Zahradní houpačka

Moderátor: Living

Zahradní houpačka

Odeslatod ary v Ned 16. Dub 2006 22:01:22

Toužím po ní...Máme sice na zahradě 12 měsíců v roce nataženou houpací síť, ale taková houpací lavice by se mi pásla do jednoho koutu zahrady . Jaké máte zkušenosti? Kterou určitě ne?
Já si představuji nějakou bytelnější - dřevěnou nebo kov + dřevo a že bude sloužit též celoročně a aby se na ni dalo sedět i bez polstrů. A snad i bez stříšky - pokud je látková, tak asi brzo vybledne a větru a dešti by asi taky celoročně neodolávana.
ary

Re: Zahradní houpačka

Odeslatod Ajika v Pon 17. Dub 2006 10:06:18

Já se také připojuji. Měli jsme bezva houpačku v ozdravovně /ve Vidnavě/, kam jsem každý rok jezdila. Byly to dvě lavičky proti sobě, mělo to podlážku, stříšku a dalo sedět i když pršelo. Několikrát jsem se snažila, aby manžel něco podobného vyrobil. Ale neumím mu to přesně popsat a tak mne vždy přesvědčí, že je to jen moje dětinská představa. Prosím, kdo má obrázek nebo plánek, ozvěte se.
Ajika

Odeslatod - v Pon 17. Dub 2006 10:20:05

Přikládám obrázek (stačilo nebýt líný a chvilku hledat), v prodeji zde: [url]http://www.deltasvratka.cz/stranky/zahradni_doplnky/houpacka.html [/url]
-

Odeslatod - v Pon 17. Dub 2006 10:20:38

Ten obrázek...
Přílohy
houpacka.jpg
image/jpeg
houpacka.jpg (16.19 KB) Zobrazeno 3596 krát
-

Odeslatod ary v Pon 17. Dub 2006 11:55:16

Dík za odkaz,tak ta je teda bytelná, Ajika - líbí?
Já chci klasickou houpací lavičku, aby si tam mohla sednout i tchýňka - má fr. hole a tak aby se nebála.
Prosím o nějaké negativní zkušenosti - co nebrat, co se pokazilo a rozpadlo...
ary

Odeslatod Missi v Pon 17. Dub 2006 13:20:51

Ta houpačka s tou podlahou je velice nebezpečná pro menší děti. Při pádu se totiž vejdou pod ni a podlaha je "přebrousí" z druhé strany. U nás je koupila mateřská školka, po půlročním provozu a 4 úrazech skončily v kontejneru.
Missi

Odeslatod Jájan v Pon 17. Dub 2006 15:16:12

U nás jsou podlážkové (ale kovové) na zahradě školky už asi 20 let a nikdy se nic moc nestalo. Rozhodně nikdy žádné dítě neskončilo pod ní.
Jájan

Odeslatod Ela v Pon 17. Dub 2006 15:37:24

Hlavne nekupujte takovou tu klasickou s kovovou konstrukci, na kterou se davaji molitanove podusky s potahem. Presne na takove jsem kdysi prisla o kus prstu, nebot se zadni dil slozil na ten, na kterem se sedi, ja mela prsty mezi temi dvemi castmi a prst fuc :)
Ela

Další

Zpět na Bydlení a design