Nástavby Letňany-jak se bydlí?

Moderátor: Living

Re: Nástavby Letňany-jak se bydlí?

Odeslatod marvos v Pát 18. Črc 2008 16:28:56

Zdravím...tohle diskusní forum jsem sice objevil už dřív, ale až teď jsem se dostal k tomu sem něco napsat.

Vypadá to, že sem už nikdo moc nepřispívá, tak snad si můj příspěvek někdo přečte a vyvolá to další diskuzi.

Takže, snad se nám to tedy chýlí k úspěšnému závěru a nečekají nás žádná další nepříjemná překvapení.:). Já osobně mám byt v Rýmařovské 433. Když jsem byl na technické přejímce, paní Tlusťáková z CPI zvorala termín a ještě s dalšími třemi skupinkami jsme šli přejímat nedodělaný a nečistý byt. Závžných závad zas nebylo tolik, a to jsem vše prošel velmi detailně. Skákal ve vaně, cloumal bateriemi, prohlížel poškrábání dlažby, podlah. Něco ale vůbec nešlo zkontrolovat, protože tam bylo zaprášeno. Doufám ale, že se mi podaří tam ještě jednou dostat před podpisem kupní smlouvy a celý si to ještě v rychlosti projít.

Trochu mě překvapila starší diskuse o tom, že přístup ke stoupačkám má někdo z obýváku. Na tohle jsem tedy fakt nepomyslel a ani nezkontroloval. Doufám,že se u mě jedná o planý poplach.

Slyšel jsem, že některý lidi bohužel nezavřou kvůli umyvadlu dveře v koupelně. :o :( Co je na tom pravdy? Já byl jeden z těch, u kterých dveře zavřít šly. Sice těsně, ale šly. Doufám, že si to celý sedne a pak se přidám na seznam těch méně šťastných. Že já nešel do těch zašupovaček.

Takže, někdo napište a přeju brzké nastěhování a co nejmíň problémů a nedodělků.

Marek
marvos

Odeslatod jilla v Pon 21. Črc 2008 12:24:13

Dobry den, bohuzel jsme tohle diskusni forum objevili az ted - coz je skoda, usetrilo bym to hodne sedivych vlasu - viz. nekomunikace ze strany CPI, Skansky atd ... vsak to urcite sami znate ;)

Nemate nekdo nahodou informaci, jak to vypada s terminy prejimky, pripadne nastehovani?

Z lexxusu mam info ze zacatek srpna....?

Diky za info ... jen pro uplnost nas budouci byt je Rymarovska 434.
jilla

Odeslatod kamylka v Pon 21. Črc 2008 12:37:37

ahojky,
kontaktujte prosim v.mracek@volny.cz pro dalsi informace o nastavbach letnany
kamylka

Odeslatod kamylka v Pon 21. Črc 2008 12:39:58

V Rýmařovské 432 už někdo bydlí... Už máte podepsanou KS?
kamylka

Odeslatod jilla v Pon 21. Črc 2008 15:34:55

Ahoj, diky za feedback. KS je uz podepsana.
jilla

Odeslatod marvos v Pon 21. Črc 2008 15:42:57

Opět zdravím. Jsem Rýmařovská 433 a ještě KS podepsanou nemám. Zřejmě z toho důvodu, že jsem k ní měl řadu dotazů a připomínek. Podle mých informací jsou termíny cca takto.
1. Podepsání KS = den 0.
2. Zaplacení části ceny z vlastních prostředků + 5 dnů.
3. Zaplacení části ceny z hypotéky banky (v závislosti na bance) +10-15 dnů.
4. Přejímka bytu max. +20-25 dnů (do 10 dnů od zaplacení celé kupní ceny).

V těchto maximálních lhůtách to vychází na polovinu srpna.

Marek
marvos

Odeslatod kamylka v Pon 21. Črc 2008 15:49:25

Ja doufala v červenec, ale ke KS sem měla a stále mám nějaké připomínky takže srpen to snad už vážně jistí :-) A hlavně na vchodě 471 Tupolevova je opet na katastru Z!!!! takže čekám až to zmizí...
kamylka

Odeslatod marvos v Pon 21. Črc 2008 16:03:21

Ja jsem si v KS horko težko vydobil přidání jedné věty ("vydobil" s měkým i schválně).
Přeju hodně úsilí v připomínkování a zajímalo by mě, jestli Vám navrhované změny přijmou.
marvos

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design