Stěhování - karton. krabice kde je vzít?

Moderátor: Living

Re: Stěhování - karton. krabice kde je vzít?

Odeslatod Elle2 v Stř 08. Bře 2006 17:25:35

Díky všem za příspěvky. Budu na tom pracovat. Anonko ta chirurgie to mě teda vůbec nenapadlo-spíš jsem nevěděla,že to v tom vozí.
Potřebuju právě krabice,protože to vnich musí být nějakou dobu uložené.
Elle2

Odeslatod Marcela v Stř 08. Bře 2006 18:13:27

Moje nedávná zkušenost, skoro nemožné sehnat krabice od banánů, které jsou na stěhování nej.. V zeleninách aspoň tady v Praze je to jen o Vietnamcích, kteří jen "paní taky počebujem nemám," nedali ani jednu, v malých zeleninách mají jednu za 14 dní anebo berou takové menší balení, v albertu nemají nebo nedají, hlídat jak sup u rampy než to rozloží jsem nechtěla, naprosté zoufalství. Nakonec jsme si bedny objednali u stěhovací firmy a protože jsme netrvali na nových a byli po stěhování už trochu více zničené nemuseli jsme je vracet a mohli v klidu vyndavat věci třeba měsíc. jinak se bedny do týdne vracejí.
Marcela

Odeslatod kača v Stř 08. Bře 2006 21:34:59

Doporučuji krabice z McDonaldu a to od hranolků.Mám to odzkoušené a je to supr!
kača

Odeslatod Natalia v Čtv 09. Bře 2006 8:30:40

Z vlastní nedávné zkušenosti můžu potvrdit, že krabice od hranolků z McDonaldu jsou na stěhování super ;-)
Natalia

Odeslatod Elle2 v Čtv 09. Bře 2006 9:46:41

Tak jsem zatím uspěla u třetího zelináře u nás až jsem byla překvapená.A zkusím i ty krabice od hranolků z McDonald.Díky všem.Začínám mít z toho stěhování trochu vítr. Těch věcí co se nahromadilo za 15 let.A spoustu toho už nepoužívám.Ale je mi to líto vyhodit.
Elle2

Odeslatod Mona. v Čtv 09. Bře 2006 9:52:01

Elle2...jestli mohu doporučit, tak si ty krabice označ, co v nich je. Klidně seznamem. Já ještě teď lítám na půdu a hledám a hledám. :D..měla jsem jen stručné popisky - ,,oblečení - máma´´, ,,oblečení táta´´...a hledat budu ještě minimálně půlrok...
Mona.

Odeslatod Leika v Čtv 09. Bře 2006 10:02:33

Krabice na stěhování jsem koupila v Bauhausu na Pankráci (12 ks, nosnost 30 kg, 500,-) Vystačila bych si s banánovkama, ale ještě měsíc v tom potřebuji mít uloženou celou kuchyň, tak jsem chtěla něco čistýho a plně zavíratelnýho ;-)
Leika

Odeslatod čertice v Čtv 09. Bře 2006 10:44:43

Ty krabice co píše Anonka mají dokonce rozumný rozměr, i plnou bez potíží přemístí žena, vyzkoušeno. Radši nemocnice, větší spotřeba. Ahoj.
čertice

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design