Žebříček značek kuchyňských spotřebičů

Moderátor: Living

Re: Žebříček značek kuchyňských spotřebičů

Odeslatod Matobe v Čtv 20. Dub 2006 12:35:15

My máme asi dva mesiace starú kuchyňu a všetky spotrebiče sme zvolili značky Whirlpool, okrem voľne stojacej kombinovanej chladničky s mrazničkou, ktorá je Electrolux... Tiež som sa nedočítal na whirlpooly nič dobré, ale my i naši známi v okolí nemali s touto značkou nikdy problém, všetky spotrebiče fungovali a fungujú bez porúch... Naviac Whirlpool má dobre zvládnutý servis...
Matobe

Odeslatod fran v Čtv 20. Dub 2006 13:10:23

to Matobe: Konečně někdo se stejnými zkušenostmi :P
fran

Odeslatod hippo v Čtv 20. Dub 2006 13:33:31

Qwerty a co Baumatic? Jak hodnotíš tuto značku?
hippo

Odeslatod Qwerty v Čtv 20. Dub 2006 13:58:11

Nijak, nemám s ní žádné zkušenosti, takže si netroufnu hodnotit něco o čem nemám ani páru.
Ale slyšel jsem a to je podotýkám informace typu "jedna paní povídala", že výrobky Baumatic se vyrábí v Itálii ve stejné továrně ve které vyrábí výroby ARDO, EUROTECH, takže z toho si vyvozuji, že kvalita asi nebude nic moc. Ale znovu říkám, že je to pouze drb, osobní zkušenost nemám.
Qwerty

Odeslatod tramin v Čtv 20. Dub 2006 13:58:21

to lenka2-nechci zpochybnovat Vas vyber digestore,ale oproti Baumaticu maji Cata i Teka rozhodne lepsi parametry ve stejne cenove relaci,navic v teto oblast neco znamenaji-napr.
http://www.bilezbozi.cz/vestavne-digestore/cata-tf-2003-60-duralum-i
tramin

Odeslatod EvaBl v Čtv 20. Dub 2006 14:25:29

Matobe, Fran - já taky.Electrolux lednice, Whirpool trouba a deska, po dvou letech žádný problém.
EvaBl

Odeslatod Evas v Čtv 20. Dub 2006 15:03:33

Dnes jsem se vyptávala na tu Moru, trouby mají větrání na přední straně. Mora prý nabízí lišty vhodné pro vyšší teploty, některá kuchyňská studia prý upřednostňují estetické hledisko a použijí materiál, který se kroutí ...Takže Karkulo, já bych se obrátila na kuch.studio. Přeji hodně zdaru!
O Baumatiku mně "jeden prodavač povídal", že je to levnější značka a kvalita odpovídá ceně... Nerada bych si tu ale hrála na chytrou, spíš jsem z těch značek jelen :D
Lenko, závidím ti plyn na vaření.Já si budu zvykat na elektriku Jaký typ myčky to máš vybraný? Cena je slušná. :)
Evas

Odeslatod salma v Čtv 20. Dub 2006 15:14:11

vybavovala jsem svou druhou kuchyn v zivote a pri obou jsem volila vsechno od Whirlpoolu. Zatim nebyl problem ani s jednim spotrebicem. Samozrejme znacky jsou lepsi Bosch a podobne, ale zase stoji mnohem vice. Takze ja vybirala pomerem cena x uzitek x energeticka narocnost a nejlepe mi vychazel prave Whirlpool.
salma

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design