Uzka pracka

Moderátor: Living

Re: Uzka pracka

Odeslatod Sofie v Sob 23. Črc 2005 11:16:34

Hanule, nic ve zlém ale myslím že nejhorší značka na našem trhu je Ardo. Já měla pračku 3 rokya odešla mi. Ve stejné době se zničila po 5 letech užívání Ardovka mé kamarádce. Taky musela koupit novou No a další kamarádka jí měla asi 4 roky a bylo to to samé. Když jsem volala do servisu, že se mi rozbila pračka, tak se mě paní na druhé straně ptala, nemáte náhodou Ardo????? A taky že jo. Od téhle značky si už nikdy nic nekoupím!!! (td)
Sofie

Odeslatod ejvis v Sob 23. Črc 2005 13:49:36

Mám úzkou s předním plněním Bosch a super.Tichá,všechny programy jsou krátké,pokud je prádlo více špinavé,je tam přídavný knoflík a doba praní se prodlouží.Je na 4,5kg a 600-1000otáček,displej.Je pravda,že ten buben je u úzkých praček menší.Myslím,že je zaplněná a ani 4kg to nebudou.(Kdysi jsem si dala tu práci a zvážila plný pytel prádla a měl jenom 2,5kg.)Takže tak.
ejvis

Odeslatod kika* v Sob 23. Črc 2005 19:10:09

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli je možné umístit pračku (a myčku) do kuchyňské linky, která je na nožičkách. Poradíte?
kika*

Odeslatod Jana2 v Sob 23. Črc 2005 20:02:25

kika: kamarádka taky chtěla kuchyň na nožičkách a schovat do ní spotřebiče, ale nešlo to. Všechny vestavný myčky, který našla, stojí na svým vlastním podstavci před kterej se dává takovej ten soklík, stejnej co je pod ostatníma skříňkama. Nešlo to prostě strčit do skříňky, protože by pak musela být pracovní deska moc vysoko a truhlář k tomu měl taky nějaký technický výhrady. Nakonec koupili normální nevestavěnou myčku, nerezovou, je docela hranatá, takže se do toho jejich hranatýho, bílo-nerezovýho stylu kuchyně docela hodí. Pračku mají jinde, ale předpokládám, že tam by byl problém stejný.

A ještě jedna věc - v jiným tématu ses ptala na varnou desku, co vypadá jako nerezová, ale je indukční. Narazila jsem na tohle, není sice indukční, je jen sklokeramická, ale určitě je lepší než taková ta obyčejná elektrická v tomhle designu.
http://www.bilezbozi.cz/dt/?c=15810
Jana2

Odeslatod kika* v Sob 23. Črc 2005 20:20:31

Jano, díky moc, ta deska je krásná, zkusím se kouknout na stránky baumaticu, jestli nemají i menší.

Co se týče vestavění myčky a pračky - mě by nevadilo, kdyby musela být pracovní deska výš, ale možná by byl v případě pračky problém s otřesy, s vibrací při odstřeďování.. Pak mě ještě napadla další věc, a to, že by oba spotřebiče stály na zemi, ale ten jejich vlastní soklík by byl jen do tří čtvrtin, takže u linky na nožičkách by nešel z běžného pohledu vidět. Nevím, třeba je to blbost :)

Ještě bych se Vás chtěla zeptat - je možné volně stojící (nevestavnou) pračku s hloubkou cca 40 cm a předním plněním umístit do zavírací skříňky kuchyňské linky? Nebo musí být speciální, určená pro vestavění? Dík za radu...
kika*

Odeslatod EvaBl v Pon 25. Črc 2005 6:34:50

Kika, zkus poradnu na www.bilezbozi.cz, pokud se pamatuji, už se na to někdo ptal, obecně se nedoporučuje nevestavné spotřebiče dávat do skříněk.
EvaBl

Odeslatod J.a.n.i.s v Pon 25. Črc 2005 7:13:17

Zdravim vsechny a dekuji za reakce na dotaz. Ja jsem si vybrala pracku od Whirlpool, tak doufam, ze s budu taky spokojena. Kupovat ji budu na podzim, ale uz ted se tesim. Jeste se zeptam kolik otacek by mela pracka mit? Ta, co jsem si vybrala ma max. 1200. Kamaradka mi rikala, ze uz je to moc. Poradite?
J.a.n.i.s

Odeslatod lysticka v Pon 25. Črc 2005 7:21:37

Mame doma Bosch, 40cm, 3 roky a zatim bez problemu. Pere super, ma spoustu funkci a znacku bych nemenila.Nam v obchode rekli, ze Bosch je nejlepsi znacka pracek, nejnissi poruchovost.
Vybirali jsme mezi Whirlpool, ale te nesli otevrit dvirka az do 90stupnu.
lysticka

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design