají dobrou zkušenost.
Návštěvník

Odeslatod Spravedlivý v Čtv 11. Kvě 2006 10:46:18

A já bych si dával pozor na lidi, kteží mají takovou češtinu a takovou bezskrupuloznost: "Podle Vámi vybraného obrázku značkové (drahé) kuchyně Vám vymyslíme podobnou nebo i ůplně stejnou za mnohem nižší cenu !!!"

Spravedlivý

Odeslatod mike1980 v Čtv 11. Kvě 2006 11:08:52

Toho kroužku nad u sem si taky všimnul ;o) Nicméně pro mě je důležité, jestli umí sestavit kuchyň a umí to se dřevem a ne jestli doma po večerech píšou eseje.
mike1980

Odeslatod ijanka v Pát 12. Kvě 2006 7:18:57

Jiz jsem se vyjadrovala ke kuchynskemu studiu Beata 8.4. "Navrh na prd". Podivejte se tam, pokud muzu radit, tak tam nikdy!
Mam navrzenou kuchyn ze studia MaT, ale bohuzel tam neumim vlozit obrazky, maximalni spokojenost. Pokud bude chtit, ozvete se.
ijanka

Odeslatod Jita v Čtv 18. Kvě 2006 14:57:25

I já mám špatnou zkušenost, já z nich návrh nedostala vůbec !! Absolutně bez zájmu ! Doporučuji navštívit studio ORESI u podjezdu. Kucyhň od nich sice nemám, ale návrh ano, byli velmi ochotní, návrh byl zdarma vč. cenové kalkulace.
Jita

Odeslatod ijanka v Čtv 18. Kvě 2006 15:24:47

Bohuzel se zase jedna o polske kuchyne, ve kterych spatne drzi panty.
ijanka

Odeslatod Zaza v Čtv 18. Kvě 2006 15:34:38

Nechala jsem si udělat návrh v kuch. studiu Koryna Pardubice a katastrofa, ale to už bylo podrobně popsáno v diskuzi "návrhář na prd".
Podle doporučení , která jsem tady dostala jsme zkusili kuch. studio Agnea a musím říct, že přístup, ochota i výsledný návrh byl výborný. Ještě budeme dolaďovat detaily, ale vřele doporučuji.
Jinak pán, se kterým jsme jednali se ptal, odkud jsme se o nich dozvěděli (přece jen bydlíme asi 60km daleko) a když jsem řekla, že po kladných doporučeních ze zdejšího fóra , řekl, že už jsme asi pátí zákazníci (tu)
Zaza

Další

Zpět na Bydlení a design