tempur

Moderátor: Living

Re: tempur

Odeslatod janaw111 v Pát 12. Srp 2011 14:38:11

Taky bych se přidala do diskuse. Máme matrace i polštáře Tempur, ale byla to dlouhá cesta, než jsme k nim dospěli.

Asi před rokem jsme začali řešit, jaké matrace do naší nové postýlky :-). Po delším řešení jsme zakoupili matrace od nejmenovaného českého výrobce. Za dvě jsme dali okolo 14 000 Kč a mysleli jsme si, jak jsme dobře nakoupili. Bohužel po půl roce jsme zjistili, že matrace razantně změkli a nepříjemně se na nich spalo. Reklamovali jsme je a po delších tahanicích dostali peníze zpět.

Kvůli zkušenosti s českou značkou jsme jeli nakupovat do ikeii a tam koupili matrace taštičkové za cca 20 000 Kč. Říkali jsme si, že ta investice se vyplatí, ale abych se přiznala, tak po asi cca 3 měsících mě přestali vyhovovat. Bylo nepříjemné na nich ležet, asi byli propadlé, nebo co, tak jsme se znovu vrátili do ikeii a matrace bez problému vrátili (zde teda musím pochválit jejich reklamace, jednání super).

Po delším hledání, zkoušení a vybírání jsme nakonec vybrali matrace Tempur a musím říct, že to je něco úplně jiného. Prvních 14 dní jsem si sice zvykala na nový pocit, ale teď už se spí úžasně, už bych nic jiného nechtěla. Sice investice velká, nejsme žádní zbohatlíci, náš rodinný rozpočet tato koupě docela zasáhla, ale musím říct, že mně těch peněz není líto. Na dobrém spánku se šetřit nemá.

Nedávno jsme ještě dokupovali polštáře a jsme moc spokojeni. Manžel už uvažuje i nad podložkou do auta :-). Navíc polštáře jsme koupili se slevou v novém obchodě tady v Praze. Tak pokud někdo uvažujete nad těmito matracemi, nebo polštáři tak určitě tam, když mají ty slevy. Firma se jmenuje myslím Sleep Centrum, nebo tak nějak a je to na Praze, Stodůlkách :-).

Takže mohu jen doporučit, matrace Tempur jsou fajn.
janaw111

Odeslatod kafka v Sob 13. Srp 2011 13:08:12

Z tempuru máme dva anatomické polštáře, jsem s nimi spokojená. Třetí máme z líné pěny z Jysku a ten teda hodně pokulhává za tempurem, a to nebyl nejlevnější.
kafka

Odeslatod meduna v Sob 13. Srp 2011 13:45:24

Už jsem to tu do jedné diskuze psala. My máme matrace i polštáře asi 3 roky. Ale, asi na to nemám záda. Popravdě musím napsat, že jsem se od té doby pořádně nevyspala, stále se budím, špatně se na ní otáčí, je strašně teplá, nakonec stejně vždy skončím v obyváku na tvrdé sedačce. A to jsem na ní v obchodě ležela asi hoďku než manžel vybral ložnici. Ten si na ni nestěžuje. Na jaře se budeme stěhovat, tak jsem zatím jiné nekupovala, ale tyhle s námi do nového nepůjdou. Asi je dám do Hospicu. A potahy peru na 30. :2_angry:
meduna

Odeslatod robijn v Sob 13. Srp 2011 14:40:23

Meduno, zkus si ji otocit, aspon ja mam ten tempur jen z jedne strany a na te normalni se spi dobre.
robijn

Bydliště: Na sever od Kolina. Ne, tam ne, to uz je daleko. Kousek zpatky.

Odeslatod meduna v Sob 13. Srp 2011 16:00:39

robijn napsal:Meduno, zkus si ji otocit, aspon ja mam ten tempur jen z jedne strany a na te normalni se spi dobre.

Bohužel, my máme tempur durchem durch. Už se vážně těším, až si koupím normální tvrdou matraci. :smiley25:
meduna

Odeslatod daniskas852 v Stř 14. Čer 2017 12:57:39

Nám osobne s manželkou vyhovujú Tmpur matrace.
Lúpili sme ich s tejto stránky: http://www.profi-nabytok.sk
Musím povedať že sme veľmi spokojný. Úžasne sa na nich spí.. neboli ani drahé a ešte sme aj zľavu vybavili.
Odporúčam :D
daniskas852

Re: tempur - Nikdy více

Odeslatod David5151 v Úte 27. Čer 2017 14:00:29

Dobrý den - Matraci Tempur - nikdy více, je neuvěřitelně předražená a absolutně nefunkční, již po prvním létě, kdy byly 27 stupne a vyšší teploty v pěně zřejmě došlo k nevratným změnám a každé ráno jsem spal v úplném "lavoru" z "rozlámanými zády". Nakonec jsem skoncil s matracemi z Ikea za 10tinu ceny a i kdybych je měl každé 2 roky vymenit, tak při ceně Tempuru takto mohu pokračovat 20 let.
Tempur absolutně nedoporučuji zakoupil jsem je ve firmě Prospánek a tímto ztrácím zájem i o jakákoli "spánková studia" a podobné nesmysly.
Tolik má zkušenost s matracemi Tempur za které jsme dohromady utratili 56tis. kč. :palec_down: :2_angry:
David5151

Odeslatod David5151 v Úte 27. Čer 2017 14:01:22

Dobrý den - Matraci Tempur - nikdy více, je neuvěřitelně předražená a absolutně nefunkční, již po prvním létě, kdy byly 27 stupne a vyšší teploty v pěně zřejmě došlo k nevratným změnám a každé ráno jsem spal v úplném "lavoru" z "rozlámanými zády". Nakonec jsem skoncil s matracemi z Ikea za 10tinu ceny a i kdybych je měl každé 2 roky vymenit, tak při ceně Tempuru takto mohu pokračovat 20 let.
Tempur absolutně nedoporučuji zakoupil jsem je ve firmě Prospánek a tímto ztrácím zájem i o jakákoli "spánková studia" a podobné nesmysly.
Tolik má zkušenost s matracemi Tempur za které jsme dohromady utratili 56tis. kč. :2_angry: :palec_down:
David5151

Předchozí

Zpět na Bydlení a design