Stěhování - karton. krabice kde je vzít?

Moderátor: Living

Re: Stěhování - karton. krabice kde je vzít?

Odeslatod Emmea v Čtv 09. Bře 2006 10:48:39

Leiko, prosím Tě,jaký je rozměr těch krabic z Baumaxu?

Taky nás čeká na začátku léta stěhování, zatím v práci shromažďuji krabice od kancelářského papíru - ale ty jsou spíš na drobnosti (velikost A4), i když nosnost mají solidní
Emmea

Odeslatod rosnicka v Čtv 09. Bře 2006 10:55:10

U našeho zelináře nebyl problém, krabice od banánů čisté a pevné..pravda, měl je nárazově-někdy tři někdy žádnou, ale byl moc ochotný....
rosnicka

Odeslatod VeronikaF v Čtv 09. Bře 2006 11:20:21

Jestli máš poblíž lékárnu, tak to zkus i tam. Vyhazují jich taky dost.
VeronikaF

Odeslatod Jajda v Čtv 09. Bře 2006 13:20:58

Výborný na stěhování oblečení, ručníků atd. - prostě hadrů :D jsou igelitový pytle - ty velký, co se dají koupit třeba v drogériích, mají velký objem a nahoře "šňůrky" na zavázání. Jsou poměrně pevný. Dejte na mě, já se stěhovala už asi 5x :)
Jajda

Odeslatod Bubo v Čtv 09. Bře 2006 14:01:29

Presne jak pise Jajda,taky mame pripraveny zavazovaci pytle a jeste k tomu modre tasky Ikea.Krabic meme jen 5 kousku na nadobi a podobne.
Bubo

Odeslatod Návštěvník v Čtv 09. Bře 2006 14:10:49

Měli jsme pár "banánovek" a pak taky různé krabice z hypermarketů. Nejlepší byly po pracích prášcích - do toho jsem naskládala oblečení a to vám pak vonělo :) :) :)!!!!
Nezbytně nutné je fakt POPISOVAT!!! Já to měla jak cvok - třeba knihy z horní skříně v ložnici - prostřední police :), ale vybalovalo se to pak super! Mám totiž třeba právě těch knížek hrozný kvanta a nedovedu si představit to znova rovnat (mám je rozdělené podle autorů, žánru... ale to asi většina z vás, že, takže by to byla zas práce navíc). A taky je to stěhování dobrý přirozený výběr :D. Co jsem ani po roce nevybalila a nijak jsme to nepostrádali, nebylo mi to vůbec líto vyhodit ;).
Návštěvník

Odeslatod Leika v Čtv 09. Bře 2006 16:13:17

Emmea Napsal:
-------------------------------------------------------
> Leiko, prosím Tě,jaký je rozměr těch krabic z
> Baumaxu?
>
tipla bych to 80 cm šířka, 30 hloubka, 45 výška, ale je to jen odhad... v tom Bauhausu jich mají mnoho druhů ;-)
Leika

Odeslatod Leika v Čtv 09. Bře 2006 16:19:10

Jo a jak tu už někdo psal - oblečení apod. jsem "zabalila" do velkých pytlů se zatahovací páskou - velmi praktické. Na oblečení je krabic přecijen škoda ;-)
A to popisování je fakt hodně důležitá věc - takže koupit krabice a taky tlustou fixu! :)
Leika

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design