Dulux - jak jste spokojeni?

Moderátor: Living

Dulux - jak jste spokojeni?

Odeslatod ajja v Sob 18. Úno 2006 22:21:45

Ráda bych si koupila DULUX, ale nevím, jaké jsou jeho vlastnosti (jak je to při odstraňování nátěru - jestli se musí škrábat, zdali se časem neloupe /to nám dělal MISTRAL/.. Jak jste spokojení?
ajja

Re: Dulux - jak jste spokojeni?

Odeslatod ajja v Ned 19. Úno 2006 11:14:07

Nikdo nic? :(
ajja

Odeslatod Majka v Ned 19. Úno 2006 11:21:25

Dělala jsem zatím jen první nátěr, takže nevím, jak je to s případným škrabáním, ale kryje velice dobře.
Majka

Odeslatod dresla v Ned 19. Úno 2006 11:35:14

Mohu srovnavat jen s Duffou. Dulux se mi zda vyrazne lepsi.
dresla

Odeslatod Evii v Ned 19. Úno 2006 11:42:11

ajjo, Dulux patří mezi nejkvalitnější nátěry, ale bohužel neporadím jak je to s odstraňováním. Až budu letos dělat ložnici, tak také zvolím Dulux, už mám vyhlídnutý i odstín /blázen :D/.
Hodně štěstí při výběru!
Evii

Odeslatod josef vanicek v Pát 24. Úno 2006 20:37:25

Dulux je super barva. Pekne kryje a u svetlych odstinu se snad ani nedaji udelat smouhy :-) U tech nejtmavsi je to horsi, ale to asi u kazdy znacky. Maloval jsem Duluxem podnajem a ted i muj vlastni byt a jsem spokojeny. Je skvele omyvatelny a take si muzes nechat namichat vzorek jekekoliv barvy za stovku - coz povazuju za super vec - vyplati se to ;) uvidis jak to vypada na zdi. Nevim jestli ti vzorek namichaji v OBI, kde mi nic takoveho nenabidli, ale v treba v Praze na Radlicke ve speci prodejne na barvicky mi to nabidli a namichali. Pretirat se daji urcite svetle az stredni odstiny bez problemu - nevim jak je to u jejich nejtmavsich odstinu - ale v kazde speci prodejne, kde delaji dulux by ti meli poradit. Dobre porizeni pino :)
josef vanicek

Odeslatod Evii v Pát 24. Úno 2006 21:06:46

Josefe, v OBII-Ruzyni určitě DULUX míchají i PRIMALEX. Od obou značek poskytují bezplatně barevné odstíny na papírkách. Je to dobré, že si můžeš zkusit přímo v interiéru a dobře rozmyslet, protože Dulux je přeci jen dražší. Ale už se na něj těším :D, jsem ráda, že se s ním dobře pracuje.
Evii

Odeslatod lilik v Pát 24. Úno 2006 23:20:23

Dulux je velice kvalitní barva, perfektně kryje a i tmavší odstíny se jednoduše přetřou 1 nátěrem světlé barvy. Jsou produšné, otěruodolné a vodou omyvatelné, takže se docela dobře udržují. Nám namíchali požadovaný odstín v OBI. Fajnšmekři malují Dulexem!
lilik

Další

Zpět na Bydlení a design