Žebříček značek kuchyňských spotřebičů

Moderátor: Living

Re: Žebříček značek kuchyňských spotřebičů

Odeslatod klásek v Úte 18. Dub 2006 12:37:59

Máme půl roku myčku CANDY CDI 45. Už podruhé nefunguje. Nyní čekáme na výměnu řídícího panelu. Doufám, že se konečně rozbije definitivně a pořídíme něco jiného.
klásek

Odeslatod Paja75 v Úte 18. Dub 2006 13:14:52

Ariston = Indesit. A majitelem toho celého je Whirlpool. Tak si vyberte.
Paja75

Odeslatod madlicka v Úte 18. Dub 2006 13:32:19

Kupujete tesco corn-flakes i kdyz kellog´s ma hezci pytlik a vypada solidneji?
Myslim znacky jsou jen mirne voditko. Ano, Miele myje lip nez Candy, ale take stoji ctyrnasobek.
Muj zebricek je spis vecny:
Mycka - aby mela nejen myti, ale i suseni v kvalite A at se to nemusi utirat.
- aby mela kosik na pribory nekde na kraji, Siemens i levnejsi AEG to maji uprostred; neda se tam dat hrnec.
- rozdil dvou decibelu clovek vnima jako ze se hluk zvysil o tretinu, 40 Db je tichy hovor, 50 hluk z ulice.

Trouba - cim mene elektroniky, co se muze pokazit, tim lepe. Jako u auta.

ATD...
Hodne stesti. M.
madlicka

Odeslatod lenka2 v Úte 18. Dub 2006 15:32:04

Evas, hlučnost CATA beru zpět, zde je odkaz na stránku, kde si můžeš udělat srovnání v jakýchkoliv parametrech. Na CATA mně vadilo, že má jen dvě rychlosti [url] [/url]obchodni-dum.cz [url] [/url]. No asi to neumím vkládat.
lenka2

Odeslatod Evas v Úte 18. Dub 2006 17:13:33

Lenko, nechci být hnidopich, ale já vybírám jejich komínovou digestoř s mech. ovládáním a všechny typy mají rychlosti tři!
Evas

Odeslatod NuclearRadan v Úte 18. Dub 2006 17:54:02

Jak uz nekdo napsal, z beznych znacek miele, siemens, bosch, aeg. Lednice liebherr. Z ostatnich je uplne jedno co koupite, snad jen krome vietnamu a spol.

madlicka:
nejlepsi na pribory mi prijde suplik uplne nahore, ale asi je to o zvyku

nevim kde porad chodite na ty famy o decibelech, rozdil dvou decibel 90% lidi vubec nepozna (pokud si to neprepinas)

Nastesti nemaji vyrobci stejny nazor na elektroniku jako ty (asi bychom chatovali kourovymi signaly). Nemit v aute ESP (sama elektronika) lezel bych ted nejspis nekde v nemocnici.
NuclearRadan

Odeslatod lenka2 v Úte 18. Dub 2006 20:51:56

Evas: já porovnávala jen výsuvné digestoře, tam se mi nejvíce líbí Baumatic, CATA cenově podobná má opravdu jen dvě rychlosti.
lenka2

Odeslatod fran v Úte 18. Dub 2006 21:00:26

Všichni tady dávají značku Whirlpool až na poslední místo. Já mám od této značky beznámrazovou ledničku, mikrovlnku s funkcemi horkovzdušné trouby a Crispu a myčku s nějakým tím 6th Sense, ještě taky no-name Whirlpool (tedy pod jménem Ignis) mrazničku a všechno je v naprostém pořádku. Kromě myčky jsou to sice už věci starší asi více než 6 - 7 let, ale nikdy jsme neměli ani na jednom výrobku závadu... Je fakt, že teď nás už v obchodech odrazují od nákupu Whirlpool mrazničkoledničky (kombinace), takže nevím.
PS: Pračku mám Elektrolux, chtěla jsem 40 cm hlubokou s předním plněním, zdála se mi tehdejšími parametry OK a taky zatím pere jeko zběsilá na čtyřčlennou rodinu bez ztráty kytičky (teda kromě údržby šuplíku na prášek, ale tenhle problém má více praček).
fran

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design