Časopis o bydlení

Moderátor: Living

Časopis o bydlení

Odeslatod If v Ned 08. Led 2006 0:04:39

Chěla bych se zeptat, jaký máte rádi časopis o bydlení, jestli si nějaký kupujete? Brala bych nějaký, kde je hlavně hodně fotek z interiéru, třeba před a po a tak. Díky
If

Re: Časopis o bydlení

Odeslatod džany v Ned 08. Led 2006 0:07:57

Časopisů je spoustu, podívej se v novinovém stánku. Mají tam třeba Bydlení.
džany

Odeslatod Papa v Ned 08. Led 2006 1:13:59

Já jsem fanda na VŠECHNY časopisy.O bydlení je to třeba Marianne bydlení,Náš útulný byt,Bydlení...jsou takové víc praktické a o dekorování.Pokud chceš něco o nových trendech,designu a nepohorší tě křeslo za 200000,-,tak DOLCE VITA nebo Moderní byt.Jak psala džany,na stánku je toho spousta.V knihovně je mají taky a tak prolistuj pár čísel a najdi si ten "svůj"
Papa

Odeslatod martina77 v Ned 08. Led 2006 8:22:50

Já odebírám Pěkné bydlení a teď ještě uvažuji o Dům a zahrada. Než jsem si vybrala, dělala jsem průzkum a tyto dva mně přišly jako najvhodnější. Na interiér se víc zaměřuje Pěkné bydlení případně Bydlení - to si taky občas koupím.
martina77

Odeslatod Eliška v Ned 08. Led 2006 8:43:05

Mariane-bydlení,Náš útulný byt,Byt magazín,Vítejte doma,Home.
Eliška

Odeslatod evka01 v Ned 08. Led 2006 8:48:04

Slovenske casopisy (ak sa daju u Vas kupit): Pekne byvanie, Styl byvania, Dom a byt.
evka01

Odeslatod Beaute v Ned 08. Led 2006 8:57:46

Kupuju Marianne bydlení a v nihovně si půjčuju zbytek :D
Beaute

Odeslatod Fiflena v Ned 08. Led 2006 10:43:51

Tak souhlasím s Beaute, taky to dělám tak - Marianne bydlení - předplatné, sotatní v knihovně. Když jsme předělávali byt, tak jsem toho kupovala víc, třeba Doma atd., to tady tuším ještě nepadlo, ale všechny tyto časopisy jsou trochu moc hogo fogo, když jsme tam viděli nějaké divné ptáčky, jako dekoraci, kdy jeden hnusný ptáček stál 20 tisíc, tak nás to přestalo bavit. Jednoznačně vyhrává Marianne bydlení, tam jsou věci i za pár korun, i drahé - pro každého něco.
Fiflena

Další

Zpět na Bydlení a design