tempur

Moderátor: Living

tempur

Odeslatod boženka v Pon 27. Bře 2006 19:07:39

Máte někdo zkušenosti s touto tzv. " línou pěnou". Prodávají se matrace i polštářky.
Díky
boženka

Re: tempur

Odeslatod boženka v Pon 27. Bře 2006 20:09:55

opravdu nikdo neznáté?:-(
boženka

Odeslatod ulla v Pon 27. Bře 2006 21:23:32

ja myslela ze je to jidlo :D
ulla

Odeslatod kkkk v Stř 05. Dub 2006 15:23:14

Mam z ni polstar - uz pres rok a zatim stale drzi tvar :) - ale stal kolem 1500kc - tusim zakoupen u doruzova.cz, i kdyz ted se koukam, ze ho maji za 2600, tak nevim, co na nem tak zdrazilo ??? http://www.doruzova.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=427
(jeste se doma kouknu jestli nekecam) - nevim moc co k tomu rict - hezky se do toho ponori hlava - ale treba spani na ruce s polstarem pod hlavou je mene prijemne nez s klasickym polstarem. Zazraky necekejte - ale pokud lezite na zadech tak je to prijemnejsi :) Pocitove byl tento polstar vyrazne prijemnejsi nez polstare z nejake line peny v cenach do 1000kc - rozhodne bych to nekupoval na slepo pres internet ale nejdrive osahal v obchode.
kkkk

Odeslatod kkkk v Stř 05. Dub 2006 22:21:43

Tak koukam ze jsem kecal - nemam Tempur ale Twinsaver -
http://www.spisladce.cz/eshop/product_info.php?cPath=37_80_81&products_id=232&language=cz&osCsid=d0

V kazdem pripade pocitove byl tento material jinde nez takove ty klasicke 'skoro' molitanove matrace, ktere se prodavaji za tu levnejsi cenu.
Jaky je ale jeste rozdil mezi timhle a tempurem zel nevim...
kkkk

Odeslatod janula1 v Čtv 06. Dub 2006 8:44:40

tempur je za prve strasne drahy, matrac na jednu postel stoji od 30 tis. Sk vyssie, 5-6 cm podlozka, ktora sa kladie na bezne matrace stoji 20 tis., za druhe ta reakcia ked si clovek na to sadne, tak ma pocit, ze sa prepadava a ked si potom lahne, skutocne ostava po "vysedeni" "jama", ktora sa casom podda....bezne lenive peny, ktore sa robia z molitanu sa poddavaju casom, ale taka reakcia tam nikdy rychlo nebola....za tretie na tempur davaju zaruku od 25 do 30 rokov (a to tiez som nikde nepocula)
janula1

Odeslatod jacky v Čtv 23. Lis 2006 14:29:42

Obnovuji po čase diskuzi o tempuru. Máte někdo nové zkušenosti? Kupovali jsme nové postele, do nich nové matrace. Matrace tempur stojí kolem 25tisíc, to je opravdu hodně, do toho jsme nešli. Ale koupili jsme si ty polštáře, zatím na nich spíme pár dní, ale řekla bych, že jsou dobrý. Každou chvíli mě bolela krční páteř a mám vzadu na krku takový hrbek, teda spíš už ho tam nemám, ale zdráhám se uvěřit, že by to mělo tak zázračný účinek hned. Uvidíme časem. Máte je někdo? A jak perete ten povlak?
jacky

Odeslatod betyna v Pon 29. Led 2007 17:27:25

Přidávám se k Jacky, zajímalo by mne vaše zkušenosti s polštáři z líné pěny nebo ještě lépe s matracemi z tohoto materiálu. Ten odkaz co dával kkkk je cenově o mnoho zajímavější než matrace od tempuru, zajímala by mne kvalita.
Podělíte se někdo o zkušenosti? Díky.
betyna

Další

Zpět na Bydlení a design