Žebříček značek kuchyňských spotřebičů

Moderátor: Living

Re: Žebříček značek kuchyňských spotřebičů

Odeslatod -- v Čtv 20. Dub 2006 15:21:45

2 Evas: Tak to jsme byli dva, kteří se na to dnes u Mory ptali... ;)
--

Odeslatod Evas v Čtv 20. Dub 2006 15:37:22

A jak? Řekli ti to samé? Já jsem byla ještě u známého- prodejce i opraváře a MORU moc chválil . Mezi troubou a zadní stěnou má prý zůstat ještě nějaká mezírka, prý to je namalované na internetu.To se musí večer podívat manžel, já na to vyměřování moc nejsem. Kuchyň bude ze studia, ale budeme dohlížet ;)
Evas

Odeslatod labužníček v Čtv 20. Dub 2006 16:03:17

Myslím, že celkem slušně ty značky shrnula Qwerty. Já jen dodám, že některé značky jsou slabší u určitých výrobků (Ariston či Fagor myčky), ale v jiných jsou dobré (obě zmiňované značky ve varné technice). My máme kuchyň zařízenou spotřebiči stylem každý pes jiná ves (lednice Ardo, tu bych vyměnil, sice funguje, ale na můj vkus dost hlučná), myčku Bosh, sporák Ariston, robot Philips, digestoř už-ani-nevím atd. Prostě jsem si prošel diskuse a vybral jsem to, co bylo podle názorů uživatelů spolehlivé s dobrým poměrem cena výkon). Určitě bych si nevybavil celou kuchyň jedinou značku, nevidím v tom jedinou výhodu, stejně všechny ty spotřebiče vypadají podobně, takže u mě rozhoduje kvalita a poměr cena/výkon, ne logo na mašině. Tak přeji šťastnou ruku při výběru. (tu)
labužníček

Odeslatod lenka2 v Čtv 20. Dub 2006 16:34:53

Evas: myčku mám vybranou BOSCH 53E45EU, za 14.690 na Acobila.cz, jinak ji nabízí i v kamenném obchodě. Tam dokonce dají při koupi setu 4 kusů od jakýchkoliv značek 20% slevu.
lenka2

Odeslatod tramin v Čtv 20. Dub 2006 17:00:10

to lenka2-kde jste to vycetla,ze davaji slevu 20% pri koupi 4 kusu?(na Acobila)
tramin

Odeslatod lenka2 v Čtv 20. Dub 2006 17:19:03

Tramin: 20% slevu dají v kamenném obchodě v Plzni (název nevím - to domlouval manžel). Ještě jsem teď našla BOSCH myčku s bílým panelem (SGI 55E02EU) za 14.500,- na www.obchodni-dum.cz. Takže zvažuji mezi touhle a tou výše jmenovanou.
lenka2

Odeslatod tramin v Čtv 20. Dub 2006 17:36:38

myslite tuto?
http://www.1eshop.cz/2/5:513/rid/13:17/4539/Bosch+SGI+55E02EU.htm
tramin

Odeslatod Návštěvník v Čtv 20. Dub 2006 21:05:33

2 Evas: Dozvěděl jsem se úplně to samé... ;)
Návštěvník

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design