ABradio - poslouchej online!

venkovní dlažba

Moderátor: Living

venkovní dlažba

Odeslatod halo v Úte 13. Zář 2005 11:40:48

Dobrý den,
chtěla bych poradit ohledně venkovní dlažby na terasu (Z části bude krytá a z části není krytá) + na schody. Máme meruňkovou fasádu a černou betonovou tašku. Líbí se mi např. slinutá dlažba Saxo (z nabídky katalogu Bauhaus), kde píší že je na vnitřní i venkovní užití, protiskluz R 10, otěruvzdornost V., 5mm silná vrstva. Je k ní práve i sokl a schodnice.
Zde je odkaz, ale obrázky nejsou nic moc. :o(

http://www.bauhaus.cz/download/flyer/[473]sanitadlazbazari2005.pdf

A pak ještě jedna věc, dali by jste takvou dlažbu i kolem bazénu nebo raději zámkovou dlažbu. Přítel říká, že zámkovka tam bude u bazénu lepší, že ta dlažba bude klouzat...

Díky všem.
halo

Re: venkovní dlažba

Odeslatod nadik v Úte 13. Zář 2005 12:33:16

odkaz se mi neotevřel, škoda. Jak se ta dlažba jmenuje ? Mně v baumaxu v neděli taky jedna venkovní padla do oka, pískový odstín s reliéfem. Potřebujeme taky na terasu, schody a lodžie. Jenže mám obavy, jaká je kvalita zboží v baumaxu???? Koupili jsme tam vnitřní dlažbu do kuchyně a předsíně, ale jsem zklamaná. Po půl roce bydlení praskly tři dlaždice- začíná to pod kuchyňskou linkou po uhlopříčce a v předsíni se kousek dlaždice odloupl.
nadik

Odeslatod Návštěvník v Úte 13. Zář 2005 12:43:19

KOlem bazénu bych určitě byla pro zámkovku... normální dlažba by opravdu mohla klouzat. My máme zámkovku všude - před barákem, na terase i kolem bazénu a jsme zatím spokojení.
Návštěvník

Odeslatod tramin v Úte 13. Zář 2005 12:52:32

Pro otevření odkazu je třeba zkopírovat celý řádek.Jinak co se týče Bauhausu,kvality bych se nebál.
tramin

Odeslatod halo v Úte 13. Zář 2005 13:10:43

Přesně tak, celý odkaz zkopírujte a vložte na celý řádek. Nějak se mi to nepovedlo.
Dlažba se jmenuje Saxo.
halo

Odeslatod trnka v Stř 14. Zář 2005 18:34:50

Robil si niekto zamovku sam? Da sa to zvladnut svojpomocne?
trnka

Odeslatod trnka v Stř 14. Zář 2005 18:37:52

Robil si niekto zamovku sam? Da sa to kvalitne zvladnut svojpomocne (dlazbu v kuchyni sme zvladli)?
trnka

Odeslatod Návštěvník v Čtv 15. Zář 2005 8:22:11

Trnka:
Je dost důležité mít to pod zámkovkou dobře udusané, nejlépe pomocí žáby. Dost věcí jsme si dělali svépomocí, ale zámkovku jsme radši svěřili odborníkům (přece jen je to téměř navěky, tak stojí za to mít to kvalitně udělané - je tam důležitý spád, mít vše v rovině a tak, řemeslníkům to jde od ruky daleko rychleji a už vědí, co a jak).
Návštěvník

Další

Zpět na Bydlení a design