Žebříček značek kuchyňských spotřebičů

Moderátor: Living

Re: Žebříček značek kuchyňských spotřebičů

Odeslatod luci v Pon 24. Dub 2006 11:54:15

K tomu treba tato trouba?

FAGOR 5H 830 X
13 programů funkce: Rozmrazování, Tradiční ohřev, Pizza,mírné a silné grilování,silné grilování s ventilátorem, Turbo plus,Udržení teploty, ohřev s ventilátorem,Pe­čení Eco, Pečení ryb, Šetrné teplo,CELERIS – rychlý předohřev, AVANSSIS – odvod par. 2 vnitřní světla, ovládací knoflíky HI-FI, sklopný čtyřpolohový gril, smalt Top Slide – snadné čištění, katalytický filtr odváděných par, Elektronický programátor zapnutí/vypnutí se zvukovou signalizací, Automatic Chef, displej LCD v 17 jazycích (recepty, programy, teplota a čas), funkce Moje recepty, termostat 35°C – 275°C, 4 stupně grilování. Bezpečnost: bezpečnostní termostat, blokování funkcí-bezpečnost dětí, chladná dvířka – 3 skla. Příkon: silné/mírné gril: 2,6/1,4 KW, turbo: 2,1 kW, spodní silné/mírné pečení: 1,5/1 KW, celkem: 2,6 kW. Příslušenství: 1 x hluboký plech Top Slide, 1 x mělký plech Top Slide,1 x hliníkový plech, 1 x chromovaná mřížka, 2 x teleskopický systém úplného vyjmutí plechu, vodící lišty.

Přílohy
fagor_5h_830_x.jpg
image/jpeg
fagor_5h_830_x.jpg (8.16 KB) Zobrazeno 400 krát
luci

Odeslatod madlicka v Úte 25. Dub 2006 11:53:00

ad kosik
- asi opravdu otazka zvyku, mivam i varecky nastojato
ad hluk
- vycteno pri zkoumani hlukove propustnosti oken
ad kourove signaly
nejsem proti elektronice, manzel je softwarovy inzenyr :-) Domnivam se vsak - a zkusenosti mi to potvrzuji - ze ma-li neco prilis mnoho funkci "navic", nektere se casto pokazi, protoze se vyrobce nesoustredi na ty dulezite. Viz treba sachta na kazetu ve vezi atp. konkretne k autum - nekdo z rodiny ma vuz za trictvrte mega a displej lze skoro od zacatku. Napred to parkrat reklamoval a pak se na to vybod. Tedy radeji bych pracku, ktera na mne nemluvi, ale o to lepe pere...

NuclearRadan Napsal:
-------------------------------------------------------
> madlicka:
> nejlepsi na pribory mi prijde suplik uplne nahore,
> ale asi je to o zvyku
>
> nevim kde porad chodite na ty famy o decibelech,
> rozdil dvou decibel 90% lidi vubec nepozna (pokud
> si to neprepinas)
>
> Nastesti nemaji vyrobci stejny nazor na
> elektroniku jako ty (asi bychom chatovali
> kourovymi signaly). Nemit v aute ESP (sama
> elektronika) lezel bych ted nejspis nekde v
> nemocnici.

madlicka

Odeslatod Evas v Úte 25. Dub 2006 21:18:49

Madličko, moje řeč! Radane, havarovaného TOUAREGA neopravíš, ale asi někomu zachránil život. U trouby chci aby pekla, u myčky aby myla a pračka ať umí vyprat a to mi stačí. U myčky ELEKTROLUX - střední třídy mi opravář opravil kontakt za 60 Kč. Říkal, že pokud bych měla "lepší typ", tak by musel vyměnit celý panel a bylo by to za 3 000 Kč, takže asi tak, ale ať si každý koupí co se mu líbí.. :)
Evas

Odeslatod šaša v Stř 26. Dub 2006 11:50:26

Ahoj Luci, máme úplně stéjný vkus, taky bych chtěla tyto spotřebiče.
Pokud máte někdo zkušenosti se značkou fagor, napište mi svoje zkušenosti.
Ještě bych se chtěla zeptat jestli někdo vlastni lednici Indesit BAAN 34 VPS a jaké má zkušenosti.
Předem všem mockrát děkuji
šaša

Odeslatod :o) v Stř 26. Dub 2006 12:14:09

A co myčka Whirpool 789? Máte?
:o)

Odeslatod Jana2 v Stř 26. Dub 2006 13:43:31

Šašo, projdi starší diskuse, snad tu byla i jedna přímo s názvem Fagor.
Za sebe můžu (opět) napsat, že ho máme my, moji rodiče a několik rodin v okolí a všichni jsou spokojení, nikdo nemá problémy a budu ho kupovat i do novýho bytu, kterej snad už budu brzo zařizovat.
Jana2

Odeslatod Pejskař v Stř 26. Dub 2006 14:51:34

Baumatic si nechává digestoře vyrábět právě u CATY proto ta podobnost.
Pejskař

Předchozí

Zpět na Bydlení a design