Mate niekto PAPASAN?

Moderátor: Living

Mate niekto PAPASAN?

Odeslatod Marketka v Pát 11. Lis 2005 13:41:53

mate niekto papasan kreslo? strasne po nom tuzim, je super, ale bojim sa, ci cloveka po dlhsej dobre neboli chrbtica, ked je vlatsne vdaka kreslu sformovany do obluka.
diiiiiiiiiiiiiik :)
Marketka

Re: Mate niekto PAPASAN?

Odeslatod evinaa v Pát 11. Lis 2005 13:51:37

Dcera po pasasanu moc toužila a tak ho máme doma. Pěkně se mi v něm sedí, delší dobu nevydržím, neboť se v něm pěkně schoulím a spím ;)
evinaa

Odeslatod VeronikaF v Pát 11. Lis 2005 14:03:21

Já už o něj letos psala i Ježíškovi ;) , připojila jsem se k synovi :-)
Evino, jakou máte velikost, stačí mi pro pohodlné čtení v ložnici průměr 100 cm nebo raději 115 cm? Díky.
VeronikaF

Odeslatod Bobas v Pát 11. Lis 2005 22:45:12

Papasan je super, máme ho asi rok a je velmi pohodlný. Dcera ho chtěla loni k Vánocům (nebo už to bylo předloni ?), chtěli jsme ho jít koupit, ale asi dva dny jsme ještě rozmýšleli a ani ho mezitím zlevnili na 700,- Kč tak jsme neváhali. Máme průměr 100cm a bohatě stačí i pro dospělého, ale chce to ještě něco pod nohy.
Bobas

Odeslatod evinaa v Pon 14. Lis 2005 8:20:49

TO VeronikaF - přeměřím zítra dám vědět.
TO Bobas - spolu s papasanem jsme koupili i podnožku - bylo to jeden čas v akci v Baumaxu. Pokud si vzpomín papasan asi na 1 900,-Kč a podnožka kolem 400,--Kč.
evinaa

Odeslatod evinna v Úte 15. Lis 2005 11:46:03

TO VeronikaF - postačí průměr 100 cm.

evinna

Odeslatod Anonymní v Úte 15. Lis 2005 12:14:05

Ja mam ten velky, kocky jsou VELMI spokojene - prenechala jsem jim ho, protoze u TV vetsinou usnu a pritel mne v nem jednou nechal spat az do rana. Tyden jsem si musela mazat zada Mobilatem.
Ono se to zda pohodlne, ale je to totalni smrt pro pater, ten tvar je hrozny.
Anonymní

Odeslatod Marghareta v Úte 15. Lis 2005 19:24:40

papasan je skvely, ale zabere dost mista na to kolik se do nej vejde lidi, neda se u toho delat nic pri cem se potrebujete sklanet ke konfernecnimu stolku-napr.psani. lezet se da dobre (dokonce to primo "nuti":) ), ale neni to jak lezet na rovne pohovce kde se muzete pri spani samovolne otocit..viz Tigra :)

pisu ale jen negativa, tak nemyslete ze papasan neni vubec fajn!
Marghareta

Další

Zpět na Bydlení a design