Žebříček značek kuchyňských spotřebičů

Moderátor: Living

Re: Žebříček značek kuchyňských spotřebičů

Odeslatod Evas v Čtv 20. Dub 2006 21:15:48

Lenko, vybrala jsi dobrou myčku! Začínám o ní uvažovat :D ! Dnes jsem tu měla pána na opravu dvířek u ledničky, tak jsem ho vyzpovídala. Říkal, že vestavěné lednice nemá vůbec rád. Špatně se s nima prý manipuluje při opravě.Důkladní truhláři je občas prý tak zabudují, že nejdou ani vyndat. Vyšší spotřeba energie a paradoxně prý příjdou dráž.Ty skříňky kolem také něco stojí, tak si myslím, že až nám ty naše stařenky odejdou, tak si můžeme za ušetřené peníze koupit raději kvalitnější značku... Digestoře by prý tak moc neřešil, nemá se tam celkom co pokazit. Takže toto jsou další výsledky mé večerní špionáže :).
Evas

Odeslatod lenka2 v Pát 21. Dub 2006 7:39:44

tramin: ano, tuhle jsem si vyhlédla jako jednu ze dvou od BOSCHe, neumím vkládat odkaz, takže za to děkuji.
Pokud ale půjdu do bílých spotřebičů zvolím tu druhou s bílým panelem. Cenově i funkčně jsou srovnatelné, ještě si ji půjdu prohlédnout reálně do obchodu. Abych nebyla pak něčím nečekaným překvapena :D :D. Přes internet jsme zatím nic nekupovali, tak doufám, že to vyjde bez potíží.

Evas: Dík za podporu, jinou myčku (značku) už nehledám, takže teď si udělám "výběrovku" na desku a troubu a na digestoř. Trochu jste mě zde nahlodali, už jsem měla vybranou od Baumaticu, ale na ní se snad nedá až tak co zkazit, tak zatím zůstává ve výběru. :D.
Desku budu mít plynovou, máme zavedený přívod a jsem na něj zvyklá, troubu právě kvůli té plynové přípojce ale nemohu dát přímo pod varnou desku, ale o skříňku vedle. Nebo ještě kus dál, tam už může být ve výšce, ale zase bude těsně vedle lednice. Lednici zatím neřeším, stačí, že mě manžel "uvrtal" do vestavěných spotřebičů ostatních (tím se to trochu prodražilo) a na lednici teď nemáme.
Jakou troubu máš vybranou? Tady se nedokáži zorientovat v nabídce. Je příliš široká
:D :D
lenka2

Odeslatod Fialka v Pát 21. Dub 2006 8:03:17

Ja mam varny panel Moru, plyn na bielom skle, ruru na pecenie Moru nerezovu, digestor Moru, vysuvny s nerezovou listou. Vsetko absolutne bez problemov. Rura je zabudovana, nikde sa mi nic neprehrieva, ani neodlepuje. Susedna skrinka je uplne studena pocas pecenia. Chladnicka s mraznickou je Electrolux, volne stojaca, pracka (v kupelni) tiez Electrolux. Mikrovlnka je Whirlpool. Whirlpool som mala predtym chladnicku aj pracku. Fungovali v pohode. Pracku som vymenila, lebo som chcela vyssie otacky a chladnicku som chcela vacsiu.
Fialka

Odeslatod lenka2 v Pát 21. Dub 2006 8:20:57

Fialka: bílé sklo? Můžeš dát odkaz nebo fotku?
lenka2

Odeslatod Evas v Ned 23. Dub 2006 19:52:45

Lenko, troubu jsem vybrala od MORY VTO2.1020. V tom bílém provedení vypadá moc hezky. Má kruhové topné těleso s ventilátorem - hodně lidí tady ho doporučovalo.Automatické programování teploty mě neláká, ještě se možná zeptám na teleskopické výsuvy... Napiš, jak pokračuješ ve výběru ty :)
Evas

Odeslatod Šári v Pon 24. Dub 2006 9:45:45

Chtěla jsem se zeptat, nemáte někdo zkušenosti s ledničkou Smasung? Díky :S
Šári

Odeslatod Fialka v Pon 24. Dub 2006 10:23:15

Lenka2: Mam tuto varnu dosku:

http://www.bilezbozi.cz/vestavne-plynove-desky/mora-vd-4232-2002

Tuto ruru na pecenie:

http://www.bilezbozi.cz/vestavne-trouby-samostatne/mora-vt-4802
Fialka

Odeslatod luci v Pon 24. Dub 2006 11:37:10

Mohla bych take poprosit o radu?
Zamilovala jsem se do 3 plotynkove indukcni desky ... ergonomicky by mi nejvice vyhovovala ...

co vy na tuto desku ohledne funkci?
Vuuubec se v tom nevyznam
Je neco srovnatelneho i u jinych vyrobcu?

Dik :-)

FAGOR 5 IFT 30 S

Přílohy
fagor_5_ift_30_s.jpg
image/jpeg
fagor_5_ift_30_s.jpg (6.76 KB) Zobrazeno 388 krát
luci

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design